Аsi / "Гордата Аси" - 13-та тема

  • 33 872
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 334

Asi / Гордата Аси - НТВ

Yenemedik gururu yenemedik...
Не победихме, гордостта не победихме...


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржоазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започна на 31 август по НТВ от 17,30 часа.




 Tuba Büyüküstün (Asi)   Murat Yıldırım (Demir)   Çetin Tekindor (İhsan)
  Nur Sürer (Neriman)    Selma Ergeç (Defne)    Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
  Tülay Günal (Süheyla)     Saygın Soysal (Aslan)     Cemal Hünal (Kerim)
   Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com



линкове към саундтрака
  любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема          6 тема          11 тема
2 тема          7 тема         12 тема
3 тема          8 тема
4 тема          9 тема
5 тема          10 тема




стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

Фенове на „Гордата Аси”:
1.   Морганчето   2.   miss_sixty   3.   galina_malina  
4.   BECHOLINA   5.   Gabie   6.   maimunka2
7.   iva81   8.   Mishel_   9.   toniak
10.   viki_17   11.   BGpapa   12.   queen_of_spades
13.   t1n43t0   14.   Kati52   15.   kroni_m
16.   nani_na   17.   zlatina74   18.   bibisita
19.   Есенно цвете   20.   lina_4   21.   roslava
22.   jivaka   23.   dimitrinka_d   24.   danadani
25.   Vali_N   26.   jilka   27.   Claire6
28.   Miss Smiley   29.   galq75   30.   tera_101
31.   galka05   32.   Calico   33.   pelambre
34.   yolimadi   35.   geri_8508   36.   ninori
37.   vihar   38.   MATA KOSMATA   39.   jasemin
40.   Lauren   41.   samo_maria   42.   mareaaa
43.   Oliver   44.   L.I.L.I…   45.   labrex
46.   Shakira Sanz   47.   jina   48.   Lilims
49.   РоШла   50.   missense   51.   (x) Dorothy
52.   ortabudala   53.   fanna   54.   jori68
55.   cvetka79   56.   Семирамида   57.   Mika9
58.   Светла Иванова   59.   bliznacite2004   60.   dimi02
61.   Indira   62.   Миг незабравим   63.   vili_mil
64.   Синеоч   65.   pommellina   66.   gery_to
67.   galia2007   68.   palomino   69.   проклетка
70.   lily55   71.   шишарка   72.   svetpe9
73.   dafi_83   74.   mizar   75.   jana61
76.   лин   77.   Nadyk   78.   •hrisy•
79.   mimi_nikolowa
Който не е открил ника си в този списък, да си каже – веднага ще бъде добавен! Simple Smile


Последна редакция: сб, 07 ное 2009, 16:47 от t1n43t0

# 1
  • Мнения: 197
Хайде и тук да се разпиша.Много беше трогателна сцената в затвора и колко нежност имаше в тази целувка на Демир по челото на Аси.  loveuuu
Мале,Тинче златна си,сега видях,аз и в училище си бях 3-ти номер. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 295
Наби се Гица - Убавица пак

ББ от понеделник се гответе направо на нещо доста силно да минаваме

# 3
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Поздравления за темичката!   bouquet
Тинче, винаги съм била номер 7 или 13 в училище. Гледам,номер 12 съм в твоя списък, благодаря за което    bouquet

# 4
  • Мнения: 7
Тинче, благодаря и от мен за темичката   bouquet.
Някой предложи вчера да празнуваме сватба, ама нещо на мен не ми е до празнуване... smile3518

# 5
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Отдавна не съм писала,но не съм спирала да ви чета.Днес обаче вече не мога да изтрая. #Cussing out
Ако Нериманката ми беше пред очите нямаше да свари "гък" да каже.Да съм я оскубала на момента.Как може вечно да реагира толкова глупаво и прибързано?И все да си създава големи трагедии?
Явно кара тежък климактериум тая жена doh

Поздравления за темата,оформена е чудесно  bouquet

# 6
  • Мнения: 295
Тинче, постарала си се! Освен аплодисменти и поздравления, друго не знам

# 7
  • Мнения: 25
Наби се Гица - Убавица пак

ББ от понеделник се гответе направо на нещо доста силно да минаваме

Иве, ще редуваме водка с валидол ooooh!

Тинче, мерси за темата Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 295
Галка, моля те, за мен водка НЕ!(имам лоши спомени, не за друго) smile3513 Но уиски с лед и вода става

# 9
  • Мнения: 56
Тинче поздрави и от мен!,А за мен 1 бутилка червено вино и да забравя от мъка за тази и още 2-3 серии.

# 10
  • Мнения: 25
Галка, моля те, за мен водка НЕ!(имам лоши спомени, не за друго) smile3513 Но уиски с лед и вода става

Ок тогава уиски yes А образа на Дефне деградира с всяка изминала серия ooooh!, жалко наистина, много ще съжалява за сегашното си поведение smile3506

# 11
  • Мнения: 6
Ехааааа, каква красива тема
Благодар, Тинче   bouquet

И моя номер в училище си уцелила, абсолютно, беше отдавна но помня.

# 12
  • Мнения: 295
На това мястото му е точно тук- има сцени на пред
http://www.youtube.com/watch?v=7nvEgcRMzko

Втората песен е да не забравяме, че въпреки всичко, водещото нещо в света е любовта newsm51
http://www.youtube.com/watch?v=CoULQYF1Aj8

# 13
  • Мнения: 197
Само аз ли оцених бойните техники на Керим.Какъв тупаник игра на Галип. LaughingТази серия Сухейля не мога да не я похваля.Взе да се държи все по-човешки.Как се удържа да не прати Нириман да прави компания на баща си,направо не знам. Shocked

# 14
  • София
  • Мнения: 5 334
Радвам се, че харесвате темичката и че съм ви улучила номерцата. newsm53 Индира, добавих и теб - знаех си, че пропускам ярък човек, ама... smile3506 Е, запазих си правото на 13-ти номер, но... не се сърдете. hahaha hahaha

Дефне си ми харесва - не знам защо всички сте срещу нея. Rolling Eyes Засега още не ми е много-много дразнеща. С това миловидно личице... как да я мразя? Rolling Eyes

Между другото, от днес съм в грипна ваканция - чак на 16-ти съм на училище. Прекалено дълга е, после ще ми излезе всичко през носа, но поне е почивка. Аз съм болна, но ходех на училище, защото имах по 1000 неща на ден и нямаше как. Сега вече ще спя, ще оздравявам и ще уча лекичко-полекичко. Пфю! newsm53

Общи условия

Активация на акаунт