Кога Джъмбо в Пловдив

  • 17 998
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Момичета, имате ли информация кога ще се открие Джъмбо в Пловдив и къде ще се намира?

# 1
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
магазин джъмбо се намира срещу новото Метро
наскоро минах от там има вече и табела
почти е готов
мисля че в началото на декември трябва да го отворят

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 22:41 от dani_bimbalova

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
магазин джъмбо се намира срещу новото Метро
наскоро минах от там има и вече и табела почти е готов
мисля че в началото на декември трябва да го отворят

Края на ноември е очакваната дата на отваряне

# 3
  • Мнения: 135
 WinkМммм чудесно дано и мен това ме интересуваше.

# 4
  • Мнения: 781
Много хубаво, очаквам с нетърпение.
Благодаря ви момичета Hug

# 5
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
днес минах от там имаше много голяма реклама пишеше че магазин Джъмбо го отварят на 26 ноември

# 6
  • Мнения: 1 732
Извинявайте момичета,за кое ново Метро става въпрос,това което е преди да влезнеш в Пловдив ли?

# 7
  • Мнения: 3 459
Извинявайте момичета,за кое ново Метро става въпрос,това което е преди да влезнеш в Пловдив ли?
Да, това.

# 8
  • Мнения: 1 732
Благодаря ти Джей  bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Някой знае ли дали има градски транспорт до Джъмбо?

# 10
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Някой знае ли дали има градски транспорт до Джъмбо?
не няма
магазина е извън пловдив
пада се на околовръстното за софия

# 11
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Някой знае ли дали има градски транспорт до Джъмбо?
не няма
магазина е извън пловдив
пада се на околовръстното за софия

И който няма винетка на автомобила си да внимава за полицаи  Wink, че глобата е солена.

# 12
Хайде, някой постеи ли вече в магазина в Пловдив да сподели впечатленията си?

# 13
В обедната почивка нез издържах и отидох да го разгледам набързо. Поне на 6-7 километра от града е, дотам не ходи градски транспорт, така че могат да разчитат само на клиенти с кола. Площа му е огромна, има голям паркинг. Разстоянията между щандовете са моста големи, спокйно се движиш с количка. Асортимента на стоките е като от магазин за 1 лев, само че по-добре опаковани и може би една идея по качествени - и съответно една идея по-скъпи. От тази категория изключвам разбира се марковите стоки - те са на съответната цена и съответното качество. Дрехите не са нищо особено, но за сметка на това са сравнително евтини. Доста голяма част от етикетите на стоките са на гръцки, като няма наименование дори при етикетчето с цената на български - някои неща се чудих какво са и за какво служат. Из магазина се чува доста гръцка реч - и от клиенти и от персонал (и двете групи не бяха особено многобройни). Може би доста малко хора знаеха че днес е откриването - реклама липсваше а и уебсайт нямат.

# 14
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Койруков много полезна информация си дал   bouquet
Жалко, че е толкова далеч.

# 15
  • Мнения: 116
Какви са стоките, в смисъл какъв произход имат.

# 16
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Какви са стоките, в смисъл какъв произход имат.
на етикетите пише made in kitai

# 17
  • Мнения: 3 830
Днес братовчедка ми е била на откриването и каза, че е останала леко разочарована. Имало някои стоки, които били на доста по-високи цени, а и повечето стоки били китайски и то с най-посредствено качество. Въпреки това се беше върнала с доста покупки и предимно евтини. Wink

# 18
  • Мнения: 99
Бях в Джъмбо на 26 и мога да кажа че аз пък съм доволна, има много боклуци но  има и хубави неща - аз купих основно играчки на фишер прайс, който са на цена като в тойса   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 14
Посетихме въпросния магазин - това си е жив магазин от сорта на Евроланд. Нищо не ми хареса. Много съм разочарована и повече няма да отида там. Единственото по-различно е, че има много голям избор на опаковъчна хартия и торбички за подаръци.

