подсъзнанието може всичко 19

  • 79 829
  • 712
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 554
sv_harmony, съжалявам, но не си ме разбрала, както и някои други. Това, че изказваме мненията си, не значи, че разговорът не отива в положителна посока. Просто явно вибрираме на различни честоти и това е напълно нормално. В предния пост казах, че винаги има обмен на енергия (даже и при подаването на рейки, която тече от теб към човека). Винаги има и обратна посока, макар тя да не е рейки в примера, който дадох. Това се опитах да обясня, но някакси това изречение повечето го подминахте и разбрахте това, което ви се иска. След като на всички тук ни е ясно, че по Закона за привличането каквото повикало - такова се обадило, не може човек да не работи вътрешно върху себе си и да чака конец да го предпази. Тогава да живеят всички престъпници - ще си носят червените кончета и нищо няма да им се случи. Въпросът е, че това нещо може да предпази, но ако има осъзнаване и вътрешна работа със себе плюс вярата. Но ако някой продължи да вреди на другите, има да чака конец да го предпази. Точно това не казва Гал Сасон, а го представя като едва ли не универсално средство за справяне с всичко. Естествено всеки вярва в каквото намери за добре. Разликата между кончето и утвържденията е, че при утвържденията има точно тази вяра и намерението, с което се казват - даже и вярата да е слаба. Но има работа върху себе си. Спирам, защото наистина темата се изтърка. Peace

# 526
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
, не може човек да не работи вътрешно върху себе си и да чака конец да го предпази.
Peace




"Нито един човек не е по-напреднал или по-развит от някой друг. Хората могат да бъдат единствено по-осъзнати."




п.п. в началото на темата има списък от книги който е пътеводител  към пътя към себе си  Hug



Успех  Hug

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 11:52 от Desss

# 527
  • Мнения: 237
Момичета,някой се оплакаха че не им е удобно да четат от компютъра ,аз също не можех ( не че не можех но не ми беше удобно ).Един ден докато ровех във някакви форуми четах за прогрмата     BookReader       -представлява нещо като  АУТОКЮ като тези които ги използват в телевизията.Свалих я ,не помня точно от къде,но я има навсякъде напишете в google.bg и ще излезе в много сайтове.БЕЗПЛАТНА и лека е.Може да си избираш шрифт,големина,колко бързо да вървят надписите. Момичета страхотна е ,свалете си я няма да съжалявате. Страхотно е да четеш книга лежейки или изпъната на дивана и надписите  да вървят на момитора,иначе на стола се изгърбвах и ме заболяваха очите. Само да ви предопредя че програмата не разчита doc файлове (word- овски документ),а само  txt   файл, но това е лесно поправимо.Просто отваряте книгата която е на word   и един документ на NOTEPAD ( за тези които не знаят намира се в старт менюто).След това само копирате текста от WORD  на NOTEPAD.   приятно четене.
Ако някой има проблем да я намери в нета , да пише ще се поразровя и ще дам линк.


# 528
  • Мнения: 89
Момичета, не съм искала да провокирам спорове с питането си за червения конец  Hug

Според мен мненията са доста сходни, просто изразени по малко по-различни начини  Peace . Естествено, че нито едно нещо само по себе си не свършва определена работа, ако не е натоварено с определени мисли, нагласи, ако не е придружено от самоусъвършенстване и себепознание. По-скоро питането ми беше,  дали вие си връзвате специално червения конец и какъв смисъл влагате в това, не съм си мислела никога, че един конец би ми оправил живота и предпазил от всички злини (за съжаление не мога да мисля така де  Peace), иначе досега да съм си вързалата 100 броя поне Simple Smile) Просто мисля, че като всяко нещо, не може да се отрича на 100% и при определени условия и вътрешна нагласа би имал полож. ефект  Peace

 Не мисля, че хората редовно престъпващи законите са на това ниво на себепознание, че въобще да правят някакви практики, било то и връзване на обикновен конец, но ако сред тях има някой, който наистина вярва в това, да, би му помогнало, друг е въпроса колко са въобще хората с истинска вяра и дали биха правили престъпления  Peace

# 529
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз също никак не съм впечатлена от "Ключът"- даже по скоро бях доста разочарована и веднага я махнах от вкъщи да не ми заема място. Не си спомням какво толкова не ми хареса ,но беше изсмукана от пръсти ,пълна с рекламни препратки абе не струва  Peace

# 530
  • Мнения: 25
Здравейте момичета.
Аз бях заета последните дни и почти не ми остава време да чета..

Десс
, мерси за твоят коментар..Накара ме да се замисля..Мисля, че съм искала да кажа, че всеки е прав за себе си и не би трябвало да приемаме наготово 'правотата' на другите, а да се опитаме да я разберем..И че думите на момичетата ме накараха да прогледна от другата страна.
Мисля, че започвам да излизам от положението на кон с капаци, което си бях наложила последните години Embarassed.

Вела, това е чудесно, че е осъществена мечтата на детенце Hug.

Аз се опитвам да напредвам с четенето и най-вече..с опитите да разбера себе си.
Вече не се поддавам толкова на страховете си (повечето са толкова глупави, че чак ме е срам..), защото знам, че мога да ги победя= те са просто вътре в мен. Но понякога ми е трудно и лесно им се поддавам.


Благодаря на всички за позитивната енергия и многото полезна информация Hug

# 531
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Здравейте в този прекрасен снежен ден.

някой ме бешепитал как си избрах "Селестинското пробуждане"- ми, от книгите на първа страница тази и най- вече Селестинското пророчество, ми се закрепиха в съзнанието.
Аз не мога да чета от монитора, ужасно се напрягам, а и съм с настолен комп, а не лаптоп и не ми е удобно. Няколко книги си принтирах, но предпочитам истинска книжка с корици.
Сега, ако дребното поспи повече, мисля да изгледам филма Селестинско пророчество, но на всяка цена и книгата ще я чета по- натам.

# 532
  • Мнения: 112
Благодаря Лени   bouquet
Аз също не мога да чета от комп. книжки но някои си ги разпечатвам ,а сега като ходя на работа и когато имам свободно време не мога да си отворя книжката , а   си я чета от комп.


Момичета какво ви е мнението за книжката на  Гал Сасон   "  КОСМИЧЕСКИ НАВИГАТОР " някакви отзиви за тази книжка  newsm03 заслужава ли си

# 533
  • Мнения: 90
Ahim_sa, съгласна съм напълно с това, което си написала.   bouquet

По въпроса за монитора, аз предпочитам да чета от монитор, понеже така се пести хартия, а за мен това е много важен фактор. Досега съм спестила доста хартия и това ме кара да продължавам да предпочитам комп пред книгата. Разбира се имам и книги купени, които чета по време на път, но основното четене е от комп.

Май ме отказахте да купувам книгата "Ключът". И без това напоследък засичам все повече и повече повторения макар и казани по различен начин.

# 534
  • Португалия
  • Мнения: 3 949
Аз нямам избор, в повечето случаи чета на компютъра-Благо-даря на хората,които качват книги в нета   bouquet
А и така мога да чета по 3-4 книги едновременно -ако са на нощното ми шкафче-много скоро ще съм изтървала някоя от тях под леглото Mr. Green

неделен поздрав

# 535
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ДОМАШНОТО МИ  АУТОКЮ - Бързо - Лесно - Удобно - Приятно  Hug

Програма за четене - Bookreader -  кратко лаическо описание за инсталиране и начин на употреба  newsm53

Тази програма за четене от РС / Bookreader /  ми изпрати barbarona  Heart Eyes и аз я качих тук - http://dox.bg/files/dw?a=6d33789fd8 - инсталирайте си я / давате next  докато видите  finich  Peace/
Чете формат txt и за това е необходимо книгата да я направите в него /За целта - отивате на вече изтеглената книга, отваряте я, после- edit - sellect all - copy и после past   в Notepad - за тези, които не знаят - намира се в старт менюто/. За улеснение съм прикачила и книгата на Свияш директно в тоя формат - http://dox.bg/files/dw?a=4e674c35a0
След това стартирате Bookreader избирате от менюто горе My books - From file и прикачате книгата с текстовото разширение Peace
Давате auto scroll   намира се от дясната страна и на екрана плавно започват да се редят страниците newsm10 /Може да си нагласявате скорост, шрифт, цвят................/

     П.П. 1 Ако книгата с отрязани страници /не се чете цялото изречение, а е необходимо да ползвате стрелките/ - също има решение  Peace. След като сте я качили в My books - десен бутон върху заглавието - edit - licence text . Най-отгоре има икона ръка с химикал  edit book source - отмятате normal , после save и ....ме черпите с любов   Two Hearts Two Hearts Two Hearts

             П.П.2 - аз съм човек, който е на Вие с РС и с хуманитарни образования, отгоре на всичко не съм учила английски език, поради което -  Praynig милост към обясненията  Simple Smile Joy

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 17:23 от lenny_pld

# 536
  • Мнения: 129


lenny_pld, тъкмо свалих филма и се наточих да го гледам и  се оказа, че езика , на който се говори/spanish,  май?/  Mr. Green  не го владея.   Tired
newsm78 black-russian, Hug  а български владееш ли, защото е със БГ субтитри  hahaha hahaha hahaha
 Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

Имам питане: как четете книги на РС - на мен никак не ми е удобно  Crossing Arms
Ама  намяше субтитри  при мен. Някъде са се загубили по трасето.  newsm78 Гледах гледах картинки и  след врееме се отчаях Rolling Eyes

# 537
  • Мнения: 753
Лени, приемаш ли обяснения в любов Hug
Просто нямам думи, Благо-Даря ти за всичкото време, което отделяш за да търсиш и постваш разни неща и изобщо за всичко, което правиш. Невероятна си!

Black-Russian, при мен си тръгна със субтитри, не знам защо при теб така се е получило...

# 538
  • Мнения: 129
Момичета, не съм искала да провокирам спорове с питането си за червения конец  Hug

Според мен мненията са доста сходни, просто изразени по малко по-различни начини  Peace . Естествено, че нито едно нещо само по себе си не свършва определена работа, ако не е натоварено с определени мисли, нагласи, ако не е придружено от самоусъвършенстване и себепознание. По-скоро питането ми беше,  дали вие си връзвате специално червения конец и какъв смисъл влагате в това, не съм си мислела никога, че един конец би ми оправил живота и предпазил от всички злини (за съжаление не мога да мисля така де  Peace), иначе досега да съм си вързалата 100 броя поне Simple Smile) Просто мисля, че като всяко нещо, не може да се отрича на 100% и при определени условия и вътрешна нагласа би имал полож. ефект  Peace

 Не мисля, че хората редовно престъпващи законите са на това ниво на себепознание, че въобще да правят някакви практики, било то и връзване на обикновен конец, но ако сред тях има някой, който наистина вярва в това, да, би му помогнало, друг е въпроса колко са въобще хората с истинска вяра и дали биха правили престъпления  Peace
Щом някой вярва в червения конец , че  му помага, значи е вложил енергия в това, за да му помага. Според мен това се постига с всеки амулет, който можем да  програмираме с такава цел. Иначе някои успяват да стигнат до целта с помощни средства, други пък успяват да се справят само със силата на мисълта. Всеки си намира личния си начин, важно е да се достигне до крайната цел.   Peace

# 539
  • Мнения: 112
barbarona  благо -даря за хубавата идея   bouquet

lenny_pld   благо -даря   за линка към програмката ,толкова си бърза винаги  bouquet

 lovekiss lovekiss lovekiss

 програмката е невероятна  newsm44

извинявам се че питам въпреки че толкова подробно си обяснила Лени  как да си наглася скоростта като натисна   auto scroll  и започва да се движи страничката но нещо не мога да я намаля по  - бавничко да се движи


Пак съм аз
 открих  го 
Извинявам се   

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 17:59 от Миленитка

Общи условия

Активация на акаунт