ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 848
  • 783
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3
Азади избериси някоя която чевстваш  че най ти подхогжда за твоите въпроси , и ще наредим карти , а пък ако шискаш  изтегли си ги сама , за по сигурно и ще тълкуваме

Зима , първата от горе на долу ми хареса ..А да!! Паследната също става ..
Ще ги наредиш ли?? Благодаря ти!

# 751
  • Мнения: 5
Новое дело в бизнесе
3-1-4
5-2-6

1. Готовы ли Вы к возможному риску?
2. Насколько Вы активны в решении текущих задач?
3. Надежны ли Ваши помощники, сильна ли организация? (Организация самого процесса, как я пониманию...)
4. Будет ли спрос? (Можно,думаю, заменить "сбыт", "клиентура", "движуха" ))
5. Будут ли доп. расходы, вложения?
6. Оправдается ли надежда на прибыль?

тази ли?


май не ти се рускува много! не си много сигурна в себе си , тревожеш се , сякаш  нещата зависят от тебефонни разговори и друг човек  Защото совите е двойна карта.Мисля че си активна търсиш разговори по въпроса. Мисля че ще олучиш скоро новини от партньор или институция нещо свързано с продажбата.Интересно е че излезе успех и "подарък " ще има продажба.Още малко трябва да вложиш средства като че ли.Определено букет и слънце ще се оправдат очакванията ти. За същата сделка и продажба ли питаш какот и преди ? Защото все са ти излизали хубави карти з апродажба , а нещо май все не сполучава нямам обеснениее, вероятно времето не е дошло още , а сега конкретно питах з апродажбата за която ти си мислиш и въпроса ти от днес свързан с нея.

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:14 от zimma

# 752
  • Мнения: 3
Новое дело в бизнесе
3-1-4
5-2-6

1. Готовы ли Вы к возможному риску?
2. Насколько Вы активны в решении текущих
3. Надежны ли Ваши помощники, сильна ли организация? (Организация самого процесса, как я пониманию...)
4. Будет ли спрос? (Можно,думаю, заменить "сбыт", "клиентура", "движуха" ))
5. Будут ли доп. расходы, вложения?
6. Оправдается ли надежда на прибыль?

тази ли?



Точно така:)

# 753
  • Мнения: 3
Новое дело в бизнесе
3-1-4
5-2-6

1. Готовы ли Вы к возможному риску?
2. Насколько Вы активны в решении текущих задач?
3. Надежны ли Ваши помощники, сильна ли организация? (Организация самого процесса, как я пониманию...)
4. Будет ли спрос? (Можно,думаю, заменить "сбыт", "клиентура", "движуха" ))
5. Будут ли доп. расходы, вложения?
6. Оправдается ли надежда на прибыль?

тази ли?


май не ти се рускува много! не си много сигурна в себе си , тревожеш се , сякаш  нещата зависят от тебефонни разговори и друг човек  Защото совите е двойна карта.Мисля че си активна търсиш разговори по въпроса. Мисля че ще олучиш скоро новини от партньор или институция нещо свързано с продажбата.Интересно е че излезе успех и "подарък " ще има продажба.Още малко трябва да вложиш средства като че ли.Определено букет и слънце ще се оправдат очакванията ти. За същата сделка и продажба ли питаш какот и преди ? Защото все са ти излизали хубави карти з апродажба , а нещо май все не сполучава нямам обеснениее, вероятно времето не е дошло още , а сега конкретно питах з апродажбата за която ти си мислиш и въпроса ти от днес свързан с нея.

Точно така Зима.. За тази прослолута продажба... питам.. Така се бавят нещата ,че ми идва да се гръмна

# 754
  • Мнения: 197
Момичета, може ли някоя от вас да ми хвърли едни карти за здравето на децата ми, за голямата и за малката ми дъщеря, много съм протеснена  Sad Много ви моля!  Praynig

# 755
  • Мнения: 3
  Зима :    май не ти се рускува много!
Вече съм тотално скапана от чакане
 не си много сигурна в себе си , тревожеш се , сякаш  нещата зависят от тебефонни разговори и друг човек -Наистина е така ...

Защото совите е двойна карта.Мисля че си активна търсиш разговори по въпроса. Активна съм но съм изгубила надежда
 Мисля че ще олучиш скоро новини от партньор или институция нещо свързано с продажбата.Интересно е че излезе успех и "подарък " ще има продажба.Още малко трябва да вложиш средства като че ли. -Ще трябва пак да пращам материали ,а това са пари !