# 20
  • Мнения: 344
Ще се цитирам от друга тема за въпросния магазин ...

Цитат
Относно Джъмбото - верно - голям магазин, много неща има.. даже почти от пиле мляко (а уж бил детски), НО адски неподреден... Може ли при плюшените играчки да има пирони и комплект шестовинтове??!?!? А до тях завивки(пеленки), а между гондолите коледни украси и ароматни свещи. Ми не съм съгласна с тая подредба. Ако влизаш само за бебешки неща да видиш, трябва да обиколиш целия магазин навсякъде, защото те са разхвърляни и в четирите ъгъла и из между най-различни други щандове. ААаа не .. такава бъркотия ... ама то - гръцка работа .. . кво да е... За някои неща цените са ОК, но с нищо не ми привлече вниманието и да ме накара да го посещавам често. Най-вероятно утре с мъжо ще идем да видим стикерите (които той не иска да лепим) и това ще му е на прословутото Джъмбо. Джунджории и китайски боклучета колкото искаш и из други магазини, които не са ИЗВЪН града на майната си. Била съм в Атина в Джъмбо .. там като че ли беше по-компактно и систематизирано, по-ми хареса, ама тва тука си е каша отвсякъде, бъкано с китайски ..(да не кажа нискокачествени) стоки. Със Choosy видяхме някои дрешки колко добре са шити - конци стърчащи и оверлог... Тъй... това е мойто мнение и не ангажирам никой с него. Но не съм впечатлена .. никак!

# 21
  • Мнения: 794
И аз в отбора на разочарованите от прехваления "Джъмбо"!
С нищо не е по-различен от магазините за един лев от сорта на Евроленд. Вътре мирише отвратително на китайски боклуци и на нафталин. Имах чувството, че и аз, и детето се омирисахме ужасно. Неподредено. Има малко дрехи и не са нищо особено, освен това не са и никак евтини. Дънките за момченца бяха меко казано отвратително грозни. Всички стоки са китайски с малки изключения. Две хубави неща забелязах - доста играчки и разнообразие от стикери за стена.
Не смятам повече да го посещавам. Отгоре на всичко е извън града.
 newsm11

# 22
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Ще се цитирам от друга тема за въпросния магазин ...

Цитат
Относно Джъмбото - верно - голям магазин, много неща има.. даже почти от пиле мляко (а уж бил детски), НО адски неподреден... Може ли при плюшените играчки да има пирони и комплект шестовинтове??!?!? А до тях завивки(пеленки), а между гондолите коледни украси и ароматни свещи. Ми не съм съгласна с тая подредба. Ако влизаш само за бебешки неща да видиш, трябва да обиколиш целия магазин навсякъде, защото те са разхвърляни и в четирите ъгъла и из между най-различни други щандове. ААаа не .. такава бъркотия ... ама то - гръцка работа .. . кво да е... За някои неща цените са ОК, но с нищо не ми привлече вниманието и да ме накара да го посещавам често. Най-вероятно утре с мъжо ще идем да видим стикерите (които той не иска да лепим) и това ще му е на прословутото Джъмбо. Джунджории и китайски боклучета колкото искаш и из други магазини, които не са ИЗВЪН града на майната си. Била съм в Атина в Джъмбо .. там като че ли беше по-компактно и систематизирано, по-ми хареса, ама тва тука си е каша отвсякъде, бъкано с китайски ..(да не кажа нискокачествени) стоки. Със Choosy видяхме някои дрешки колко добре са шити - конци стърчащи и оверлог... Тъй... това е мойто мнение и не ангажирам никой с него. Но не съм впечатлена .. никак!
Те може нарочно да не са го подредили магазина, да може като тръгнеш да търсиш това, което ти трябва, да видиш още куп неща, които да решиш да си купиш. Това беше майтап  Wink
Аз още не съм ходила да го разгледам, четейки темата нещо и не умирам от желание да стигна почти до Цалапица, за да разглеждам магазин от типа на евроленд. Доверявам се на вашите впечатления. От друго се дразня,  усеща се повече желанието им за големи печалби и недотам добро отношение към клиента. Ходила съм два пъти в Гърция и много, ама страшно много ми хареса всичко там - магазини, кафенета, дори и простичките семпли кръчмички, храната и т.н., и гърците ми се видяха много мили, никакви забележки за нищо. А вижте сладкарница Дриймс на Главната, от колко много години е и чак това лято смениха гнусните маси и столове навън. Горе в сладкарницата последно съм се качвала преди година - тоалетните и умивалните бяха разруха. Доколкото си спомням беше чисто, но мноооого захабено. Вътрешният салон - стените жълти от цигарения дим, една боя да им бяха сложили. Та затова ви вярвам, че е неприятен магазинът и няма нищо общо с гръцкия му вариант и скоро няма да ида да го разгледам. А на всичкото отгоре и винетка ще трябва да си купя.

# 23
  • Мнения: 30
Аз днес посетих м-н "Джъмбо". На мен определено ми хареса! Нещата, които се предлагат са с много по-високо качество от тези, които се предлагат в м-н от типа на "Евроленд"  Naughty
И в САЩ нещата, които се предлагат са произведени в Китай...
Аз се радвам, че и в Пловдив си имаме вече "Джъмбо" и ще го посещавам винаги при първа възможност. Има неща за всеки!

# 24
  • Мнения: 1 251
Играчките на Фишър Прайс на английски ли говорят или гръцки, че бях чела за софийския им магазин, че доста от тях били на гръцки?  newsm78

# 25
  • Мнения: 454
И аз днес посетих Джъмбо и съм много доволна. Не съм ходила нито в софийския, нито в който и да е друг магазин, така че не мога да правя сравнение. Асортимента е доста голям. Определено има  стока, която напомня за Евроленда, но има и много качествени неща, а за разнообразието да не говорим. Със сигурност ще ида пак. И без това работата ми е наблизо, така че разстоянието, не ме притеснява.

# 26
  • Мнения: 23
Здравейте момичета.
Днес и аз бях една от посетителките. И на мен ми хареса.
Има доста интересни коледни подаръчета, а и разходих големия корем smile3503
Но не ходете там с мъже, няма да издържат.

# 27
  • Мнения: 299
Май днес половината форум е бил в пловдивския Джъмбо  Mr. Green.
И ние го посетихме,общо взето-хареса ми,наистина има голям асортиментот играчки,има доста джунджурийки за дома,но не е особено подреден- няма указателни табели,нито нищо,"загубих" мъжете си на няколко пъти Mr. Green.
Малчо си хареса един паркинг и като го прегърна,и дотам беше-на всичко друго не обръщаше внимание,направо не можах да повярвам на очите си Joy.
Някои от детските дрехи бяха с кофти качество и не ми харесаха,иначе харесах слипчета за малкия,но така и не взех.
Хубаво е,че най-после в Пловдив има магазин с мноооооооооого играчки(Хипо-то не е лошо,но няма особен избор,за Вис Виталис изобщо не ми се говори),жалкото е само,че е далеч и дотам ще се ходи само с кола.
Определено коледните подаръци за малчо ще са оттам Laughing.

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 22:10 от taniuha

# 28
  • Мнения: 6 206
Те може нарочно да не са го подредили магазина, да може като тръгнеш да търсиш това, което ти трябва, да видиш още куп неща, които да решиш да си купиш. Това беше майтап  Wink
Аз още не съм ходила да го разгледам, четейки темата нещо и не умирам от желание да стигна почти до Цалапица, за да разглеждам магазин от типа на евроленд. Доверявам се на вашите впечатления. От друго се дразня,  усеща се повече желанието им за големи печалби и недотам добро отношение към клиента. Ходила съм два пъти в Гърция и много, ама страшно много ми хареса всичко там - магазини, кафенета, дори и простичките семпли кръчмички, храната и т.н., и гърците ми се видяха много мили, никакви забележки за нищо. А вижте сладкарница Дриймс на Главната, от колко много години е и чак това лято смениха гнусните маси и столове навън. Горе в сладкарницата последно съм се качвала преди година - тоалетните и умивалните бяха разруха. Доколкото си спомням беше чисто, но мноооого захабено. Вътрешният салон - стените жълти от цигарения дим, една боя да им бяха сложили. Та затова ви вярвам, че е неприятен магазинът и няма нищо общо с гръцкия му вариант и скоро няма да ида да го разгледам. А на всичкото отгоре и винетка ще трябва да си купя.


Разбира се, че магазинът е подреден нарочно така.... Те нас чакат да им обясним как да си подреждат магазините.   ooooh!

А относно освежаването на интериора, позволи и ние да сме походили по чужбина и да сме забелязали, че хората там обръщат внимание единствено и само на чистотата. Нито освежават, нито подменят, гледат само да им е качествено това, което ядат, получават, купуват, ползват като услуга...
Само у нас я има тази комплексарщина - мрамора 100 лв кв м, тапета 50 лв ролката, дивана най-евтиния и гаден дунапрен, но скъпата дамаска отгоре. На три години се сменя тотално интериора, трошат се стотици хиляди левове, които никога не се възвръщат, а през цялото време се предлага на същото това място шунка от 4 лв кг.
Много се отдалечих от темата.

