Подарявам две декоративни зайчета!

  • 3 855
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Здравейте!Подарявам две декоративни зайчета! Едното е черно с бяло(мисля че е мъжко) и другото е сиво с бяло(женско).  Подаряват се заедно с голям аквариум! Снимки ще кача малко по късно!

# 1
  • Мнения: 281
Здравейте!!

Наистина ли се подаряват мушковците или си търсите купувачи?

# 2
  • Мнения: 92
Здравейте!!

Наистина ли се подаряват мушковците или си търсите купувачи?


Да наистина се подаряват!! Ако имате желание може да ми пишете и на ЛС!

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Бъди внимателна на кого ги подаряваш, да не нахранят някоя змия. Имаше такова предаване при Кристина Патрашкова. Peace

# 4
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Здравей, аз се интересувам от зайчетата, ако живееш в София.
Не знаех обаче, че се гледат в аквариум?

# 5
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
В зоомагазините се продават  клетки за зайци, морски свинчета. Моят е в такава и няма проблем.
Има малки и големи.

# 6
  • Мнения: 92
За съжаление зайчетата остават вкъщи! Приятелят ми взе това решение! Много е жалостив!
След месец-два предполагам че ще имаме малки зайчета ако до тогава не сте си променили мнението може да ми пишете на ЛС!
Зайците ни са в аквариумзащото въпросната вечер когато разбрахме че се налага да ги приютим имахме 2 свободни, които са около 105литра. Не е никак малък! За клетка още не сме мислили!
Благодаря на всички за бързата реакция!
Моля, ако може някой модератор да заключи темата!

# 7
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Честито!
Защо "за съжаление", да знаеш колко са мекички и сладички Laughing
Браво на твоето момче  Laughing

# 8
  • Мнения: 92
Честито!
Защо "за съжаление", да знаеш колко са мекички и сладички Laughing
Браво на твоето момче  Laughing
По принцип зайците са на брат му на приятеля ми, а жена му не искаше и да чува за тях! Оставихме ги в гаража, но като бяха големите студове за да не измръзнат, моят приятел реши да ги качи в нас. В началото беше всичко тип-топ, но от онези дни единия заек беше излезнал и нас докато ни нямаше си е похапнал кабела на мишката, интернета,клавиетурата,на уредбата..... и за това стигнахме  до извода че трябва да ги подарим на някой! Вчера като се прибрахме пак беше излезнал, моя го хвана и го гушна като малко дете, а заека взе че заспа. Тогава му стана много мъчно и каза че няма да се дават! Аз помислих малко и си казах- щом можем да гледаме 4 котки, значи и със зайковцитеще се справим! А отделно имаме и два аквариума с риби.....
Една малка зоо градина! Сега остава да приютим и папагала на комшиите и вече ще застана пред вратата и ще късам билетчета Laughing Laughing Laughing

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
... но от онези дни единия заек беше излезнал и нас докато ни нямаше си е похапнал кабела на мишката, интернета,клавиетурата,на уредбата..... и за това стигнахме  до извода че трябва да ги подарим на някой! 

Точно за това си помислих тази сутрин и то взело, че се случило. Моят заек е по цял ден на пода и никога не е гризкал кабели, само тетрадките и учебниците на децата, защото скача на леглото. Но всеки заек се различен, като хората. Аквариумът на пода ли е поставен? Може да сложите отгоре някаква решетка, за да им влиза въздух, като вземете под внимание, че могат да я избутат. Понякога забравям да дръпна решетката отгоре,  но мой Зайо  никога не иска да излезе сам, само гризка пръчките и блъска със задните крака. Вдигнете кабелите на високо, иначе може да го хване ток.  Може и да успеете да ги подарите на някой. Grinning Peace

Общи условия

Активация на акаунт