LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 39 984
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 467
Моля за помощ! Реших да си направя втрори акаунт, пратих покана, отворих я и ме препрати към сайта за регистрация, въведох си всички данни и накрая не ми дава да се регистрирам, не мога въобще да отида на следващата стъпка. Някой зне ли какъв е проблемът?
Да не използваш един и същи имейл, имена, а пощенския код с 5 цифри ли ти е?
Ако не пробай през друг експлорер...
За това се сещам сега  newsm78

Не ползвам един имейл, и фамилията смених (писах бащиното), сложих интервал преди кода. На 1ва стр. има сайт, в който е написано стъпка по стъпка какво да направя. Следвах всичко написано там, но... не ми дава да направя акаунта. Да не би да трябва да направя поръчка и тогава да се регистрирам по стъпките? Но тогава как ще получа отстъпката от 10е?
Искам да ти кажа,че аз така направих две покани/себе си разбира се с различни имейли и имена/,без проблем се регистрирах,даже от единия пуснах поръчка,но никакви 10 евро,нито за единия,нито за другия.Писах им и пак нищо.
Пробвай по-късно да се регистрираш

# 151
  • София
  • Мнения: 2 296
Ох, да се оплача. Щях да пускам поръчка и се оказа, че картата ми е изтекла. Надявам се, че няма да имам проблем при въвеждането на номера на новата като си я взема в понеделник. Ако има някоя тънкост пишете на лични   bouquet
Като смениш картата,сменяш само пластиката,номерът и си остава същият,само секюрити кодът е различен(3-цифреният код на гърба на картата).
Поне при мен(дебитна на ДСК)беше така.Също така можеш да промениш акаунтите ,на които плащаш с тази карта,тоест спокойно можеш да си направиш нов или дори 2 нови акаунта ,на които да плащаш с новата карта.
Не знам дали при картите на всички банки е така,но не пречи да се пробва... Laughing


Относно поканите на приятел-вече не става номерът на китайката,няма смисъл да се мъчите.
Дори и да ви изпратят код за 10 евро-той ще бъде или 00000,или изобщо няма да ви се хване.
Или пък ,ако ви се хване,условията за това,какви да са артикулите са ниезпълними,почти и цялата работа
се обезсмисля.
Лилинце,а излезе ли от акаунта си,преди да се регнеш от линка в пощата?

# 152
  • Мнения: 1 191
Не ползвам един имейл, и фамилията смених (писах бащиното), сложих интервал преди кода. На 1ва стр. има сайт, в който е написано стъпка по стъпка какво да направя. Следвах всичко написано там, но... не ми дава да направя акаунта. Да не би да трябва да направя поръчка и тогава да се регистрирам по стъпките? Но тогава как ще получа отстъпката от 10е?
И двата пъти когато се регистрирах по нормалния начин не успях. Може и да е случайно, но направих така- харесваш си 1 артикул и без да си се регистрирал го слагаш в кошницата, след което се опитваш да валидираш поръчката и ти отваря прозореца за идентификация, там вече отиваш на Nouveau client à la Redoute и се регистрираш без проблем. Виж дали ще стане по този начин.

# 153
  • Мнения: 145
Моля за помощ! Реших да си направя втрори акаунт, пратих покана, отворих я и ме препрати към сайта за регистрация, въведох си всички данни и накрая не ми дава да се регистрирам, не мога въобще да отида на следващата стъпка. Някой зне ли какъв е проблемът?
Да не използваш един и същи имейл, имена, а пощенския код с 5 цифри ли ти е?
Ако не пробай през друг експлорер...
За това се сещам сега  newsm78

Не ползвам един имейл, и фамилията смених (писах бащиното), сложих интервал преди кода. На 1ва стр. има сайт, в който е написано стъпка по стъпка какво да направя. Следвах всичко написано там, но... не ми дава да направя акаунта. Да не би да трябва да направя поръчка и тогава да се регистрирам по стъпките? Но тогава как ще получа отстъпката от 10е?
Сложи "0" преди 4-те  цифри на кода. А относно 10Е аз ги получих, ама беше миналата година и да ти кажа ли, много турдно се използват. Голяма играчка е да им угодиш на желанията... да не са червнеи, зелени цени, да не са намалени, ами само кръгли и т.н. Според мен не си струват нервите ... а и по-добре да ползваш код с подарък и БД, после подаръка винаги може да го лансираш в продавалник- а ако не ти хареса  Peace

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Благодаря на всички за бързите отговори и извинявайте, че ви загубих времето. Ще пробвам по-късно пак, но май ще се откажа от 2-рия акаунт.
Сега забелязах, че са ми пратили ваучер за 5евро на акаунта, от който изпращам поканата и ми го дава с код. Май няма да се ползва, че идва по-неизгодно...все едно код само за БД.

