Новата частна клиника във Ветрен (Бургас) -2

  • 128 649
  • 2 811
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Melly.G благодаря и не теб за пояснението   bouquet Така като знаеш долу-горе какво се случва ще е малко по-спокойно.Че каквато съм шаш и паника  ooooh!
 Аз не искам пълна упойка-дано да се съобразят  Praynig А дали ще е възможно катетъра да се сложи след поставянето на упойката  newsm78

По принцип е възможно, щом не си искаш пълна упойка, но и аз ти казвам - поставянето на катетъра е малко неприятно като усещане, но не е болезнено!Нема се пуашиш:)

# 2 806
  • Бургас
  • Мнения: 303
psychology, знае ли се вече кога започва училището за бременни? Казаха ми към средата на месеца, а още не са ми се обадили.  Rolling Eyes  От рецепцията ми казаха, че ако внеса капаро за раждането, ще получа карта за безплатни посещения, ако правилно съм разбрала.

# 2 807
  • Бургас
  • Мнения: 579
psychology, знае ли се вече кога започва училището за бременни? Казаха ми към средата на месеца, а още не са ми се обадили.  Rolling Eyes  От рецепцията ми казаха, че ако внеса капаро за раждането, ще получа карта за безплатни посещения, ако правилно съм разбрала.

Да, правилно си разбрала. Мисля, че от другата седмица ще е курса, но колежката утре е на работа и ще се информирам и ще ви дам подробности.

# 2 808
  • Бургас
  • Мнения: 303
psychology, знае ли се вече кога започва училището за бременни? Казаха ми към средата на месеца, а още не са ми се обадили.  Rolling Eyes  От рецепцията ми казаха, че ако внеса капаро за раждането, ще получа карта за безплатни посещения, ако правилно съм разбрала.

Да, правилно си разбрала. Мисля, че от другата седмица ще е курса, но колежката утре е на работа и ще се информирам и ще ви дам подробности.
Ок, мерси  Hug

# 2 809
  • Бургас
  • Мнения: 822
Момичета, говорих с д-р Георгиев за 21.01 той каза, че ако дойдете в 10ч. примерно, програмата вече ще е свършила, тъй като се съобразяват с програмата на кмета, а той в 10 имал сесия. 
ааа кмета да се съобрази с нас  Crossing Arms
 Joy Joy Joy
в 9 сме там стига да не е ужасно времето

# 2 810
  • Мнения: 863
Момичета, говорих с д-р Георгиев за 21.01 той каза, че ако дойдете в 10ч. примерно, програмата вече ще е свършила, тъй като се съобразяват с програмата на кмета, а той в 10 имал сесия. 
ааа кмета да се съобрази с нас  Crossing Arms
 Joy Joy Joy
в 9 сме там стига да не е ужасно времето

Ми да,ако се наложи,вадят гърдата тези,които могат,а другите-шишето! Joy

# 2 811
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
НОВАТА ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=462473.new#new

Моля, всичко, което не е полезна информация за бременните момичета да се пише в направената за целта тема в Общия отчетен подфорум: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=462214.0
Нека тази нова тема е лесен ориентир за многото въпроси, тревожещи бъдещите майчета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт