подсъзнанието може всичко 19

  • 79 829
  • 712
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 957
Добро утро.
Благодаря ви за всичко което научавам тук   bouquet

# 61
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По теста на мимина се оказа, че моята аура е тъмно-зелена  Thinking

Wink такова е било моментното ти състояние


п.п. аз като типичен представител на оВнешката зодия , първо пиша после чета "прилежно" назад  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 7 201
"Днес е Деня на православното християнско семейство,децата и християнската младеж.
В този ден цялото семейство се събира заедно.
Значението му е да се изтъкне какво е и какво трябва да бъде християнското семейство и кои са предпоставките и условията за едно здраво семейство, за един истински християнски семеен живот."
Честит празник на всички!

# 63
  • Мнения: 1 652
Добро утро на всички и честит празник на християнското семество!

Лени, ето кой ден от седмицата на кой цвят е подчинен, в зависимост от планетите- според Дънов

Понеделник - зелен
Вторник - червен
Сряда - жълт
Четвъртък - син, тъмно син
Петък - розов, светло син
Събота - виолетов
Неделя – оранжев

Трябва да имаме също предвид, че съществуват и много други цветове, които въобще не са видими за нашия диапазон, но съществуват и например пчелите ясно ги различават.
В зависимост от цветовете и планетите са и храните, които Дънов препоръчва . Ето тук можем да видим за днешният ден например
http://www.bratstvoto.net/vehadi/fr1n.html

Виолетов - Сатурн
Тъмно син - Юпитер
Светло син -Венера
Зелен - Луна
Жълт - Меркурий
Оранж - Слънце
Червен - Марс

Липсват  Уран, Нептун и Плутон. Те принадлежат на по-висока вибрация, която не може да се изобрази лесно с видимите цветове. Има и дванадесета планета след Плутон, която също влиза в тази система от дванадесет категории

- червения цвят е за енергичност
- розовия - за емоционалност и любов
- оранжевия - за лекуване
- жълтия - знание и мъдрост
- зеления - за развитие и за материални блага (даже пари)
- синия - за примиряване на противоречията, вяра
- виолетовия - за връзка с Бога

Благодаря на всички, които са писали!    bouquet
 Това е много ценно!- благодаря!    bouquet

СТРАХА МИ ДА СЕ ПРЕВЪРНЕ В ЛЮБОВ

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 11:31 от darena

# 64
  • Мнения: 730
Не можех да намеря тази информация за дните и цветовете. Благодаря ,darenaSimple Smile
Имам приятелка, която се облича всеки ден според цвета на деня и е много ентусиазирана оттова.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 52
Здравейте,малко ще отклоня темата,но като нова тук имам нужда от помощта ви.Имам известни съмнения,че колежка може да се опита да ми докара неприятности-няма да се впускам в подробности, да не ви губя времето с това.Прочетох за енергийната защита-"яйце" и "балон" и искам да попитам-кога се прави,при нужда или предварително,всеки ден или само веднъж и колко пъти се повтарят афирмациите.Освен това могат да бъдат засегнати и други хора,мога ли да направя и на тях защита без знанието им/просто няма да ме разберат/ или това е намеса,която не трябва да се прави?Извинявам се,предполагам,че вече е обяснявано,но не можах да открия,затова се обръщам директно с въпроси.

# 66
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lina,  аз я правя винаги, когато почувствам нужда- понякога, дори, като излизам от дома Peace Ако работиш с нея в една стая - влизайки си в помещението си представи, че си защитена /в яйце, балон, в цилиндър от РОЗОВА светлина - не друг цвят - розов, защото, според Върчу, "нищо не може да проникне през този щит от розова светлина, освен, енергиите, които идват от Божията любов  Peace/

През един пост надолу написах това, което открих за друг човек и въобще за енергийната защита Peace

darena, кристофър, Desss   bouquet - мерси за цветовете  Hug

Честит празник и от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чудотворната икона на Богородица Портаитиса в Роженския манастир /помага при бездетие/

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 13:31 от lenny_pld

# 67
  • Мнения: 730
Нужно е да имате съгласието на друг човек- вие може да мислите,че имат нужда от защита, но той да няма тази потребност, това е лична воля и избор на всеки.

# 68
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Аз пък открих това за енергийна защита на друг човек  - "Ако се притеснявате за сигурността на близък човек на работното му място, мислено поискайте да дойдат повече ангели и да го обкръжат. Представете си го затворен в капсула от БЯЛА светлина. Знайте, че ангелите и светлината никога няма да нарушат свободната му воля. Но ще изградят около него "крепостен ров", който ще попречи на неподходящите енергии да влязат в контакт с любимия Ви човек" - Върчу


Енергийна защита

Ако искате да изтеглите книгата, от която е горният откъс, това е   "Сребърната нишка" - Ценка Стойчева - http://www.izvorite.com/

Последна редакция: сб, 21 ное 2009, 13:28 от lenny_pld

# 69
  • Мнения: 7 201
Честит празник и от мен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чудотворната икона на Богородица Портаитиса в Роженския манастир /помага при бездетие/
Благодаря ти,Лени!Ще се помоля за всички,копнеещи за рожба.(вкл. за себе си) Hug Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 6 797
Аз много обичам зеленият цвят и  всичко, което прочетох за него ми съответства като усещане. А това, последното, че отговаря на Луната още повече затвърди това, че зеленото е моят цвят /аз съм зодия рак и луната е моята планета/.  Grinning
Изобщо има си причина за всичко в нашия живот.
Отговарят ли на всички любимите им цветове на зодиакалния знак /планета/?

# 71
  • Мнения: 482
Не, не отговарят. Моят цвят е зелен, а зодията ми е лъв

# 72
  • Мнения: 20
Здравейте! Нуждая се от малко помощ. Някъде в темите бяхте обсъждали камъните, но не мога да намеря къде. Интерисува ме кой камък предпазва бебе от уроки. До преди няколко дена мислех, че моето бебе не може да бъде урочасано. Три дена ходихме по болници. Лекарите се чудиха какво му е. Сетих се за баячка и Благодаря на Бога дъщеря ми е добре.Ис кам да я защитя по някакъв начин. Извинявам се, стана много дълго.

# 73
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
richmama Grinning
Знам за кехлибара  Wink че предпазва от лоши очи  Hug
Наитина прекрасен камък(не съвсем де )  ...красив и слънчев Hug






Mam4е babydust7

# 74
  • Мнения: 13 512
червеният корал също предпазва

Общи условия

Активация на акаунт