LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 108
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 193
Предполагам, че кода трябва да е пратен лично. Аз поне използвам такъв. Вече няколко пъти сейфгардвам поръчката, след като въведа данните от картата и им пиша да я валидират. И всеки път Сабине ми отговаря, че не може, защото не съм въвела данните......  newsm78  А сега, де?????
И аз съм до там... ако имаш някакво развитие нататък се обаждай.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 296
n un coup d'oeil, vous savez où en sont les articles de vos commandes en cours.

Vous attendez la livraison d'un article différé ?

Vous serez prévenu(e) par e-mail au moment de l'envoi de votre colis.           това е едното  което ми исписва        а това е другото   Nous avons bien reçu votre commande du 09/11/2009. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous. EN COURS DE PREPARATION 
Съмнявам се да се появи в суивито поръчката,заради този надпис в червено.
Не можем да поръчваме артикули,които не са налични,само във Франция става този номер.
Ако все пак си минала и 4-те стъпки на плащане,значи е случайност,или ни си в Бг.  Laughing

Доста хора изгоряха заради тези article différé и заради кодовете,които не са им пратени лично.
Нас още не са ни подпукали,но като чета темите-това ще се случи в най-скоро време!
Ще има писъци до небето,да не кажете,че не съм ви предупредила!  Naughty

# 722
  • Мнения: 77
Здравейте момичета! Вчера пристигнаха тези маратонки за мъжо, но са доста умалени. Поръчах №42 но са му малки - размера на стелката е 26,5см. http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-classico.aspx? … &numberpage=1
Ще им търсим нов собственик, та ако някой се интересува от тях да ми пише на ЛС.

# 723
  • pomorie
  • Мнения: 848
Simple SmileДобро утро и моля знаещите за помощ: закупена кафе-машина от ЛаРедут не ми прави кафето, както е описано, с много крем . Ако реша да я върна, ще ми въстановят ли сумата или ще ми пратят ваучер ? И изобщо, какво ще се случи? Проблемът е в машината, опитвах с всички видове добри марки кафета, но няма резултат. Моля за съвет и БЛАГОДАРЯ предварително! ПРИЯТЕН ДЕН, момичета! Heart Eyes Peace
ами едва ли нещо ще направятте и затова сега отказват да изпращат до тук техника.....

# 724
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Има ли и други чакащи като мен от 28.10 и от 29.10?

Аз чакам 3 поръчки от 28.10.Даже ходих и до пощата вчера,но нямаше нищо.
Бъдете търпеливи, момичета. Peace Вчера си получих поръчка от 13.10. От Франция е тръгнала на 20.10., в България е влязла на 27.10. и е почивала някъде в пощите две седмици.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 366
Да попитам мамите с момиченца, които са получавали тази кукла, дали върви със шишето и чинийката или е само бебчето: http://www.laredoute.fr/vente-poupon-noir-hauteur-30-cm.aspx?pro … &numberpage=1
Благодаря   bouquet
Побут

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 0
Момичета помагайте Sad това получих в пощата :

Bonjour,
Vous nous avez passé une commande  et je vous en remercie.
Toutefois, comme indiqué sur notre site international, le service après vente de votre machine à pain n'est pas assuré hors  métropole et les articles à fonctionnement ne sont pas livrables hors du territoire français.
Par conséquent, nous ne pouvons valider l'envoi de votre article.
Vous recevrez donc un bon d'achat par courrier séparé. Je vous en souhaite bonne réception.

# 727
  • Мнения: 468
Мисля,че ти отказват машината за хляб

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 0
Това го разбрах,но какво трябва да направя оттук нататък за да си получа 10 евро....за първи път ми се случва....ваучър ли ще ми пратят или трябва да им пиша?

# 729
  • София
  • Мнения: 6 547
http://www.laredoute.fr/vente-bloom-flora-et-stella-les-disco-wi … &numberpage=1 - пеещи Блум, Флора или Стела. Знае ли някой колко са големи.Не пише, а от картинката не  придобивам представа.
За протокола чакам поръчка от 26.10. Колежката ми получи от същата дата още миналата седмица, когато аз получих от 21 и 22.10. Странно е, защото ползваме пощата под офиса ,и аз и тя правим поръчките си вечер и би следвало да идват накуп.  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 429
Вени, заповядай (за пръв път давам размери, така че ако нещо съм изпуснала да си кажеш  Hug) :

Sous-pulls bébé fille (lot de 3)   74 размер

ширина (под мишницата)- 24.5 см
ширина (рамене) 22 см,
дължина (от рамото) 29 см
дължина (цяло поло)- 32 см

Legging bébé fille (lot de 2)  81 размер
дължина-35 см
дължина (вътрешен ръб) 19 см
дупе- 21 см

Ensemble T-shirt et body bébé fille   71 размер

Боди
ширина (под мишниците) 22 см
дължина (цяло боди)38

блузка (къс ръкав)
ширина (под мишниците) 25 см
ширина (рамене) 19 см
дължина 28.5 см



# 731
  • София
  • Мнения: 186
Момичета,някой пазарувал ли е  от  оказиона  на  ларедут?Или той е  само за Франсетата

# 732
  • Мнения: 468
Това го разбрах,но какво трябва да направя оттук нататък за да си получа 10 евро....за първи път ми се случва....ваучър ли ще ми пратят или трябва да им пиша?
На мен също ми беше отказана такава и чаках 10 дена да ми пратят вауче,но това не се случи.Писах на Сабине и ми изпрати на имейла номера.

# 733
  • Мнения: 6
Може ли да ми кажете къде да намеря тези олекотени завивки,извинявам се ,че нямам време да прочета цялата тема newsm78

# 734
  • Мнения: 5 790
Момичета,някой пазарувал ли е  от  оказиона  на  ларедут?Или той е  само за Франсетата

Не можем ние да пазаруваме от там.

Общи условия

Активация на акаунт