Определено букет и слънце ще се оправдат очакванията ти. За същата сделка и продажба ли питаш какот и преди ? Защото все са ти излизали хубави карти з апродажба , а нещо май все не сполучава нямам обеснениее, вероятно времето не е дошло още , а сега конкретно питах з апродажбата за която ти си мислиш и въпроса ти от днес свързан с нея.-- Точно така .. Това ме вълнува повече от всичко .. Празници идват - Харчове, сметки  да му се пререве на човек

Благодарности .. Ще ви държа в течение..

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 13:38 от azadi

# 756
  • Мнения: 5
Момичета, може ли някоя от вас да ми хвърли едни карти за здравето на децата ми, за голямата и за малката ми дъщеря, много съм протеснена  Sad Много ви моля!  Praynig
сега ще пусна няколко подредби за здраве , избери си , и не е ли по добре ти да си наредиш карти или смяташ някой от нес д аго направи помисли кое по добре!
Расклад "Треугольник Плутона"
 
Этот расклад используется для анализа состояния здоровья вопрошающего в настоящее время и в будущем. Это подробный и точный расклад, позволяющий оценить общее состояние здоровья вопрошающего и предостеречь от возможных несчастных случаев и хронических заболеваний.
 S  — сигнификатор;
 1  — как я отношусь к своему телу?
 2  — достаточно ли я забочусь о своем здоровье?
 3  — наследственная отягощенность моего здоровья;
 4  — подвергается ли мое здоровье отрицательному воздействию внешних факторов?
 5  — грозят ли мне внезапные заболевания?
 6  — угрожают ли мне несчастные случаи?
 7  — угрожают ли мне инфекционные заболевания?
 8  — угрожают ли мне заболевания пищеварительной системы?
 9  — угрожают ли мне сердечно-сосудистые заболевания?
 10  — угрожают ли мне заболевания мочеполовой системы?
 11   — угрожают ли мне заболевания органов зрения, слуха, обоняния?
 12  — угрожают ли мне хронические заболевания?
 13  — что я могу сделать для поддержания и улучшения состояния своего здоровья.
Расклад "Крест"

Часто клиент хочет узнать о состоянии здоровья — своего или кого-то из близких. Его интерес вызван не конкретными проблемами со здоровьем, а просто желанием узнать, как обстоят дела в этой сфере жизни. Простейший и одновременно очень эффективный способ такого анализа предлагает расклад "Крест"
 
 
 
S— сигнификатор;
1 — наследственные факторы, предрасположенность к болезням;
2 — влияние психики на здоровье;
3, 4 — внешние факторы, окружающая среда;
5 — состояние па сегодняшний день;
6 — развитие болезни или, наоборот, ремиссия;
7 — конечный результат.

Расклад "Определение проблемных зон человека"
Может быть как самостоятельным раскладом, так и дополнением к чакровому раскладу.
Выполняется ТОЛЬКО старшими арканами.

позиция №2 - голова. состояния головы, ума, сознания в настоящее время. Насколько человек находится в реальности, насколько адекватно воспринимает действительность и насколько у него есть вообще какие-либо цели.

позиции №4,5 - руки.
№4 - правая рука, отдающая - насколько человек вообще готов отдавать что-либо миру, с какими эмоциями, чувствами он это делает, что готов отдавать в мир.
№5 - левая рука, принимающая - что человек готов принять от мира, готов ли вообще принять, с какими мыслями, эмоциями. чувствами он это делает.

позиции№1,3 - ноги
№1 - правая нога, дорога в будущее - идёт ли человек в будущее, вперёд; с чем идёт, идёт ли вообще.
№3 - левая нога, прошлое - как человек относится к своему прошлому, держится за него, боится отпустить, или наоборот. Его отношения к прошлому, насколько оно мешает или помогает.

№6 - основная карта, отражает общее внутреннее состояние человека,его эмоции и чувства в настоящий перод времени. определяется путём сложения всех карт с позиций 1-5, при этом если получилось число 22 - то выкладывается карта Шут, если же число более 22, то карта определяется путём ВЫЧИТАНИЯ из получившейся суммы числа 22, и число в остатке и является центральной картой.

Здоровье

Этот расклад позволяет достаточно точно проанализировать текущие проблемы со здоровьем, если они есть, а также ответить па вопрос,
как улучшить состояние здоровья данного человека. Используется полная колода
Значения позиций карт:
1 - общее состояние организма и здоровья
2 - что укрепляет здоровье данного человека
3 - что ослабляет здоровье данного человека
4 - что данный человек правильно делает в этой области
5 - что он делает неправильно, чем себе вредит
6 - куда ведет жизненный путь данного человека
7 и 8 - совет по улучшениею состояния здоровья

Хирургическая операция
Достаточно актуальный расклад. Случается, что в какой-то момент проблемы со здоровьем становятся столь серьезными, что операция или хирургическое вмешательство представляются уже единственным выходом из ситуации. Чтобы быть уверенным в этом, надо разложить расклад “Хирургическая операция”, который не только развеет сомнения, но и покажет эффективность возможного вмешательства.

Значения позиций карт:
1 - необходима ли вам операция
2 - общее физическое состояние вопрошающего
3 - что можно сделать для улучшения состояния здоровья
4 - условия и обстоятельства проведения операции
5 - ход операции
6 - период выздоровления
7 - состояние здоровья в будущем






 

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 14:09 от zimma

# 757
  • Мнения: 5
вижте какво намерих :Девять карт
Этот способ предложен Марией Ленорман (1772-1843), знаменитой французской писательницей и гадалкой. Для его применения мы воспользуемся картами Младших Арканов. Сначала выбирается бланка, она же сигнификатор, и кладется в середину.
Затем карты перемешиваются и раскладываются в следующем порядке:
Девятая карта кладется на карту вопрошающего; она истолковывается последней.
В этом раскладе карты левого ряда (1,5,6) символизируют прошлое, карты среднего ряда (2,4,9) - настоящее, а карты правого (3,7,8) - будущее.
Структура расклада:
1. События недавнего прошлого, источник теперешнего положения дел или душевного состояния вопрошающего.
2. Вопросы или обстоятельства, занимающие ум вопрошающего в настоящий момент.
3. Направление дальнейшего хода ближайших событий.
4. Точка приложения усилий вопрошающего, если он хочет повлиять на дальнейшие события.
5. Характер связи между прошлым и настоящим, возможно - средство, с помощью которого вопрошающий может воздействовать на события.
6. То, что само воздействует на вопрошающего, его “карма”.
7. Общее (кармическое) направление дальнейшей жизни вопрошающего.
8. “Позитивный потенциал” вопрошающего, силы, которыми он располагает, чтобы влиять на события.
9. Завершающая карта, положенная на карту вопрошающего: результат его усилий, решение занимающей его проблемы.
 подобно е на нашето нареждане но е доста пълно , харесва ми.
освен това много ми хареса и това подреждане но ще трябва да го разучим нищо че е в примера е с таро.




Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 14:20 от zimma

# 758
  • Мнения: 197
Зима, много ти благодаря!   bouquet С удоволствие бих го направила аз, но нямам колода още, поръчала съм си, но още не е пристигнала, а виртуалните "расклади" не предлагат такива за здраве  Sad
Информацията, която си пуснала е страшно полезна! newsm51 newsm51

# 759
  • Мнения: 5
добре де избери някой да ти наредя добре ето но няма да давам изображения .за малкото дете.
[color=red]S  — сигнификатор; - детелинка
 1  — как я отношусь к своему телу? - слънце
 2  — достаточно ли я забочусь о своем здоровье?-ключ
 3  — наследственная отягощенность моего здоровья;-кораб
 4  — подвергается ли мое здоровье отрицательному воздействию внешних факторов?-кула
 5  — грозят ли мне внезапные заболевания?-кръст
 6  — угрожают ли мне несчастные случаи?-котва
 7  — угрожают ли мне инфекционные заболевания?гроб
 8  — угрожают ли мне заболевания пищеварительной системы?мечка
 9  — угрожают ли мне сердечно-сосудистые заболевания?конник
 10  — угрожают ли мне заболевания мочеполовой системы?-луна
 11   — угрожают ли мне заболевания органов зрения, слуха, обоняния?лилии
 12  — угрожают ли мне хронические заболевания?-писмо
 13  — что я могу сделать для поддержания и улучшения состояния своего здоровья[/color].змия
според мен детелината е хубава карта за здраве ,няма тежки заболявания ако има нещо то това е временно заболяване и бързо ще отшуми. Полагта се глрижи з аздарвето очевидно е .Спорд мен не може да се говори з наследствени заболявания , но ако има нещо подбно то излиза че е есвързано с кръвоносната система.Мисля че по скроо детето е податливо на внезапни заболяваниея и инфекциозни.Мсля че е податлива на урогенитални заболявания и инфекции ./пример Цистит  при жените или подобни инфекции в пикочополовата система-
 Какво да се рпави ами като съвет  е змията , явно ти излизаш  като родител да помагаш  и следиш за заболяванията на детето , да сегрижиш , змията е и символ на лечението.Може би предупреждава да си нащрек и да действаш при необходимост още в началото на симтомите на заболяванията.
за голямото дете
S  — сигнификатор;- риби
 1  — как я отношусь к своему телу?-гроб
 2  — достаточно ли я забочусь о своем здоровье? мъж
 3  — наследственная отягощенность моего здоровья;мечка
 4  — подвергается ли мое здоровье отрицательному воздействию внешних факторов?път
 5  — грозят ли мне внезапные заболевания?-коса
 6  — угрожают ли мне несчастные случаи?лиса
 7  — угрожают ли мне инфекционные заболевания?-жена
 8  — угрожают ли мне заболевания пищеварительной системы?мъгла
 9  — угрожают ли мне сердечно-сосудистые заболевания?-щъркел
 10  — угрожают ли мне заболевания мочеполовой системы?мишки
 11   — угрожают ли мне заболевания органов зрения, слуха, обоняния?метла
 12  — угрожают ли мне хронические заболевания?змия
 13  — что я могу сделать для поддержания и улучшения состояния своего здоровья.
парк

 излиза че при голямото дете нещата са по сложни , в смисъл е по податливо на заболявания по принцип.Като че ли заболяванията минават  по бавно и са по продължителни .Като че ли детето не се пази много в смисъл  по детски несъобразително е /примерно с мокри крака стои  по дълго време , или пък не се облича достатъчно  нещо в този смисъл/мъжа тук не знам как да го тълкувам , таткото ли , мъж ли някой полага по вече грижи неразбирам какво искат да кажат картите.като че ли има проблеми с харносмилателната система от време на време. и тоново има опасност за заболявания на пикочополовата система но по е податлива , някак по тежко протичат , също така простудни заболявания свързани с гърлото , ушите , носа , всички видове хреми , червено гърло и т.н. Но ентересно е че не са хронични , просто внезапно възникващи в остарат си фаза заболявания.
Съвет нещо като имунитет ми идва на ум че трябва да си набави по-вече .
 нямам идея дали съм успяла да ти изтегля верни карти , и д аги изтълкувам правилно.Аз продпочетам за важни неща човек да си тегли сам , а за отншения , когато влагам  прекалено много емоции предпочитам друг. Като си купиш  карти пак  ще наредиш.А ако искаш  може и с  по три карти да пробваме да видим какво ще изелез ако имаш  конкеретн въпрос .

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 15:58 от zimma

# 760
  • Мнения: 197
Мисля , че първият е най- подходящ, Триъгълника на Плутон, но не смея да те ангажирам с такива големи подредби, затова може би кръстът на всяка една от тях е достатъчен  Embarassed

# 761
  • Мнения: 197
Зима, всичко от написаното дотук тълкувание е вярно, голямата има проблем със стомаха, и чести ангини, не се храни добре, почти на анорексия мяза това нейното, изказвания от типа "мразя храната" и прочие  Cry Таткото най - много се грижи за нея ( не че аз не, но той повече следи за храненето, някак тя него повече го слуша, малката действително е по - здрава, по - издържлива, нямаме наследствени заболявания в семейството.... Като взема картите ще наредя и аз   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря от сърце!

# 762
  • Мнения: 5
Леле Зима, колко подредби. Трябва да седна да си преведа до колкото мога. Hug


Това са карти за моя син за как ще завърши срока.


Мн неприятно ще ме изненада ми се струва. Може да залегне над учебниците и да оправи до някъде нещата. Ще ми хитрува и оправдава, но няма да ми хареса бележника определено.

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 20:41 от vesinko

# 763
  • Мнения: 3
Добро утро ! Къде сте всички  тази сутрин??

# 764
  • Мнения: 5
как мислите има ли шанс д асе възстанови приятелство.
кръст-парк -кула

Общи условия

Активация на акаунт