подсъзнанието може всичко 19

  • 79 823
  • 712
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 25
х-х-х , не искам да ти давам съвети, но така, както описваш ситуацията..мисля, че и двамата ви е страх от това да се довериш на другият, да повярваш.
Аз самата се бях превърнала точно в това, което е мъжът ти вследствие на предишната ми връзка. И изобщо не го осъзнавах това- все бях недоволна, каквото и да направи мъжът ми-мие чинии- ама защо ги мие сега (а не осъзнавам,че така прави нещо за мен), ако не ги измие- ама колко са се събрали и тн и тн..Много пъти ме е питал- кажи какво точно е правилното според теб, защото все ме критикуваш. (Ние се оженихме за няма и 1 месец и сега се чудя изобщо как му се доверих и се ожених за него толкова бързо- мисля, че  в този случай съм слушала вътрешният си глас).
 Та, като се има предвид, че едва ли не от самото начало аз бях ОТВРАТИТЕЛНА..и сега се чудя как ме е издържал, а не си е тръгнал. Но той явно е по-извисен от мен и е искал да ме подпомогне и мен да се променя.
Много пъти се чудех защо, когато плача или съм разстроена той стои на разстояние от мен.. Когато съм го обвинявала, че не ми съчувства, той винаги е казвал- напротив, аз съм винаги до теб, но това е нещо, което ти трябва да изплачеш  сама.

Преди време много се дразнех на факта, че когато ми е тъжно и най- много имам нужда от него, от нежната му прегръдка, той точно в тези моменти ме избягваше, избягва всеки по- близък контакт с мен, но сега вече напълно го разбирам, знам че го прави несъзнателно, знам и защо постъпва така и че това е негова хубава черта. Mr. Green

Може би  в такива моменти те избягва, защото не иска да нарушава твоето лично пространство. Дава ти възможността да изживееш тъгата. Не те задушава и те оставя да бъдеш себе си. Мисля, че това е много хубаво. Peace
[/size]
Вследствие на постовете тук, осъзнах, че не аз, а той е бил правият!
След всички промени в мен, вече знам, че причината да се държа така е бил страхът- от обвързване, от новото начало, от това да повярваш на другият, да се довериш, да повярваш най-вече на себе си и тн и тн.
Ако той ме беше оставил през тези месеци, сигурно още щях да съм в същото положение. Ако ти чувстваш със сърцето си, че това е мъжът за теб, трябва да вярваш, че ще намерите начин да се промените. Но това не става насила..
Обаче, ако имаш съмнения в това, не би трябвало да те спира детето. Вярвай повече в себе си Hug.


Вчера ми се случи нещо невероятно за системата тук- обадих се на доктора да си запазя час, тк екземите поизчезнаха, но се появи обрив..И като знам, че предният път им се молих за направление за дерматолог и те ми казваха, че няма за този месец. Вчера, той ми даде по телефона (иначе и за него трудно се вземат часове за същият ден)! И другото- даде ми телефона на няколко дерматолози. Всичките имаха свободни часове за след 14 януари. И тъкмо вече се бях отчаяла, намерихме друг, който ще ме приеме днес!!! Дано да открие какъв е проблемът!
Благодаря ви за енергийната помощ  love001 Hug.

Лек, слънчев и успешен ден на всички  bouquet

# 421
  • Мнения: 1 422
В продължение на последния пост. И моят мъж има гледната точка "трябва да изплачеш това сама". Аз я приемам, тя ме направи силна, даде ми възможност да променя себе си в годините, да се разгърна, да порастна.  Но преди 2 месеца в момент на вътрешен пожар друг човек (много близка моя жена) ми каза същете думи, но разликата беше, че ме беше прегърнала толкова силно, че знаех, че има кой да се погрижи за мен. Завинаги. И цялата се трансформирах от този момент. Вътре в себе си.

поздрав

# 422
  • Мнения: 42
 Извнявам се предварително, ако греша но ЛЕНИ пише - НОВОЛУНИЕТО е на 16 декември 2009 -14:03:19 . Аз от първата страничка съм копирала новолунието, а там е -
 2009   12    16    12: 3.5     New Moon .  Не знам дали е от значение, че има два часа разминаване.

# 423
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Извнявам се предварително, ако греша но ЛЕНИ пише - НОВОЛУНИЕТО е на 16 декември 2009 -14:03:19 . Аз от първата страничка съм копирала новолунието, а там е -
 2009   12    16    12: 3.5     New Moon .  Не знам дали е от значение, че има два часа разминаване.

По българско време Peace - http://lunaf.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2009/

# 424
  • Мнения: 535
Здравейте, момичета  Simple Smile
Преди 1 седмица ви помолих да пратите на мен и на дъщеря ми положителна енергия. В този момент толкова се бях отчаяла...детето беше с температура повече от 30 часа, а ми предстоеше над 20 часа път до България. Точно след 3 часа се качихме на самолета и забравих, че детето е било болно  Shocked Оздравя от раз  Simple Smile Полетите минаха перфектно, всичко беше идеално  Heart Eyes
БЛАГОДАРЯ ВИ  Grinning ОБИЧАМ ВИ  Heart Eyes
  bouquet
След мен някой беше питал как пращаме енергия - аз винаги моля ангелите за помощ или давам Рейки  Wink

# 425
  • Мнения: 591
Здравейте, момичета  Hug
di, много се радвам за вас  Party
Сега е ммой ред да ви помоля за малко положителна енергия за сестра ми  Praynig Утре и предстои много важна операция, тъй като биопсията и за рак на шийката на матката излезе положителна Sad Помолете се мен всичко да завърши благополучно  Praynig

# 426
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Whitewitch, ти и сестра ти сте в мислите ми  Praynig и в молитвите ми.
Х-х-х, и аз мисля, че правилно си дефинирала проблема - за да се повтаря, това  си е задачка за тебе, ако избягаш - пак ще се появи, но в модифициран вид... Нямам време сега, ще се опитам после да напиша  2-3 неща, които ми дойдоха наум. Една фраза ме впечатли - той държал да казва, че прави нещата за себе си, макар и ти да си поела домакинството... Може би за неговата самооценка е важно да може да се справя или обслужва сам, и приема твоята помощ като "аз това го мога по-добре от теб". Понякога се получават такива безсмислени състезания в семействата - съвсем неосъзнато.
Колкото до Селестинското пророчество, имам извадени властните драми във файл, ще видя дали да ги пусна тук довечера или ще ти ги пратя на тебе на лична. За мен там е перфектното описание и напътствие какво да правиш.
Mamagemelar, благодаря ти, но още сме далеч до съвършения баланс... bowuu Осъзнавам, че звучи добре, но щом се налага да се следя и коригирам нещата почти ежедневно, значи и аз съм при теб на ученическата скамейка... Няма лошо, всъщност, нали затова сме тук. Peace
Дани, прекрасно казано!
Монда, нещо като фиксиране на тая тема ми се струва да има? Може би не е толкова важно? Като ми се случи така, обикновено зарязвам въпросното нещо за известно време, ако е възможно.
Ди - браво за детенце.

# 427
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Колкото до Селестинското пророчество, имам извадени властните драми във файл, ще видя дали да ги пусна тук довечера или ще ти ги пратя на тебе на лична. За мен там е перфектното описание и напътствие какво да правиш.

Millla, по-добре ги пусни тук - явно се очертават доста сходни проблеми на пишещите и ще бъде полезно  Peace

monda, според мен, не бива да търсим позивни във всичко Peace

КОТКАТА НА ЕДИН ГУРУ

Всяка вечер, когато започвала медитация, една котка влизала в храма и се разхождала, отвличайки вниманието на медитиращите. Гуруто наредил по време на богослужение котката да се завързва.
Минали години, гуруто умрял, после умряла и котката, тогава учениците в манастира купили нова котка и всяка вечер я завързвали по време на медитация.

Минали векове...Учените последователи на този гуру съчинили трактати за ролята на завързаната котка за правилната медитация.


di, добре завърнали се   bouquet

Whitewitch  Praynig

# 428
  • Мнения: 112
Момичета някой от вас ще си прави ли карта на желанията Simple Smile

# 429
  • Мнения: 620
Привет момичета Peace

Ето нещо хубаво за балансиране на енергията

ЗА БАЛАНСИРАНЕ С ЕЛЕМЕНТАЛНИТЕ ЕНЕРГИИТези прекрасни твърдения са съставяни от Тими Стер под влиянието на януарския ченълинг на Архангел Михаил. Носят великолепна вибрация и помагат в моменти, когато не сте в равновесие. Отпуснете се и дишайте дълбоко, включете тиха музика и прочетете всяко твърдение, ако е възможно на глас.

    КЪМ ДУХА
    Моля за равновесие с Духа.
    Искам да съм в единство със Сърцето, затова нека всяко мое вдишване да преминава през него и да освобождава вселенска Любов, Радост и Мир. Знам, че "Всичко е Единно", и затова живея в Хармония и Уважение с целия Живот. Вървя уверено по пътя, следвайки насоките на сърцето.
    Моля за единение с Любовта и Радостта в самата същност на моето Сърце, същността АЗ СЪМ. Освобождавам всички страхове и осъждания, освобождавам се от лапите на ума и егото. Предавам се на Духовния поток в живота ми, за да усетя Радост и Любов във Всичко Съществуващо. Знам - всичко останало е илюзия. Амин.

    КЪМ ОГЪНЯ
    Моля да бъда в равновесие със стихията на огъня, за да усетя вкуса на Движещата сила и Ентусиазма в целия живот. Изпълнен съм с енергия и светлина, усещам Радост.
    Освобождавам се от гнева и паниката, защото ми е лесно да простя и да освободя. Няма да изпадна в осъждане за да оправдая недостатъчното движение и израстване. Освобождавам в огъня всичко, от което няма нужда в живота и моля трансформиращата мощ на огъня да ме свърже със Страстта и Радостта, и да възпламени искрата на Светлината, която е в мен. Амин.

    КЪМ ВОДАТА
    Моля да бъда в равновесие със стихията на Водата, за да мога да проявя качествата Подкрепа, Грижовност, Нежност, Съучастие. Усещам Вяра и Приемане, живея в Благост и Благодарност, в Спокойствие и Безгрижие. Усещам Безусловна Любов през цялото време.
    Моля стихията на Водата да ме съедини с Благостта и Безгрижието. Разтварям сърцето си за потока Вода, за да усетя същността на Любовта, Грижата и Нежността, дълбоко в своето Същество, за да мога да живея в Благодарност, Спокойствие и Мир. Амин.

    КЪМ ВЪЗДУХА
    Моля да бъда в равновесие със стихията на Въздуха, за да бъда оптимист, с Вяра и центриран. Да бъда гъвкав в реакциите на жизнените изпитания. Приемам промените и израстването с Радост, и гледам на тях като на благословение, независимо, какво се случва в живота ми, защото възприемам вътрешната благодат.
    Нека стихията на Въздуха да позволи Предвижването и Напредването, и да подпомага гъвкавостта на Духа и Доверието в процеса на Духовната Еволюция и Израстването.
    Да чувам другите и те да ме чуват. Моля Въздуха да ме научи да бъда гъвкав и милостив, да ме научи да се извивам като тръстика под напора на вятъра, за да постигна вътрешна сила и гъвкавост.
    Моля въздуха, да се рея като орел по въздушните течения и да виждам Истината, която е моя Истина и Любов към Всичко Съществуващо. Амин.

    КЪМ ЗЕМЯТА
    Моля Земната ми енергия да бъде в равновесие, живота ми Структуриран и Подреден, за да усетя Финансово Изобилие и Радост. Чувствам се Уверено и Радостно на Земята и вярвам, че всичко необходимо ще ми бъде предоставено.
    Получавам удоволствие да бъда в Тялото си, усещам се Здрав и Жизнеспособен. Почитам и се грижа за физическото си Тяло с Любов. Почитам физическото си обкръжение и живея Непретенциозно, с Благост и Красота. Обикновените неща ми доставят удоволствие.
    Моля за възстановяване на земното ми равновесие с елементите на Земята и моля за единение със Земята, която е вътре в мен. Моля за аспекта "заземяване" в живота си, за да мога да проявявам и създавам заземен, за да се наслаждавам напълно на живота във физическо тяло.
    Така е! Амин.


    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в моето здраве.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в моето семейство.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в моите финанси.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в моята нация.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в Близкия и Средния Изток.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството в световната икономика.
    АЗ СЪМ единен с Бог и затова
    АЗ СЪМ Присъствие на Единството поглъщащо всички войни. Амин

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Здравейте момичета. Не пиша, но пък не пропускам и ред.
Millla много ми хареса поста ти за "Безусловната любов". Помогна ми още веднъж да осъзная, колко е егоистично да искам някой да прави нещата така както на мен ми харесват. Обезателно трябва да работя още върху това да приемам хората такива каквито са, защото не с всеки ми се получава.
Напоследък забелязвам и напредък в разговорите ми с ВА на хората, с които разговарям. Така наистина успявам да кажа всичко и да се обоснова, защо го мисля.
А Ангелите са прекрасни. Преди седем години претърпях много сериозна операция на ръката. От това как се развиха нещата обаче винаги съм знаела и казвала, че ако нямах Ангел хранител до мен, точно в този момент, щях да остана без ръка на 28 години. И Бог ми е свидетел, след това само  с тяхната подкрепа успях да се справя с всичко последвало от това. Но преди да влезна в тази тема и да ви намеря, не знаех как активно мога да си общувам с тях. Сега вече прочетох много неща и съм толкова щастлива, че започнах да ги разбирам по добре.

И една опитност от снощи. Скоро чакаме бебче. Бях си избрала име още преди да забременея и си знаех, че това ще е името. Но преди месец, събуждайки се сутринта, ми изскача едно име без преди изобщо да съм го мислила. Много го харесахме с мъжа ми и си казах, че щом така ми се показа това е от пратено от Вселената. И снощи попитах Библията дали това е името, с което да кръстим детето. Пръста ми попадна точно на абзац: " Защото Бог така каза...." Нямам и грам съмнение вече.
Благодаря   bouquet

# 431
  • Мнения: 17
Последните страници са много поучителни и полезни благодаря ви момичета  Hug
В моя живот се случват толкова много неща  изпитание ,след изпитание просто не знам какво става явно имам много да уча докато балансирам всичко в мен и около мен.Преди няколко дни разбрах че детето има  чуждо влияние и до вчера с това се занимавах чистихме та чистихме беше много трудно ,но слава богу всичко сега е наред.Не искам да ви плаша но атаките на другите сили са много мощни ,затова наистина е хубаво да се поддържаме на високо енергийно ниво.А това е възможно само като се зареждаме ,не се ядосваме и владеем егото си.
 Ди Много се радвам за детенцето ти!
Моля всички които искат помощ да пишат и имената на човека.Директно на него да се изпраща помощ ще  е по силно.
Любов и светлина!

# 432
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Препоръчвам Ви един красив филм за чакрите -  със субтитри  Peace

The Illuminated Chakras - A Visionary Voyage into Your Inner World -

http://www.kolibka.com

# 433
  • Мнения: 17
Малко интересна информация.
Слънцето е най-мощният и леснодостъпен източник и е използван от дълбока древност за получаване на енергия от светци, отшелници, йоги, тибетски лами, включително и основателя на съвременния джайнизъм Махавира и други.

Как да станем слънцеяди
Методика
 
Кой може да използва този метод? Всеки. Няма никакво ограничение нито по възраст, нито по расови, религиозни или други признаци. Не трябва да се променя рязко начина на живот, не трябва да се правят изтощителни гладувания – всичко си идва само. Ако дойде. А този, който не се чувства добре след началото на занятията, трябва да ги изостави.
Има такива случаи. Но сега повече от 25000 човека по целия свят практикуват тази система – хората гледат слънцето. И много от тях вече разбраха какви преимущества дава това. Важно е само, всичко да се прави с ум. Да предположим, че първия ден сте гледали слънцето 10 секунди, втория – 20 секунди, третия – 30 и т.н. Или може би сте започнали с 5 секунди, след това 10, 15 и т.н. Главното е – в никакъв случай да не измъчвате очите си, защото може да повредите ретината. И много важна е вътрешната настройка. Мислено си представяйте как слънчевите лъчи влизат в очите ви, оттам – в мозъка и останалата част на тялото. Помолете светилото всичко това да е полезно за вас, да е за здравето ви. Тогава и няма да има вреда. Та нали това, в което искрено вярваш, става реалност.
В слънчевата светлина се съдържа целия спектър на дъгата, така че едновременно правите свето- и цвето- терапия – ако не достига някакъв цвят на организма, то липсата ще бъде попълнена. Много важно е да вярвате, че болестите си отиват, а космическата енергия ви „храни”, подхранва силите ви и цялото тяло.
Когато човек гледа Слънцето, стават следните промени: човек преодолява страха, въобще менталните нарушения изчезват, например стресовите състояния или депресията, изчезват умственото напрежение, както и много жизнени проблеми; физическите болести изчезват, постепенно намалява апетита; мозъкът започва да развива особената способност да съхранява слънчевата енергия и да я натрупва като запас; изчезва чувството за глад; разкриват се редица способности – способност за визуализация на образи или състояния, способност да се вижда аурата и нейните цветове и т.н.
По този начин може да се достигне пълна вътрешна свобода, освобождение от физически и психически болести. Психоматичните  болести, възникващи заради стреса, ще станат забравен кошмар. Но най-важното е, че около вас се образува енергийна корона. С растежа и укрепването на този невидим пашкул всички болести отстъпват. Дори и най-заклетият ви враг ще бъде безсилен пред вас, той просто няма да може да ви навреди!
По думите на Манек, само в Индия той познава повече от 17 човека, които не приемат храна повече от 5 години. А няколко човека не ядат нищо вече 20 и повече години. В целия свят са повече от 200.  И други хиляди вървят по този път.
У различните хора очите са различни. Ако имате (или възникнат) очни проблеми, Манек съветва да се премине на такъв режим: гледате слънцето примерно една секунда, след това затваряте очи и продължавате да гледате слънцето с „третото око”, т.е. мислено. Когато образа на слънцето изчезне, отваряте очите и отново го поглеждате за миг, запомняйки го. Затваряте очите и всичко това повтаряте за определеното време. Правете това упражнение докато образът на слънцето не се задържа пред вътрешния ви взор  в продължение на 5-6 минути без прекъсване.  През това време и медицинския проблем с очите ще изчезне. И после може постепенно да преминете към нормална практика.

Лени този филм съм го изтеглила отдавна но нещо не мога да се справя със субтитрите.Моля те обесни как да си ги качим на мен ми излизат като текст и до там. Praynig

Последна редакция: ср, 09 дек 2009, 23:43 от anutev

# 434
  • Португалия
  • Мнения: 3 931
аз пък,ще се изложа генерално,като питам,как точно да го изтегля?   Embarassed  Embarassed
зарежда се за директно гледане,но не ми е добра връзката newsm78

редактирам се- ето тук се зареди добре    http://video.google.com/videoplay?docid=-1490851623150509011#          -гледам го в момента 
lenny_pld   Hug

Последна редакция: чт, 10 дек 2009, 00:28 от Mamagemelar

Общи условия

Активация на акаунт