Лозинка ни напусна...

  • 63 055
  • 381
  •   1
Отговори
  • Мнения: 531
Сядам и пиша, пиша и плача. До кога ще се моля , до кога ще плача, не знам....
Омръзна ми да пиша " некролози" по форумите, загубихме това дете, загубихме това момче........да почиват в мир звездичките ни.
Сега отново ще помоля всички добри, мили, безкористни и хора даряващи без да гледат на зад, във вас е надеждата ми.
Лозинка има нужда от вашата помощ отново, за да живее.  Ло, така я наричат приятелите и  е с МУКОВИСЦИДОЗА !
       Искам да напиша един покъртителен пост, да ви накарам да се трогнете, но думите ми не могат да опишат това,което чувствам, аз съм една обикновенна, простичка жена,нямам  дар слово...ще разкажа :
Лозинка отново не е добре, преди няколко дни напусна Плевенската болница, тъй като една седмица я лекуваха , като на съседното легло е имало болна от Туберколоза.
Сега тя има нужда от много скъпи антибиотици, за да може да се изкопчи от смъртта, да казвам го от смъртта.
Един грам Меронем струва 70 лв, нужни са и поне 6 грама на ден, за най-малко 20 дни.
 http://www.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BC- … -pid30001007.html

Моля ви , нека опитаме да и помогнем , останалото е в божиите ръце....




IBAN:    BG10CECB97904483572900(EVR)
SWIFT:CECBBGSFXXX
IBAN:BG66CECB97901083572900(BGN)
BIC:CECBBGSF  
CENTRAL COOPERATIVE BANK
Lozinka Petrova Yordanova



https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&conte … ing_us/send_money

За PayPal ...избирате send money от там има To пише се и-мейла на Мариана m.makaveeva@mail.bg , и вашия и-мейл за подател from .

След това избирате personal , а от там gift  и сумата която искате да се изпрати .

В момента парите се получават на имейла на Мариана понеже Лозинка няма кредитна карта за да регистрира собствен акаунт . Нека това не е пречка и да заблуди някой - целта на средствата е една : да помогнем за събирането на така важния за Лозинка антибиотик !!!


Знам,че в този форум стават чудеса, помагано е на много хора,  в това число и на моето дете, моля Ви за чудо и този път.

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 00:24 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 425
Ло, не се предавай и този път  Praynig Ани, добре си направила че си пуснала нова тема  Hug

# 2
  • Мнения: 531
Дано не ми се разсърдят модераторите, но положението наистина е спешно.Лозинка е 24 часа на кислород и антибиотиците са единственото спасение за нея в момента.

# 3
  • Мнения: 531
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374020.0
Ето и предната тема, тогава се събраха парички и успяхме заедно да помогнем на Лозинчето.

# 4
  • Мнения: 159
От Асоциация "Муковисцидоза" превеждаме пари за Лозинка. Ще търсим пари и от другаде, защото лечението с меронем за 21 дни е повече от 15 000лв. Поне за два дни от днес ще закупим меронем, за да започне лечението на Лозинка. Така, че по спешност до два дни трябва да намерим още пари за животоспасяващия антибиотик. Вярвам че заедно ще успеем.
Дръж се Лозинка, с теб сме! И Бог е най-много с теб! newsm10

# 5
  • Мнения: 654
  bouquet за Ло

# 6
  • Мнения: 159
Владимир Томов-председеател на Алианса на хората с редки заболявания също ще помогне с 1000лв за меронем. Поне за 4 дни ще има Ло лечение. Вярвам, че ще съберем още пари за целия антибиотичен курс-21дни.

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 14:57 от kamscho

# 7
  • София
  • Мнения: 7 032
Утре ще се включа и аз със скромна сума, надявам се да се съберат пари  Praynig

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 15:35 от buni

# 8
  • Мнения: 3 034
Пуснах линк към темата, където можах и се сетих.
Дано откликнат повече хора Hug

# 9
  • Мнения: 881
Дръж се момиче HugУтре ще преведа скромна сумичка.Вярвам че Бог ще е с теб Praynig

# 10
  • Мнения: 531
Благодаря ви милички, ох малко по-спокойна съм....Лозинка заслужава да живее,

# 11
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Преведох нещичко.
Дано се справи Лозинка!!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Добре де, мама му стара, в що за държава живеем, където няма пари за антибиотици за едно младо момиче?! Не става дума за десетки хиляди евро, за животоспасяващи сложни операции, за чудеса на медицината, става дума за жалка и смешна сума за един човешки живот Close Това е...недопустимо безумие...Аз нямам думи просто...Излязох извън кожата си ooooh!

# 13
  • Мнения: 531
Аз излизам на всеки 2-3 месеца, когато ги тупна в аптеката 1000-2000 или повече хиляди левове.
Хората на опашката си шушукат " А ние сме се заоплаквали, че са ни скъпи лекарствата"...

# 14
  • Мнения: 531
На скоро една майка се върна от Италия. Ходиха с малкото си бебче, също болно от муковисцидоза, бебенцето също беше на ръба на живота и смъртта.
Там постъпили в център за муковисцидоза, няма да обяснявам какви грижи и какво лечение е получило детето, подразбира се-перфектно. Тамошните лекари като гледали направената му операция, епикризите и разказа на майката, останали изумени как преживяваме тук.
 Как оцеляват децата ни.
Е, не оцеляват само преди дни загубихме детенце на 4 години, а преди месеци дете на 9.

Общи условия

Активация на акаунт