Asi / Гордата Аси - 11-та тема

  • 36 585
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Asi / Гордата Аси - НТВ


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.



 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)
 Nur Sürer (Neriman)   Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
 Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)    Cemal Hünal (Kerim)
  Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)    Dilara Deviren (Ceylan)
   Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
  любими моменти от филма в клипчета на nani_na    Тинчето    Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема           6 тема
2 тема           7 тема
3 тема           8 тема
4 тема           9 тема
5 тема           10 тема




стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

# 1
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Първа.....първа....първа

 newsm68 я вижте аз си танцувам на саунда на сериала...прекрасен е...божествен е

http://www.youtube.com/watch?v=gqSa4sOVzWc&feature=related

 Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=1EUXHWiNFNg&feature=related

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 01:53 от Mishel_

# 2
  • Мнения: 197
Кво да кажа,втора! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 375
Първа.....първа....първа

 newsm68 я вижте аз си танцувам на саунда на сериала...прекрасен е...божествен е

http://www.youtube.com/watch?v=gqSa4sOVzWc&feature=related

верно е много добър  Hug  bouquet
релаксиращо действа

# 4
  • Мнения: 25
А това е видео от предаването  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=MiD1YmXELGE&feature=player_embedded

Морганче, мерси за темата Hug Лека вечер от мен Hug

# 5
# 6
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
 Peace
Момичета днес коя серия беше.

# 7
  • Мнения: 9 986
Мерси Иве   bouquet Мишел   bouquet Морган   bouquet Галка   bouquet

# 8
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
А това е видео от предаването  bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=MiD1YmXELGE&feature=player_embedded

Морганче, мерси за темата Hug Лека вечер от мен Hug

Само, че отдолу пише  -Туба Бюйюкюстюн разказва за филма Любов спри/почакай

# 9
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Иве ти откъде го взимаш сериала?

# 10
  • Мнения: 76
Олее, днес на обяд ви оставих на 41 стр. а ви намирам в новата тема  ooooh! Отивам да ви чета, да не кажа някоя глупост. Неможах да гледам серията, като се прибрах и пуснах тв-то чух как Дафне се караше на едни работници, останах като гръмната, обикновено е тихичка ама сега беше набрала скорост здраво  Shocked

# 11
# 12
  • Мнения: 1
последна....последна.....последна.... hahaha hahaha hahaha
за анкеата:
Аз може би не харесвам на 100% Аси като образ, защото много се инати и е сляпа за много неща. Може би гледам филма и я харесвам, заради любовта им с Демир. Аси като образ без Демир е кръгла нула....една селянка, която работи на полето, дива и неопитомена.

# 13
  • Мнения: 425
Слушам саундтрака и пиша Heart Eyes
Мишелка ,що така бе джанъм,шашна ме да знаеш,че прескачаш серии Rolling Eyes
Днес серията ми се видя по-дълга newsm78 По-малко реклами ли имаше от вчера newsm78
Иначе доволна Heart Eyes-днес много либофффф Crazy
А къде я хванал Демир Асито на последната сцена newsm78-не  видях,сега трябва да ровя и да търся-как ще пропусна аз къде я  е хванал ooooh! Crazy   Joy
Галинка Малинка-снимките са страхотни ,особено първата и третата  bouquet

# 14
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
sundey  не мога да преживея мъките на Демир, направо натискам паузата.

За унутулмаз говерих в поста от другата тема, ако го следиш...страхотен е.. на него редовно прескачам, направо сърцето ми прескача не аз.

Общи условия

Активация на акаунт