# 155
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета организирам поръчка от Ла редут
Доставка 1.50 евро !!!
    Hug Hug Hug

# 156
  • Мнения: 199
Някой има ли тези дънки цвят bleu stone brossé:

http://www.laredoute.fr/vente-jean-loose-entrej-81-cm.aspx?produ … &numberpage=1

Ако може реална снимка ще съм много благодарна   bouquet

# 157
  • Мнения: 6
PraynigМоля,кажете защо не ми приема кода който получих на имейла за 10евро?Някой имал ли е подобен проблем newsm78
Цените в кошницата ти трябва да са само кръгли. Например 1,2,3...,5,9..,10 евро
  bouquetБлагодаря !!

# 158
  • Мнения: 6
И аз да се запиша Simple SmileПуснах две поръчки на стойност по малка от 10Е и няма проблем,вече си ги чакам Hug

# 159
  • Мнения: 145
И аз да се запиша Simple SmileПуснах две поръчки на стойност по малка от 10Е и няма проблем,вече си ги чакам Hug
Той проблема може да дойде после, не се радвай, в повчето случай ги отказват дори и след 5 дена ...
Не е хубаво така ... Не четете ли темата, погнали са французойките, та сега вие се подигравате с тях... И това сигурно е заради кодчета с подарък и БД ...  Shocked Не бива, ние ще патим после  Banghead Ако ти дойдат поръчки, добре дошло, ама не го прави повече ... ще се набиеш на очи, поне мини 10Е .... #Crazy

# 160
  • Мнения: 5 790
И аз да се запиша Simple SmileПуснах две поръчки на стойност по малка от 10Е и няма проблем,вече си ги чакам Hug
Той проблема може да дойде после, не се радвай, в повчето случай ги отказват дори и след 5 дена ...
Не е хубаво така ... Не четете ли темата, погнали са французойките, та сега вие се подигравате с тях... И това сигурно е заради кодчета с подарък и БД ...  Shocked Не бива, ние ще патим после  Banghead Ако ти дойдат поръчки, добре дошло, ама не го прави повече ... ще се набиеш на очи, поне мини 10Е .... #Crazy

Що бе, нека си чака момичето...  Wink
Те обикновено след месец чакане ги отказват и то ако им пишеш, че не си ги получила.

# 161
  • Варна
  • Мнения: 1 578
Здравейте.Имам спомен,че това поло е коментирано,но не помня дали си отговаряше на номера.Ако някой се сеща молля да сподели Praynig
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324140318&doc … =201209&qsf=1
Това поло го имам от мин.година в черно- симпатично е и си отговаря на номера.
Аз чакам на поща от 01.11...
Благодаря на двете мами,който ми писаха с отзиви за полото.  bouquet

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 149
И аз искам да попитам нещо, което не съм срещала досега.
Погледнах си в суивито, да проверя дали са валидирали поръчката с дебитните ноти и.....
Поръчката ми от 20.10. е изведена в отделна таблица на другата, над нея пише EN COURS D'ACHEMINEMENT . Сигурна съм, че поне до вчера си беше съвсем нормално отбелязана, както всички останали. А сега и в полето Etat article, което при другите стои празно, тук пише Expédié .
Да поясня, че пакета го получих преди два дни и всичко си беше наред.
Има ли някой представа, какво може да означава това?  newsm78
По въпроса ти- не знам.
Само да попитам парите от нотата ти ги добавиха към същата поръчка или просто си ги дръпнаха от картата? Защото при мен се случи че им писах неколкократно да си ги вземат, оставайки без отговор, като в това време поръчката си ми чакаше вече няколко дни... докато днес откривам че са ми дръпнали парите директно от картата даже два пъти Shocked Сумата е малка не знам дали изобщо да им се жалвам, ама направо ме побъркаха с тая нота. Друг път за такива дребни доплащания ще имам едно наум.


Нищо не са ми удържали. А сейфгарднатата поръчка не е валидирана. Събине твърди, че не съм си въвела данните от картата преди да сейфна.... аз ги пиша обаче. И така няколко пъти. Наистина ми писна вече.  Whistling  Crossing Arms

# 163
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug Отдавна ви чета, но не съм писала досега. Днес получих втората си поръчка от Ларедут от 4-ти. Много благодаря за информацията, която получавам от вас   bouquet
Та получих тези дънки : http://www.laredoute.fr/vente-jean-vintage-fille.aspx?productid= … &numberpage=1 размер 162. Имаше момичета, които питаха за тях. Като цвят не са точно като на сайта, малко жълтенеят, но са приятни и сравнително плътни.
Още не съм много наясно с френската номерация, но ми стават.
Ето тук има реални снимки http://prikachi.com/gallery_view.php?user=8046&gal=3892
Размери:
дълбочина (мерена отпред) 23 см
ханш 46
ширина на крачола 27 (стои свободно)
дължина на крачола (от вътрешната страна  newsm78) 76
Хубава вечер  bye

# 164
  • Мнения: 199

Размери:
дълбочина (мерена отпред) 23 см
ханш 46
ширина на крачола 27 (стои свободно)
дължина на крачола (от вътрешната страна  newsm78) 76
Хубава вечер  bye

А може ли и талия?

Общи условия

Активация на акаунт