Детски ясли в центъра на София

  • 12 653
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Мами, можете ли да ми кажете къде има детски ясли в района около 5-те кюшета? Живея до Мадарската градинка и ми предстои да пращам Дани на ясла,а знам че записването става 6 месеца по-рано.
Благодаря ви предварително smile3521

# 1
  • Мнения: 3 576
Виж в този сайт http://www.radionetbg.com/info.html#21

И аз съм от района и видях, че има точно до Мадарската една детска градина та съм й хвърлила око за след време

# 2
  • Мнения: 514
Много ти благодаря! А от въпросната детска градина чувам че майките са доволни. Живот и здраве и аз ще се ориентирам към нея.

# 3
има много добра детска градина до НДК с капацитет 10 деца,посетете я няма да съжалявате,ето ви тел.0885-58-58-40

# 4
  • Мнения: 514
има много добра детска градина до НДК с капацитет 10 деца,посетете я няма да съжалявате,ето ви тел.0885-58-58-40

На мен ми трябва ясла. Там детска градина ли е или ясла?

# 5
здравейте майки и татковци. търсим държавна или частна ясла/забавачка(може и да не е  целодневна) около парка заимов. ако имате отзиви, пишете ми.

Последна редакция: ср, 19 окт 2005, 16:50 от Vivi

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
здравейте майки и татковци. търсим държавна или частна ясла/забавачка(може и да не е  целодневна) около парка заимов. ако имате отзиви, пишете ми.

дъщеря ми ходи в частна градина съвсем близо до парка Заимов, но не е ясла.
капацитетът е 11 деца (това е максимумът) и места отдавна няма. но ако имаш някакви въпроси ми пиши на лични.

# 7
  • Мнения: 128

живея в центъра на София и съм чувала доста хубави неща за ДЯ28,на ул."Христо Белчев".Имам приятелка, която е много доволна от персонала в яслата и отношението към нейната дъщеря, която посещава яслата от2години.

# 8
  • Мнения: 131
Напълно съм съгласна с теб.А сега мъника ми каза,че са им купили много нови играчки.

# 9
  • София
  • Мнения: 281
на Христо Белчев кой номер?  Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 3 659
на Христо Белчев кой номер?  Praynig

Ъгълът с "Неофит Рилски", номер незнам. Срещу Визаж.

# 11
  • Мнения: 131
на Христо Белчев кой номер?  Praynig
Яслата се намира на "Христо Белчев" №41.Досега не съм поглеждала  номера ,но эаради теб погледнах .

# 12
  • Мнения: 23
Някой знае ли нещо за ЦДГ № 106 Княгиня Мария-Луиза намира се на ул. Родопи 8

# 13
Здравейте, детето ми беше записано в Детска ясла N 1 на ул. 6-ти септември. Ходи 3 месеца като непрекъснато боледуваше. Първо направи "отит", след това гнойна ангна и аз напуснах работа, за де си го гледам зимата, че аман от антибиотици! На пролет пак го пуснах и за 4 дни се разболя от ларингит. Незнам дали е от яслата, но цяла зима не е кихнал у дома, а сме излизали да играе и при -6 градуса... Тъй че ... вече го отписахме оттам!!!

# 14
  • Мнения: 18
има и частна детска ясла и детска градина... две отделни. Едната е на Любен Каравелов - "Ние, Врабчетата" (яслата), а другата е на Мальовица , 4 (градината)
ето и сайта на градината, но те още го коригират и може да има малки грешки http://www.prikaznatafeya.hit.bg

моето слънчице е в яслата сега и на есен , живот и здраве, в градината "Приказната фея"

Общи условия

Активация на акаунт