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

# 29
  • Мнения: 454
Но не ходете там с мъже, няма да издържат.

Моят мъж издържа точно 15 мин и взе да мърмори. За мой късмет, дойде една приятелка, която ми предложи да ме прибере, след като разгледаме и аз го пратих да си ходи. Въпреки че седя малко, мъжът ми избра един конструктор за детето, който се превърна в тотален хит, та идването му не беше напразно.
И аз мисля, че детските дрехи не са първа хубост, но все пак взех две блузки на Алекс за яслата. Вече са изпрани и на пръв поглед нямат някакви деформации.
Като цяло съм удовлетворена от посещението. Бих казала, че и нашите коледни подаръци ще са от Джъмбо.
Утре пак ще ходя, защото още през седмицата се уговорих с едни приятелки за неделя. Днес посещението беше инцидентно, но пък утре ще съм по-ориентирана.

# 30
  • Мнения: 1 251
И аз вечерта вчера отидох, не издържах на любопитството!  Mr. Green Като цяло отидох нарочно преди затварянето един час, да разгледам спокойно!  Party Определено има доста неща, някой от тях качествени, други не чак толкова, но за 20 до 30 лева може да се вземе доста нормален, хубав и интересен подарък за дете например! Повечето неща си купувам от сайтове, от тук не взимам друго освен храна, но определено има какво да се хареса и купи на едно детенце на нормални цени!
Например скоро взех ето това от Май тойса http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13.04/1688455 за приблизително 50 лева, в Джъмбото беше на 59 лева, което е една нормална разлика според мен! Докато в Бейбиленда на Петко Д. Петков беше към 70 и няколко лева. И на други неща ми направиха впечатление нормалните надценки, коледните украси имаше доста избор, аз лично се впечатлих от цените на чантите и опаковките за подаръци (луксозните, гланцирани от качествения картон), които бяха на доста прилични цени! Чанта с дядо ти Коледа, размери около 1 м на 60 см, беше към 5 лева, а честно казано аз рядко успявам да купя такава тук около центъра, която да не е боклук и да не струва към 10 лева!  ooooh!
И наистина хората са си направили много добре сметката, като идеш уж да подарък за детето, да си тръгнеш и с нещо за дома!  Money

# 31
  • Мнения: 3 453

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

  Може, но не всички.Имаше си буквари на БГ.

# 32
  • Мнения: 2 132

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

  Може, но не всички.Имаше си буквари на БГ.
Аз имам спомен, че съм купувала от София играчка на английски, но беше отдавна и не помня точно.

# 33
  • Мнения: 6 206
Аз имам поне 10 играчки на ФП от там и всичките до една са на гръцки, включително и голямата бебешка кухня...
Може и да има други, но са по-скоро изключение

# 34
  • Мнения: 55
А какво е работното време на магазина?

# 35
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
А какво е работното време на магазина?
понеделник - събота от 10 ч до 21 ч
неделя от 10 ч до 20 ч

# 36
  • Мнения: 0
И аз вечерта вчера отидох, не издържах на любопитството!  Mr. Green Като цяло отидох нарочно преди затварянето един час, да разгледам спокойно!  Party Определено има доста неща, някой от тях качествени, други не чак толкова, но за 20 до 30 лева може да се вземе доста нормален, хубав и интересен подарък за дете например! Повечето неща си купувам от сайтове, от тук не взимам друго освен храна, но определено има какво да се хареса и купи на едно детенце на нормални цени!
Например скоро взех ето това от Май тойса http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13.04/1688455 за приблизително 50 лева, в Джъмбото беше на 59 лева, което е една нормална разлика според мен! Докато в Бейбиленда на Петко Д. Петков беше към 70 и няколко лева. И на други неща ми направиха впечатление нормалните надценки, коледните украси имаше доста избор, аз лично се впечатлих от цените на чантите и опаковките за подаръци (луксозните, гланцирани от качествения картон), които бяха на доста прилични цени! Чанта с дядо ти Коледа, размери около 1 м на 60 см, беше към 5 лева, а честно казано аз рядко успявам да купя такава тук около центъра, която да не е боклук и да не струва към 10 лева!  ooooh!
И наистина хората са си направили много добре сметката, като идеш уж да подарък за детето, да си тръгнеш и с нещо за дома!  Money

Съгласна съм за Бейбиленда,те направо прекаляват с цените ,бях харесала една детска количка за кукли  на малката с 20 лв по-скъпа от Вис Виталис!Иначе на мен много ми хареса в Джъмбо,наистина има и хубави и не чак толкова качествени неща ,но определено ще го посетим пак.Купих това пиано за 60лв вместо за 124лв ,както в този сайт http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10381 .Определено ми хареса!

# 37
  • Мнения: 5 265
А някой да е забелязал дали има кукли на  Famosa  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/nenuco_2310-1.jpg?

# 38
  • Мнения: 3 453
  Мисля че няма.

# 39
  • Мнения: 5 265
Благодаря!

# 40
  • Мнения: 4
само за информация ще кажа, че трансформираните кукли winx в jumbo са на 29.90 лв, а на всякъде другаде са около 44 лв, което си е доста голяма разлика, аз лично харесвам много магазина в пловдив, много е голям и зареден, и има въздух, дори и да има много хора не се усеща  Peace

# 41
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Някой забелязал ли е има ли дървени играчки в Джъмбо - основно ме интересуват тип пъзел?
А дали има детски кът?
мн. кофти, че нямат сайт

# 42
  • Мнения: 690
Някой забелязал ли е има ли дървени играчки в Джъмбо - основно ме интересуват тип пъзел?
А дали има детски кът?
мн. кофти, че нямат сайт


нямат детски кът. Дървен пъзел не съм видяла  newsm78 мисля, че имаше кубчета, но може и да съм пропуснала ...
дървен пъзел има в Евроленда на главната - с животни е, зависи с колко части ти трябва, моят е с 6 животни - 4лв.

# 43
  • Мнения: 3 453
 Има страхотно разнообразие на дървени пъзели в Джъмбо!Не можеш да ги пропуснеш!Много са.Цените бяха от 2 до 8лв най-големия ако не се лъжа

# 44
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря, момичета. Определено ще посетя магазина и без друго искам да добия лично впечатление.

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 529
 виждали ли сте бейби борн с пеещото гърне и на каква цена  http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5648

# 46
  • Мнения: 428
Момичета, а хубави колички за кукли има ли?

# 47
  • Мнения: 2 132
виждали ли сте бейби борн с пеещото гърне и на каква цена  http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5648
За Джъмбо не знам, но гледам, че в Амазон е 32лири - http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-White-Magic-Potty/dp/B0018 … 359063&sr=1-1

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Момичета, а хубави колички за кукли има ли?

Да, имаше доста модели и на ниски цени. Не гледах много подробно, че вече си имаме.

# 49
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 124
Сигурно има памперси...а какви са им цените, някой да ми сподели?!

# 50
  • Мнения: 3 453
Сигурно има памперси...а какви са им цените, някой да ми сподели?!

  Има, но не съм гледала цени.Видяха ми се само малки пакети от по 10бр. памперсите.Като влезеш от касите и само на ляво в дъното се падат.

# 51
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Идвам да си излея мъката от този магазин повече няма да стъпна там, това ми беше второ ходене и последното.Едно ,че половината неща са буклуци,друго цените им са по високи .Една съпостава този волан  https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png Алекс го има от Хиполенд за 43лв купен през март ,а представете си колко е в Джъмбо 79лв просто полудях .Други играчки от тази серия също са  с надути цени купих автовоз Cars с три колички на 49лв и после се сетих ,че в Хипото е 44.99лв ама беше късно .Не ми е проблем 4 лв отгоре ,че съм дала ,но уж го рекламират уж еФтин пък половината неща бяха надути .И не бях само аз възмутената хората се оплакваха и излизаха от магазина ,имаше и доста който бяха напълнили кошниците с болкуци и бяха доволни .Хора всякакви ,аз повече там няма да го посетя .
Лека вечер  Hug

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 17:55 от Cherry Mam

# 52
  • Мнения: 1 014
Е, то във всеки магазин едно е по-евтино, друго по-скъпо, иначе как ще им излезе сметката? Първо си правиш проучването на цените на стоките, които те интересуват, после пазаруваш. Нали не очакваш всички стоки да са с цена като на оферта. Освен това,  като не си удовлетворена можеш да върнеш стоката - до 6 месеца с касовата бележка. Малко са магазините, където можеш да го направиш. (Утре ще напиша и отзив дали наистина е вярно това - ще ходя да връщам нещо, дано да нямам проблем)
Иначе - за боклуците - наистина има много, но има и доста наща, които си заслужават. Направи ми впечатление, че е много по-добре като цяло в сравнение със софийския магазин например.

# 53
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
azira  права си аз всеки си има мнение .Аз се разочаровах ,излях си мъката и забравих все пак има доста по важни неща в живота .
Дано да не ти направят проблем за връщането . Hug

# 54
  • Мнения: 803
Четох много противоречиви мнения за Джъмбо
По принцип харесвам "по-скъпите" магазини. Ако такъв магазин е добър, той има качествени неща. А на тези стоки, които ги има и в другите магазини поддържа същите цени. Подбраната добре стока не може да е евтина. Освен това и добрите клиентите не са тези, които тъсят къде нещо е по-евтино с 50 стотинки. Аз лично се стремя да купувам/и потребявам/ по-малко и по-качествени неща.
Отстрани погледнато май съм неясен Laughing Подкрепям мнението на Cherry Mam.

# 55
  • Мнения: 6 206
Е, но в там има и доста скъпи и качествени неща. а за боклуците винаги си има клиенти...
сега обзавеждам бебешка стая - ами намерих си уникални неща там - какво на бялото черно ли да кажа
За цените - много рядко съм виждала да е някъде по-евтино... ама много, а цените на играчките ги знам наизуст
Моето дете очаква роборатор за коледа - в хипо е 180 лв, там е 140 лв... Понеже си зареждам на едро директно от София от склада на Хипо, в понеделник като правя поръчка ще видя колко е роборатора и ще реша откъде да го взема.

Наистина има хора угодия нямат. Довчера беше няма един свестен магазин за играчки в този град. Сега е - само боклуци. Утре и друго ще се измисли.  Joy
Хубаво, че не се обръща внимание.

# 56
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Отидох, видях и сега ще споделя впечатления.
Взехме два комплекта от возилата на Tonka за малкия. Доволна съм от цените им - 10 см-вите коли излизат по 5 лв. броя; От близкото детско магазинче, цвъкели по 5 см са с цена 4 лв.
Меки бебешки занимателни играчки също взех на атрактивни цени.
Лъжички за хранене на Nuby - комплект от 3 бр. за 4 лв. Иначе съм ги купувала - 2 бр. за 7 лв. Чашите за пиене на Nuby също бяха по-евтини от обичайните "градски цени".
Дървени пъзели също има на добри цени.
Красиви подаръчни кутии с дядо Коледа - 3 в комплект, за 6 лв. Идеални са, спестявам си опаковането, после могат да се ползват, направени са от много дебел картон.
Другите неща, които взех не знам как вървят по магазините - топка с дръжка за подскачане - 7 лв. Харесах си и цветен глобус (полюлей) от оризова хартия - 4 лв. и т.н.
Дрехите за 2 г. момчета почти липсваха. Качеството им беше посредствено. За тези цени има места от където вземам дрешки с чудесно качество (например магазина на Storex).
Голяма част от магазина не успях да разгледам - в събота положението беше на границата на търпимото (най-вече в сектора с играчките).
Като цяло съм доволна, а детето се забавлява много - взема, изпробва, игра. Ще го посетя пак за в бъдеще.
 

# 57
  • Мнения: 1 014
Такааа, а аз успях безпроблемно да върна играчката днес. Разбира се казаха, че трябва да взема нещо на тази ст-ст или по-скъпо, защото не връщали пари. Мисля си, че ако му се занимава на човек и пари ще му върнат, но аз така или иначе трябваше да избирам и друг подарък, така че се наложи още доста да доплатя.

# 58
  • Мнения: 11
Малко неблагодарна работа от страна на недоволните.За мен джъмбо е магазин в който винаги съм си давала парите с удовлствие .И не ми говорете, че в евроленд нещата ги имало ,напротив евроленд е магазин с много ниско качествена стока а и разнообразие няма никакво .Магазина си е перфектен .И мен спецялно много ме улесниха с избора на подаръци и играчки .На който не му харесва да не ходи въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт