ЛЕНОРМАН - картите говорят... 2 ТЕМА

  • 34 849
  • 783
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Според мен Зимма ще трябва да избираш между две предложения. Или ще умуваш дали е добра предложената работа за теб.
Веси знаеш ли ,че ми даде друга насока с това ти тълкуване .Сега погледнах кулата за делови въпроси е добър резулат, а аз все съм склонна да я приемам като нещо не чак толкова добро.Все пак  мисля че ако има предложения за работа понеже сборната карта е 11 , ще падне объждане.А може точно това избиране д аозначава ккатао казваш ти.Ще видим!
 Благодаря !
 ами настоящето влияние - котва.Вероятно означава че положението е такова каквото е , непроменящо се  , закотвено , но и това че положението към момнета е сигурно , надежно в смисъла на безопасността.Сякаш  ситуацията е изгодна за човека , в случая имам право на избор , защото съм си в къщи  , гледам дете, но имам възможността ако се появи нещо в проефесионален план да се възползвам.Има спокойствие , яснота , просто се изчаква удобен момент.


За мен КОТВАТА  е символ на обмислени действия без да се бърза ,тя  символизира надеждата, постоянството, безопасността и предпазливостта. Също е свързана с недвиживо имущество ... и изобилие..

# 211
  • Мнения: 5
до liq1
 1. Да му честитяли празника-добре ли ще е или не за мен. питах добра идея ли е да честитиш празника -писмо. Май така или иначе ще го направиш , но отговора е неопределен дали е добре или не за теб.Лично, аз мисля че нищо няма да загубиш , проява на внимение от твоя страна.
Защо така изведнъж се разделихме.
кораб-мечка -пръстен. от него е дошло това решение. Сбор и разлика - 7 Много е вероатно заради друга жена.
 Ще се съберете ли отново
гроб-щъркели -мишки. По скоро не ,или акостане с цената на направена жертва.
 Има ли друга жена в момента
щъркели -детелина -пръстен. сбор , разлика - гроб.
на мен  ми се струва че има друга връзка,съвсем отскоро, и може да свърши също толкова бързо.
има ли смисъл да се бориш
гроб-планина -мечка сбор /разлика гроб
този човек е доста нерешителен , усложнява си сам живота. Имате ли голяма разлика във възрастта , защото и това може да показват картите. Към момента остави нещата така,както са , след време може пак да попитаме.

# 212
  • Мнения: 0
Мерси много Zimma
Аз доколкото разбрах няма да я бъде работата даже и да му честитя май се отказах аз си бях по-склонна да не го правя май само ще се излагам.Да имаме 2-3 години разлика аз съм по-голяма.Ако имаш да добавиш нещо ще се радвам също и ако другите момичета се включат а ако не и това е достатъчно.Май за сега ще си трая няма да правя нищо пък ще видим по натътък може пък да излезе светлина в края на тунела и ще съм благодарна ако пак ти се занимава с моя проблем както си споменала.

# 213
  • Мнения: 5
Котвата при Зима аз я виждам все едно си закотвила на едно място. Решила си искам еди ква си работа, друга няма да приема. И може би затова ще се изправиш пред избор.Явно няма да е точно такава работа, каквато си решила .

по картите на Веси, ами аз не съм много сигурна , че ще мине без пречки тази среща с началника.По скоро ще има някаква преграда , която неочаквано ще се появи

По този въпрос сте прави. Имало е спънка, но е бил посочен изход от ситуацията и проблема се е решил.

# 214
  • Мнения: 5
Не ви ли се струва , че понякога картите показват нещата много ясно , а друг път ни дават много възможности за тълкуване и е трудно да се доберем до истниския отговор. Защо не ни се дава да знаем категорчино на някои въпроси отговорите , дали защото могат да претърпят промяна през времето , или пък не ни отговарят  точно картити , защото не искат  да си съставим определено мнение как да действаме или бездействаме , а може би въпроса е твърде променлив и зависи от много неща , хора , събития .

# 215
  • Мнения: 5
Точно защото времето в наши дни е забързано и търпи промяна и затова има повече положения и избори.

# 216
  • Мнения: 42
подредба  която може  да помогне при сложна ситуация в любовта.

** 1 *** 2 **
**** 3 ****
**** 4 ****
5 **** ****

1),какво  ме държи в старата връзка
2), какво ме привлича вновия партньор
3) какво да правя
4) как трябва да го направя
5), какво ще излезе,какво ще ми донесе това.

# 217
  • Мнения: 5
Добро утро. Това са моите карти за деня. Явно ще имам много хубав ден за мен и моето семейство. newsm51


# 218
  • Мнения: 5
Добро утро Веси,
 Да хуба  ден буквално означава поява на дете в семейството.За мен ако сте имали някакви разправии , или леки недоразумения щесе изгладят днес.

# 219
  • Мнения: 197
Добро утро. Това са моите карти за деня. Явно ще имам много хубав ден за мен и моето семейство. newsm51



Мисля, че днес ще се сдобиете с някаква придобивка за семейството - ел . уред, домашна животинка, играчка  Rolling Eyes И аз не знам, но определено ще предизвика емоции и най - вече детето (децата) ще му се радват...

# 220
  • Мнения: 197


Птици


Щъркел


Лисица

 Rolling Eyes Това са моите карти за деня, нещо не мога да ги свържа в единна смислова цялост ...

# 221
  • Мнения: 5
има няколко неща които могет да означават картите , айде после ще кажеш.
Значи може да имаш няккаво обаждане , в което трябва да внимаваш  дане те подведат. Възможно е да става въпрос за твоя позната, или просто човека който ще те потърси да е такъв лукав и не особенно добронамерен.
Може също да означава , че ще има няккави дребни промени при теб,съвразни отново с измамни намерения на някой, вероятгно жена.
Внимавай ! - според мен ти казват картите.
 и последен вариант ако ти очакваш  нещо да се случи днес  , то не вярваш в това и във възможните промени , но се самозалъгваш, ще ги има !

# 222
  • Мнения: 910
Моите карти за деня са тези
конник-букет-книга
Дали няма да получа подарък?

# 223
  • Мнения: 3
Да се наредя и аз на опашката Simple Smile) Ето и моите карти за деня!

14 лисица

33 ключ

15 мечка


Ще помагате ли мили момичета в тълкуването

БЛАГОДАРЯ ВИ! Simple Smile)

# 224
  • Мнения: 5

Kонник-букет-книга
Дали няма да получа подарък?

 НОВИНА , коато ще те зарадва. може и покана за гости.Радостна изненада , неочаквано ще разбереш добра новина .Може и пред избор за решение да бъдеш изправена след  като научиш "нещото".

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 15:55 от zimma

Общи условия

Активация на акаунт