Asi / Гордата Аси - 16-та тема

  • 34 125
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Вие четете ли в очите на любимия човек?

Опции:

  • София
  • Мнения: 5 334

Asi / Гордата Аси - НТВ

Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...





Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август по НТВ от 17,30 часа.




 Tuba Büyüküstün (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)
  Nur Sürer (Neriman)    Selma Ergeç (Defne)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  Tülay Günal (Süheyla)     Saygın Soysal (Aslan)     Cemal Hünal (Kerim)
   Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com, nitrobg

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com



линкове към саундтрака
  любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел Галето
интервюта и клипчета от Мишел



1 тема          6 тема          11 тема
2 тема          7 тема         12 тема
3 тема          8 тема         13 тема
 4 тема          9 тема         14 тема
5 тема          10 тема      15 тема




стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

Фенове на „Гордата Аси”:
1.   Морганчето   2.   miss_sixty   3.   galina_malina  
4.   BECHOLINA   5.   Gabie   6.   maimunka2
7.   iva81   8.   Mishel_   9.   toniak
10.   viki_17   11.   BGpapa   12.   queen_of_spades
13.   t1n43t0   14.   Kati52   15.   kroni_m
16.   nani_na   17.   zlatina74   18.   bibisita
19.   Есенно цвете   20.   lina_4   21.   roslava
22.   jivaka   23.   dimitrinka_d   24.   danadani
25.   Vali_N   26.   jilka   27.   Claire6
28.   Miss Smiley   29.   galq75   30.   tera_101
31.   galka05   32.   Calico   33.   pelambre
34.   yolimadi   35.   geri_8508   36.   ninori
37.   vihar   38.   MATA KOSMATA   39.   jasemin
40.   Lauren   41.   samo_maria   42.   mareaaa
43.   Oliver   44.   L.I.L.I…   45.   labrex
46.   Shakira Sanz   47.   jina   48.   Lilims
49.   РоШла   50.   missense   51.   (x) Dorothy
52.   ortabudala   53.   fanna   54.   jori68
55.   cvetka79   56.   Семирамида   57.   Mika9
58.   Светла Иванова   59.   bliznacite2004   60.   dimi02
61.   Indira   62.   Миг незабравим   63.   vili_mil
64.   Синеоч   65.   pommellina   66.   gery_to
67.   galia2007   68.   palomino   69.   проклетка
70.   lily55   71.   шишарка   72.   svetpe9
73.   dafi_83   74.   mizar   75.   jana61
76.   лин   77.   Nadyk   78.   •hrisy•
79.   mimi_nikolowa   80. Sindarella The Spy   81. инка62  
82. elide   83. Виkтория   84. Magika76
85. allice   86. svetulka64   87. jeyda
88. Svetlasim   89. ki_ki   90. sundey
91. geri iv   92. alex949   93. dimi02
94. Claire6
Който не е открил ника си в този списък, да си каже – веднага ще бъде добавен! Simple Smile


Последна редакция: пн, 16 ное 2009, 17:24 от t1n43t0

# 1
  • Мнения: 419
Запис  Grinning

# 2
  • Мнения: 295
Гица Убавица, втора hahaha hahaha hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 122
Тинче   bouquet
и аз в новата тема  Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 337
ихааа имаме си нова тема  bouquet  bouquet  bouquet

супер е вси4ко ..бравос!

# 5
  • Мнения: 197
Мерси за новата темичка! newsm51Поздрав с един от мойте любимци.

http://www.youtube.com/watch?v=DwrqxFSWIB0&feature=related

# 6
  • Мнения: 7
Тинче, благодаря за темата!   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 5 334
Мерси за новата темичка! newsm51Поздрав с един от мойте любимци.

http://www.youtube.com/watch?v=DwrqxFSWIB0&feature=related

Гале, как пък все улучваш да са песни, изпълнени със спомени? Cry Cry

И... за да не е много тъжно, ви поздравявам с една турска песен, която, макар и стара, често се чува по турските сокаци (поне в Истанбул, когато бях - кънтеше). Ииииииии...

Murat Başaran - Geç Bunları Yalan
  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 295
Относно анкетата гласувах с първа опция.
Връзката ни е 11 годишна. Имам чувството, че той ме е раждал. Mr. Green Така, че отдавна ми е достатъчно само да го погледна и да знам за какво иде реч. Ич не е необходимо да ми се обяснява. Още по- хубавото е, че и той си го знае. hahaha hahaha hahaha hahaha

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте дами! Вече си имаме нова темичка благодарности за което на Тинчето както винаги уникална. Анкетата и на мен ми допада ама все още нищо не съм отговорила но като го направя пак ще пиша. Естествено благодарности и на всички останали майсторки на песни, клипчета, преводи, снимки и.н.т. Много сте тихи не фучите нещо що така да не сте се отдали на мъжете си или пък на най-важното на децата си. Е то няма лошо ама е скучно без всички вас тук. Както и да е пожелавам ви весела и Муратовска вечер на всички ви ЧАО.

# 10
  • Мнения: 7
цоп и аз в тази тема  Hug

# 11
  • Мнения: 2
Не мога да разбера защо толкова много се изписа, че между  Туба и Демир има чувства извън сериала. Демир е направил своя избор вече познавайки пък ако щете и целувайки на снимачната площадка Туба. Ако се беше зародила любов никой не би могъл насила да го ожени за Бурчин.  За Туба мога да кажа, че гледа еднакво влюбено всичките си екранни партньори, а пък и Демир не и е по вкуса.

И в унисон с анкетата, какво ви казват очите на Демир?





Не виждам никаква химия, може би досада и служебни ангажименти.

Момичета, не ме карайте да мисля, че това за вас е страст.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 334
Тук, Диде, историята е друга. Той гледа така, защото ББ дъщеря им, Асия, е отгоре - на дървото, и им вика нещо. Той гледа към нея. Но... принципно, аз лично никога не съм говорила за връзка между Туба и Мурат - харесват ми като двойка, ще са добре изглеждащи и в живота, но аз Бурчин я понасям (не чак харееееесвам, но ми е симпатична) и нямам нищо против нея. Не обичам да се меся в личния живот на хората (пък било и те да не знаят за това), както и да се месят в моя. Wink

# 13
  • Мнения: 295
didisto  всеки има право на мнение разбира се....
Първо тези снимки са извадени от контекста на определена серия, и за да са такива си има причина.
Второ всяка една от нас може да пусне поне по 20 снимки, където се вижда не любов, не страст, а ураган от чувства, даже цунами направо. Така, че сравнението ти не го приемам.
Друг е въпроса за бракът му с Бурчин. Истината си я знаят само те. Химия има и всички ние тук сме коментирали 15 теми по 50 страници, и ще продължим естествено. Явно само ти не я виждаш, което разбира се си е твое право.
Отговарям ти по този начин, защото ти си писала също така - т.е. спазвам тона Peace

П.С. Повечето тук не харесваме изобщо Бурчин, което разбира се не те задължава по никакъв начин. Просто не очаквай разбиране относно споменатата само един ред по- нагоре особа newsm78

# 14
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Веднага в новата тема.

В анкетата гласувах с първата опция. От любов ли, от годините ли, но щом го погледна, няма нужда да си казва нещо, а и думите му са много скъпи, предпочита очите да говорят. То и затова при нас си беше любов от пръв поглед.

Общи условия

Активация на акаунт