Asi / Гордата Аси - 10-та тема

  • 32 484
  • 738
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Asi / Гордата Аси - НТВ


Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.



 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)
 Nur Sürer (Neriman)   Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)
 Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)    Cemal Hünal (Kerim)
  Aslıhan Güner (Gonca)   Onur Saylak (Ziya)   Dilara Deviren (Ceylan)
  Elif Sönmez (Melek)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
 любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел интервюта и клипчета от Мишел





1 тема          6 тема
2 тема          7 тема
3 тема          8 тема
4 тема
5 тема
9 тема



стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 22:43 от Mishel_

# 1
  • Мнения: 197
Колко съм бърза и пъргава!Пу,първа! Hug
Мерси за новата темичка! smile3525
Хайде и една добавка от мен. Heart Eyes

                                                   

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 22:21 от galina_malina

# 2
  • Мнения: 122
и аз съм тук
Мишел  newsm51
ох аз не съм гледала серии напред ... ама като ви изчетох белите букви в предната тема и ме заболя и корем и сърце ..... и  newsm45

# 3
  • Мнения: 10
С новата тема по -малко мъка  , че сълзи ни не останаха newsm51

# 4
  • Мнения: 76
Айде, нова тема нов късмет, да изтрием сълзите от очите  Mr. Green
Днес Аси май си го получи, то каквото почукало такова се обадило, ма кой да мисли  ooooh!
Не че Демир не прекали, ама много грубо беше това в колибата днес, силна сцена. Аз къде гледах, къде не, изтървах вечерята на Сърмашък, сега ще тегля и ще гледам  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 9 969
Успокоих се, че има нова тема, вече бях започнала да се притеснявам, че няма кой да я пусне.
Благодаря  bouquet

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Сложих колажа на Дафито на първа страница, тази целувка не трябва да се изгуби.

# 7
  • Мнения: 10
Сега си спомних как Ихсан каза на Аси , че ако душата ти не плаче и очите няма да плачат newsm45 . Ох , мъка мъка ...

# 8
  • Мнения: 63
Момичета, къде пишете протеста за Нова ТВ и аз да се отчета Simple Smile

# 9
  • Мнения: 8
Мишел,едно голямо БЛАГОДАРЯ за темичката и от мен!!! newsm51

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Здравейте,
Може ли да се присъединя към Вас и страхотния филм ?

# 11
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Ама тя целувката е много истинска Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 188
Здравейте,много сте писали едва ви настигнах.Днес не можах да гледам серията но като чета какво сте писали незнам дали да я гледам.Не издържам вече на толкова мъка.
Приятна вечер на всички.

# 13
  • Мнения: 197
Малко снимки на Демир от днешната серия. newsm76


# 14
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ама тя целувката е много истинска Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За пръв път Аси не стиска зъби
наистина е истинска  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт