Asi / Гордата Аси - 17-та тема

  • 29 502
  • 747
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375

Asi / Гордата Аси - НТВ

Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...





Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август по НТВ от 17,30 часа.




 Tuba Büyüküstün (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)
  Nur Sürer (Neriman)    Selma Ergeç (Defne)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  Tülay Günal (Süheyla)     Saygın Soysal (Aslan)     Cemal Hünal (Kerim)
   Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com, nitrobg

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com



линкове към саундтрака
  любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел Галето Моргана
интервюта и клипчета от Мишел



1 тема          6 тема          11 тема          16 тема
2 тема          7 тема         12 тема
3 тема          8 тема         13 тема
 4 тема          9 тема         14 тема
5 тема          10 тема      15 тема


Сериала в оригинал е 71 серии, по Нова ТВ епизодите са с различно времетраене от турските, и за това ще бъдат около 90 серии...



стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

Фенове на „Гордата Аси”:
1.   Морганчето   2.   miss_sixty   3.   galina_malina  
4.   BECHOLINA   5.   Gabie   6.   maimunka2
7.   iva81   8.   Mishel_   9.   toniak
10.   viki_17   11.   BGpapa   12.   queen_of_spades
13.   t1n43t0   14.   Kati52   15.   kroni_m
16.   nani_na   17.   zlatina74   18.   bibisita
19.   Есенно цвете   20.   lina_4   21.   roslava
22.   jivaka   23.   dimitrinka_d   24.   danadani
25.   Vali_N   26.   jilka   27.   Claire6
28.   Miss Smiley   29.   galq75   30.   tera_101
31.   galka05   32.   Calico   33.   pelambre
34.   yolimadi   35.   geri_8508   36.   ninori
37.   vihar   38.   MATA KOSMATA   39.   jasemin
40.   Lauren   41.   samo_maria   42.   mareaaa
43.   Oliver   44.   L.I.L.I…   45.   labrex
46.   Shakira Sanz   47.   jina   48.   Lilims
49.   РоШла   50.   missense   51.   (x) Dorothy
52.   ortabudala   53.   fanna   54.   jori68
55.   cvetka79   56.   Семирамида   57.   Mika9
58.   Светла Иванова   59.   bliznacite2004   60.   dimi02
61.   Indira   62.   Миг незабравим   63.   vili_mil
64.   Синеоч   65.   pommellina   66.   gery_to
67.   galia2007   68.   palomino   69.   проклетка
70.   lily55   71.   шишарка   72.   svetpe9
73.   dafi_83   74.   mizar   75.   jana61
76.   лин   77.   Nadyk   78.   •hrisy•
79.   mimi_nikolowa   80. Sindarella The Spy   81. инка62  
82. elide   83. Виkтория   84. Magika76
85. allice   86. svetulka64   87. jeyda
88. Svetlasim   89. ki_ki   90. sundey
91. geri iv   92. alex949   93. dimi02
94. Claire6  95. rina-rina
Който не е открил ника си в този списък, да си каже – веднага ще бъде добавен! Simple Smile


Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 10:22 от Морганчето

# 1
  • Мнения: 197
Както каза Ивето,влизаме подобаващо. newsm03

                          

А-ми толкоз и на мен ми се ще да подръпне чаршафа,ама няма. no no no

# 2
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Е, струваше си търпението.

# 3
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
За анкетата

При мен първата опция е най-вероятна.
Аз общо взето съм от търпеливите, докато не се развихря. Тогава помитам всичко. Нито касата, нито хорските приказки могат да ми се опрат. Може и да е първосигнално, но за развод, багажи, работа после ще му мисля.

Врътването е липса на самочуствие и безизходица.

А за търпение в този случай и въпрос не може да става. Търпи се нещо, за което се знае, че ще свърши скоро.

# 4
  • Мнения: 56
Мой те гости най сетне си тръгнаха и аз да се включа с анкетата.!Влизам  и аз с касата на право.И ако съм почерпена с такива питиета,които предлагате не ми се мисли какво бих им направила. #2gunfire

# 5
  • Мнения: 7
Ива, лека, тиха и спокойна!

# 6
  • Мнения: 7
Ето го пак въпросният господин:

# 7
  • Мнения: 7
Момичета, бях си обещала да не споменавам съпругата на Мурат, но пусто любопитство. Embarassed
Докато се ровех в един сайт поподнах на негови снимки. На няколко от тях ги има- явно в дома им, защото тя е по анцунг, без грим... И изглежда като избеляло перде. Още по безлична ми се видя. Това си е мое мнение.  hahaha

# 8
  • България
  • Мнения: 9
Най-накрая се добрах до компа, а вие вече сте си легнали. Мерси за новата тема, за серията, за питиета и разбира се на адашката ми за чаршафите, но моля те другият път дръпни ги малко по надолу. И аз да се отчета с нещо ето линк с снимки от заснемането на сериала http://www.youtube.com/watch?v=W1nP2SQrG9o&feature=quicklist

# 9
  • София
  • Мнения: 375
аз ви казвам лека и мека, ноооо преди това обещаното клипче Mr. Green


Asi Demir You can Leave Your Hat on.....

# 10
  • Югозападна Българя
  • Мнения: 24
Здравейте,момичета.Аз гласувах така мисля че,за да се стигне до там вина има и в двамата и парво трябжва да се обсади кой и зашто така постпва иако няма разбиране или не могат да си простат до тук.А относно клипчето е страхотно.Лека и Демирска

# 11
  • София
  • Мнения: 30 107
ох, най-после ви изчетох  Peace

В днешната серия (освен Мелек разбира се) най-много ме поздразни превода и дублажа точно на диалозите м/у Аси и Демир  #2gunfire

Когато сутринта обясняваше на Аси какво е почувствал когато я е видял с Али в оригинал казва: "обезумях (побеснях) и ми се искаше да дойда и да обърна масата и т.н.", а нашите:
"много се ядосах......" и то с един равен глас  ooooh! ooooh!

Когато се срещнаха с конете, той казва:

оригинал: "досега мислех, че аз съм единствения, който може да я (Мелек) защитава (предпазва), сега знам, че не съм сам, а и ти си до нея"
БГ: „..мислех, че само аз мога да я спася, но разбрах, че не съм сам, имам и теб...”

после:
Оригинал: „..трябва ли да го кажа на глас, ти не го ли виждаш..”
БГ: „...непременно ли трябва да кажа „извинявай”, ти не разбираш ли....”

Не е нещо значително, но понякога омаловажава момента или го прави по-постен, да не говорим, че често променя и смисъла на казаното

А, за Мелек- нямам думи, да не очакваше Али да каже "да, аз сложих пушката в дома на брат ти..."  ooooh!

# 12
  • Мнения: 0
Дами, страхотни сте, коментарите ви ми доставят истинско удоволствие и наслада, както и снимките и клиповете, разбира се. Искрени благодарности.   bouquet  bouquet  bouquet
По анкетата - колебах се доста между касата и багажа, но в крайна сметка гласувах за касата, аз все пак съм си един доста типичен Кози рог. Макар да се надявам, че няма да ми се наложи да го правя тепърва, живеем доста време със съпруга ми и все ми се струва, че го познавам добре, но... знае ли човек.
Предварително се извинявам и се надявам, че няма да засегна никого, но е добре да се махне тиренцето между "по" и "работа" - там просто не трябва да има такова. Още веднъж се извинявам, ама пусто даскалско око, аз друго може и да не не видя, но грешките - задължително...
И пак с риск някой да ме убие - на мен Ихсан все повече ми харесва като образ - доста тактично, на място, ненатрапчиво дава съвети и предлага помощ. Разбира се, изключвам очевидната ревност към Сухейля, но то всеки ревнува някого в тоя филм.

# 13
  • Мнения: 197
Добро утро и от мен! Hug
Нани,нямаш празно,кафенца,айряни,баници за всеки според случая.   love001
 missence като забележиш пак подобни произволия от Нова,сподели ги с нас,че тези безобразници направо ни ограбват от емоций с този безобразен превод. HugПреди и sunday се включваше с подобни уточнения към дублажа,но скоро не го е правила.
Морганче,вервай ми с тоя клип не ма събуди,ами направо скокнах като пружинка.Мале,мале......много добре. newsm51

# 14
  • Мнения: 127
Някой да влезе в тема ,дето пишат мъже и да ги ги питат те какво биха направили ако си видят жените да влизат в хотел с друг Grinningто все жените ги люля люлка дали нема да им изневерят мъжете.Гледахте ли снощи по тв каква книга излиза--Как да си хванем богаташ.Ми де викат старите хора,корем ви изеде и кучките,немате ли си друга работа ми все очите ви са в наште мъже Mr. GreenТая книга ще стане настолна за много момичета и ще им служи за наръчник #Crazyааааааа
Във връзка с анкетата,ако съм се засилила към хотела с Демир и видя мъжо,ша си трая,ако съм сама и го видя,нема начин да си трая,ако не друго поне ще го попитам--Любов,ти где така?
При вас младите е лесно,багажа в чанта и ай.....ми ние требва прицеп да гарираме пред къщи и да товараме.И веднага ми изниква въпроса ---ми подялба на имущество,ми семейния бизнес......много дълга и широка става Mr. Green
Чакам серията довечера и още на обед ще им кажа на мойте мъже да не искат нищо от мен до 19 часа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт