Почитатели на Майкъл Джексън 16 - SAY, SAY, SAY....

  • 24 473
  • 762
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 77
Ани, продължавай слънце. Снимките ти са страхотни... Браво.
И знаем как се чувстваш, на нас всички на моменти през деня ни се плачи. Както казвам аз добре , че някой е измислил слънчевите очила. Няма ден без да мисля за него. Няма такъв. Дано той е добре някъде там, но ние се притесняваме за него, боли ни и ни е мъчно.

# 271
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 ani_220778, от няколко дена пропускам, но сега докато не съм забравила  :


Благодаря ти за невероятния хъс ,
с който откриваш и най-скритите снимки на Майкъл
 и не спираш да ме удивляваш !!!


# 272
  • Мнения: 668
клои  може ли повече от веднъж да се гласува? EmbarassedИ тук май се очертава да знаем победитела  hahaha

# 273
  • Мнения: 0

Ако ви се слушат руски песни - едно видео. Текстът е невероятен. Кадрите-много подбрани.


http://www.youtube.com/watch?v=kQdQ_2Ttkd8


# 274
  • София
  • Мнения: 331
                    

# 275
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
клои  може ли повече от веднъж да се гласува? EmbarassedИ тук май се очертава да знаем победитела  hahaha


Не знам дали може  smile3506   Не откривам никъде на сайта да пише.


                       

# 276
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Снимка от Медицинския център в Санта Моника, Калифорния, 4-ти февруари 1984 г. М.Дж. се възстановява в болницатаq след инцидента по време на снимките на злополучната реклама на Пепси  и едновременно с това посвещава времето си на другите па[иенти.


# 277
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540


Майкъл Джексън и френският мим Марсел Марсо  в  Beacon Theatre  в Ню Йорк на 4 декември  1995.



# 278
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
На 7 декември е официалната премиера на The Official Michael Jackson Opus. На 404 стр. ще има снимки на Майкъл, 80% от които не са публикувани никога преди това. Цената е $ 249 .


 

# 279
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Във Франция излезе нова книга  -
Michael Jackson - Les Images d'une vie (Майкъл Джексън - Снимки от един живот).
Книгата има 204 стр. , със 180 големи снимки ( 70 от тях се показват за първи път  Mr. Green).
Цената е 39 евро.



   

   

   

   

# 280
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
... и последно  newsm47

За слънчево утро на всички вас !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





# 281
  • Мнения: 80
Момичета гласувайте,че Агилера доста е дръпнала."Моя" концерт трябва да спечели.Никакви Агилери и тем подобни.

http://msg.com/photos/100-best-madison-square-garden-shows-the-2000s/slide/1/

И искам да попитам от доста време,но все забравям-има ли между нас някой от битите от полицията при бившето кино "Севастопол"?

 

Стана ми много мъчно,когато го прочетох.

http://alexanderalexiev.blogspot.com/2009_06_01_archive.html

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 08:52 от liliyyy

# 282
  • Мнения: 703
Цитат: Изобщо не са фантазьори.Това е факт,известен от години.Много добре си спомням,че навремето и българските медии го коментираха,както и целия останал свят.Учудва ме обаче,как така фенки на Майкъл не го знаят...


Bee. , Радвам се, че като фенка на Майкъл Джексън, съм "пропуснала" да запомня поредната му покупка. Надявам се, че с това ,което ти знаеш за този имот и с молба да го споделиш във форума, ще "запълня празнината", която имам за неговото творчество, благотворителност, любящо сърце и достоен живот.
Еее,девойко мила Laughing,нали четеш какво съм написала-Това е факт,известен от години.Много добре си спомням,че навремето и българските медии го коментираха,както и целия останал свят.

Нали има Гугъл,бре..аз ли да те уча?
Чукаш просто Bahrein MJ island...
По точно островите са Amwaj Islands.
След като М.J. и Prince Abdulla Al-Khalifa of Bahrain си развалиха отношенията заради някакви си 7 милиона $...не съм се интересувала какво става там...




# 283
  • Мнения: 0
хайде момичета,подкрепям lilly Peace за гласуването агилера нещо много е повела аз гласувах втори път за майки става подкрепето го и вие,той заслужава Hug Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 690
хайде момичета,подкрепям lilly Peace за гласуването агилера нещо много е повела аз гласувах втори път за майки става подкрепето го и вие,той заслужава Hug Heart Eyes
Гласувах!! Hug
 Не мога да повярвам, че с Майкъл- този велик творец сравняват Агилера.  Shocked
 Явно масовката  е свършила добра работа над тинейджърите в щатите и по света, като цяло.  Close
 

Общи условия

Активация на акаунт