Къде в Пловдив - 8

  • 90 106
  • 741
  •   1
Отговори
# 1
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз днес като бях сутринта нямаше много хора ,накупихме си ненужни джунджурийки  Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Mr. Green Peace

# 3
  • до Пловдив
  • Мнения: 278

а докога е промоцията в jusk   newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Някой спомена, че промоциията е само три дни: петък, събота и неделя...

# 5
  • Мнения: 802
Да се запиша на бързо , за да не ви изпусна .

# 6
  • Мнения: 6 206
Аз се моля на мъжа ми за едни етажерки от МДФ от Юск за бебешката стая от лятото насам, и днес го заведох с надежда да ми ги купи, но не ги харесва и това е.   Close
Поне си взех една лента за елхата, но няма да ми свърши работа - трябва ми хубава дебела, поне 5 см, в червено или златно лента.
Ако някой е виждал, да каже. Също искам да пада леко, а тези които са в Юск и Метро са много дървени.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
А има ли елхи там.И въобще откъде може да се купи хубава изкуствена елха.Аз не ги харесвам, но впредвид възрастта на беба, ще се примиря в следващите години.Страх ме е да не се задави с някоя бодличка на естествената елха.А, и да не е много висока.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 845
В Баумакс има елхи и ленти, имат доста хубав избор на коледни артикули, цените са съвсем прилични, така беше и миналата година.

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Миналата година имаше страхотни елхи и украси в Мосю Бриколаж, скоро не съм ходила там, но би трябвало вече да са заредили.
Коледни джундурийки има в Бонжур, даже на долния етаж са много намалени цените /-50% минимум/. Аз се снабдих с няколко коледни свещи, но някои неща свършваха още докато ги вадеха от кашоните. Не знам от намалените стоки какво е останало.

# 10
  • Мнения: 5 592
Аз пак за обувки-магазина на Балис в Гагарин вече не съществува.Само на Иван Вазов.
Елхички има красиви в Баумакс,60 см ок. 12 лв,но плътни и симпатични.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Трапезица,добре че пишеш за магазина на балис,че щях да ходя,да го търся Peace

# 12
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Да се запиша, за да не Ви изпусна! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 427
Хайде и аз тук!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт