ВМ-НВД 3 част

  • 34 494
  • 227
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Ха Небесна, щом те е срам, аз ще те отсрамя Grinning
Пък и дано това ми помогне да спра многото въглехидрати дето ги хапвам напоследък.

Пожелавам приятно влизане във форма.  newsm10
Че после и поддържането на таз "форма" си е зор  smile3503

Линк към старата тема ВМ -НВД 2

# 1
  • Мнения: 590
Хайде аз да се пресрамя да пиша първа в новата-стара тема  newsm53

Нали обещах да се похваля с постиженията си за първата седмица на БМ НВХ.
От 1 седмица съм на тази "диета" и смъкнах 4 кг..  smile3521  newsm44 newsm68 newsm44    smile3501
Много се радвам и ще продължавам стриктно защото от никакви други диети не съм виждала такъв резултат.А и не съм стояла гладна,ограничавам се резбира се ама е поносимо.
с тренировките не съм стриктна,само 1 път тренирах добре и 2 пъти дълги разходки но ще трябва да се тренира.
Нещо в см няма много промени единствено на талята съм свалила,4-5 см.
Има ли други желаещи да споделят постиженията си?За колко време колко килца в минус...?  newsm12
Хайде слабеите и до скоро!!!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Поздравления!!!   bouquet   bouquet
Аз също съм на НВД от 1 седмица и съм минус 2 кг. Малко ми е трудно с отказването от хляба... Залъгвам се с бонус и го ям само на обяд, правя си сандвичета за офиса, че наоколо едни пици, едни кифли, едни КФС, направо се хлъзгам от слюнки като минавам покрай тях...
Чудя се какво мога да си вземам в офиса, момичета, дайте идеи  Praynig

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Чудя се какво мога да си вземам в офиса, момичета, дайте идеи  Praynig
Манджа от вкъщи. Като нямам, вечерта си сварявам яйца, взимам сирене, кашкавал, консерва риба, домат, краставица, кисело мляко. Купувам си насипна снежанка или друга подходяща салата. Ядките са добър вариант.
В ресторанто-стола си поръчвам омлет, таратор, салата, пържолка.
В КФС, ако имат печено пиле.
В пицариите правят добри салатки.....гледай да нямат картофи и си ги поръчвай без сосовете (най-често са майонезени=много кал)

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Идейно, много дори.
Наскоро си взех една консерва риба тон, от която обаче повръщах като за световно и после се ...  smile3550
Преди време имах подобна случка и с една копърка в доматен сос. Или съм попадала на развалени консервички, или нещо съм алергия  newsm78 newsm78
Но виж яйчица, мдааа, благодаря ти, Веси!

  Nature Sunny сте вие с Небесната!!

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз си мъкна всякакви манджи - печено пиле, кебап, салата с риба тон, пържолка с краставичка, пълнени чушки....Каквото съм си наготвила предния ден. Вече хич и не ми пука. Иначе ако уцеля нещо в стола (пържолка, шишче..) си е супер, ама другото нали е с олио, запръжки и т.н.  Embarassed Напоследък и аз се поулях с въглехидратите, ама ще взема да се спра вече, че хич не ми е хубуу така подпухнала  Sad

# 6
  • Мнения: 590
Мерси crossamaia !!!И поздравления и на теб!!!
 smile3501 newsm44 smile3501
2 кг въобще не са малко така че справяш се добре давай смело напред!
Аз също няма да продължа да свалям с този темп бъди сигурна,сега като за начало само сигурно организма ми се чуди къде са му картофите newsm78
На мен хляба не ми пречи толкова защото и преди това не ядях почти хляб а шоколад не обичам по принцип но картофките и плодовете най вече много ме блазният. eat
Аз правя така ако ми се дояде нещо намазано вместо филия си отрязвам 2 съвсем тънки листа кашкавал и на тях мажа като на филия или използвай листо от маруля и завий или намажи там каквото ти се иска.
Кафето и чая пия със захарин.
Ям печено месо със салати по принцип за обед или яйце някак направено.Използвам захтин...
Сега като не хапвам плодове и на мен ми се усили желанието за сладко и даже шоколад ми се прияжда ама се забивам в интернет да не мисля
За обед в офиса незнам освен да си готвиш нещо и в кутия да си го носиш че тези филий
не са много препоръчителни.
Успех на всички!!!
 newsm10                                                                                        newsm51

Последна редакция: пн, 19 сеп 2005, 23:15 от Ve4eMama

# 7
  • Мнения: 1 547
Чета, чета, изчетох всичко. Сега чета и спайдера. Тези дни се присъединявам към лапащите мазно и слабеещите. Имам да свалям....20, ако не и 23-24 кила  Twisted Evil
Страхотни сте! Много мотивиращо въздействате!  Hug

Имам около 1001 въпроса, но искам да почета още малко, и тогава ще ви попипам по смъкнатите обиколки  Mr. Green hahaha Честити да са ви!

Ама кърмя голямото беби все още...Прочетох, че НВДто не пречи на кърменето, ма знам ли  newsm78 Зян ще стане, ако намалее млякото. Иска ми се да си цокаме още. Удобно и приятно е. Ама не ми е удобно с тия кила отгоре вече. Ще ги борим  Flutter

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 08:58 от Смърфиета

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тръгнах да търся темата, че да питам за резултати при колежките.
Радвам се, че слабеете, много яко!  Heart Eyes
Аз тая седмица всеки ден му отпускам края по мъъъничко с разни въглехидратни сладости, като препечен козунак или шеколад или нам  си какви работи. Нещо от сезона е пак, тов амрачното ми действа много гладно.  Embarassed
Иначе съм 77 от миналта седмица, направих си статистика на сантиметрите, направо съм стопена.
За срама, че съм си сбъркала ,недоизчислила дневния разход няма да говоря, много мъй срам.  Sick Обаче няма начин да ме накарате да ям толкова много. И с по-малко става. Ъх.
Нямам компания за фитнес. Скучно е сам. Бррр.

Айде честит тема и нови постижения!   bouquet

# 9
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Тръгнах да търся темата, че да питам за резултати при колежките.
Радвам се, че слабеете, много яко!  Heart Eyes
Аз тая седмица всеки ден му отпускам края по мъъъничко с разни въглехидратни сладости, като препечен козунак или шеколад или нам  си какви работи. Нещо от сезона е пак, тов амрачното ми действа много гладно.  Embarassed
Иначе съм 77 от миналта седмица, направих си статистика на сантиметрите, направо съм стопена.
За срама, че съм си сбъркала ,недоизчислила дневния разход няма да говоря, много мъй срам.  Sick Обаче няма начин да ме накарате да ям толкова много. И с по-малко става. Ъх.
Нямам компания за фитнес. Скучно е сам. Бррр.

Айде честит тема и нови постижения!   bouquet
Небесна, а ти къде ходиш на фитнес?Ако искаш, предлагам се за компаньонка Mr. Green.Засега, чета ви постоянно темата и чакам да скрият от пазара любимите ми дини и да се присъединя към вашия отбор.Успех на всички и браво за постиженията!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сладка Джиджи,
аз още не съм ходила, понеже няма кой да ме заведе. Само моабетите ми големи.
Близо ми е фитнесът на зала Черно море. Искаш ли да го окупираме някоъ следобед? Дори днес навярно?  Embarassed

# 11
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Тъкмо щях да кажа "хайде" и загрях, че нямам нищо подходящо за спорт- нито дреха, нито гуменетки Mr. Green.Ами то пусто, нали съм скарана със спорта и никога не съм си купувала спортен екип Embarassed.Ще поправя тази грешка и ще ходим!Ще се разберем тези дни, много съм се навила.Сорри за офф-а Embarassed, като се обурудвам, ще ти пусна лс. Hug

# 12
  • Мнения: 554
Привет и от мен!
Аз също мисля да се включа към групичката на слабеещите,но ми е адски трудно със сметките.Изчетох всичко по старите теми-позволени храни,калориен прием,процент на мазнини,въглехидрати и т.н.,но не мога да си съставя менюто и това е!
Моля,някои да напише какво хапва на ден в грамове Praynig!
Мерси!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Предлагам тези дами, които вече са  в час с режима да си напишат менюто за няколко дни, с цел подпомагане на останалите дебеланки. Ако може менюто да е по-опростено ще е чудесно.
Аз ще опитам да приложа това-онова.

Всеки ден ям и по 3 капсули Ескимо 3, кафе блудкаво със сметанка и лимон, които не смятам.
Закуската ми е една и съща.

  9 30 - 100 к.мляко, 10 сусамено семе, 10 пш. зародиш
13 30 - 210 скумрия на скара, 300 домати
17 00 - 30 кашкавал, 100 к. мляко
21 00 - 50 св. врат пушен
23 00 - 150 краставици, 100 домати, 60 св. пушени изделия, 20 кашкавал
            1472 кал   62%м - 24 % б - 14 %в


  8 30 - 100 -10-10
10 30 - 90 печено пиле
13 00 - 60 хек с лимон
14 00 - 10 фъстъчено масло
14 30 - 2 варени яйца, 100 кисело мляко
20 00 - чаша броколи, 60 пилешко филе,
22 30 - 60 пилешко филе, 60 луканка, 15 кашкавалец
            1216 кал      55%м - 34%б - 11% в


  9 30 - 100-10-10
13 30 - 180 печена скумрия, 200 печени тиквички
14 00 - 10 фъстъчено масло
19 30 - 30 гр маслини без костилката, 20 салам шпеков
22 00 - 150 краставици, 200 пилешко пържола
             1144 кал   56%м - 31%б - 12%в


  9 30 -  100-10-10  6 гр мед
12 30 - 3 яйца на омлет в тефлон с 25  синьо сирене, 150 краставици, 1 л зехтин
16 00 - патешко месо 50 гр, извара 100, 1 л зехтин
22 30 - риба тон 120  .отцедена консерва,  спанак 45, краставици 250, лимон
            1375 кал    50%м - 33%б- 17%в


  8 30 - 100-10-10 30 къпини 5 мед
11 30 - 2 варени яйца, 1л зехтин, 260 домати
12 30 - 1 яйце
15 00 - 270 пилешко месо в сос от  75 сметана, 30 синьо сирене
21 00 - 200 пилешко пържола
            1329 кал    57%м - 26%б - 18%в


  8 00 - 100-10-10- 30 къпини, 5 гр. мед
10 00 - 40 пилушко пържола
12 00 - 35 гр. орехи
13 30 - 200 пилешка пържола скара, 250 домат
17 00 60 риба тон, 1л зехтин, 100 краставици
21 30 - 2 яйца, 100 домат.
            1348 кал   56% м - 30% б - 13% в


  8 30 - 2 яца омлет в тефлон, 50 сирене, 300 домати
12 00 - 20 кашкавалец, 180 кифтета, 200 домат, 100 пипер, 30 луканка
16 00 - 100 к мляко 50 пилешко филе
21 00 - 100 домат, 100 пипер, 100 краставица
             1379 кал  65%м - 21%б - 14%в

Както е видно, най-добре е сам да си изготвяш план за наяждане, според съдържимото на хладилника и на чинията на любимия.
Препоръчвам за вечеря да по-малко въглехидрат, не салата като мен.
храната тряба да се разпредели равномерно през деня, по възможност.
Това се сещам.
Успех и добър апетит.
Ще поровя още дни и може да ги напиша
простете ,че не съм писала грамове след цифрите, обаме хич нямам вдреме. Извинявамй се.


# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Публикувах си менюто от фитдей. Ето го. Можете да разглеждате. Срам! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт