LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 718
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 406
Моля за малко помощ с оразмеряването на половинката, че досега не съм му поръчала дънки и се колебая за номера, Г–102, Т- 80,   Х-94.
40 за блузите, 38 за панталоните. със същите мерки съм.
макар че това оразмеряване е относително. в последната поръчка имах дънки и джинсов панталон. и двете 38 номер. дънките ми се свличат, а джинсите са плътно по мен ( отпуснаха се след носене Simple Smile )

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Малко спам, ама да кажа за вакуумиращите пликове - и аз по едно време търсех в Редута, но в крайна сметка се оказа, че могат да се намерят и тук и то доста по-изгодно като цена. Почти всички са китайски, но пак има разлика от китайски до китайски май. Първите ми пликове бяха от ибей и не се оказаха много добри, защото изпускат с течение на времето. Другите ми два вида са от Кауфланд и от Метро - ами не са мръднали пакетите, откакто съм ги вакуумирала преди 4 месеца. Та според мен няма смисъл да се търсят в Редута при това положение  Peace

# 677
  • Мнения: 558
Мили дами, търся да купя тази сива жилетка


 която лятото идваше като подарък с поръчките размер 38/40. Ако някой има за продаване да ми пише на лични  Hug

# 678
  • Мнения: 77
Момичета виждали ли сте ватирани дебели джинси, дънки или панталони за зимата за 2г. момченце, че аз не намирам. Може и да няма де... Heart Eyes
Но ако има и съм пропуснала, моля за помощ   bouquet

# 679
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета виждали ли сте ватирани дебели джинси, дънки или панталони за зимата за 2г. момченце, че аз не намирам. Може и да няма де... Heart Eyes
Но ако има и съм пропуснала, моля за помощ   bouquet
Дебели,ватирани няма.Има само подплатени с памучен плат.
Ето тези панталонки например са подплатени-

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 21:41 от Evа

# 680
  • Мнения: 2 522
Момичета виждали ли сте ватирани дебели джинси, дънки или панталони за зимата за 2г. момченце, че аз не намирам. Може и да няма де... Heart Eyes
Но ако има и съм пропуснала, моля за помощ   bouquet
Дебели,ватирани няма.Има само подплатени с памучен плат.
Ето тези панталонки например са подплатени-
Този лот изобщо не е добър. Имаме го, джинсовия плат е тънък. Става, но за ранна есен.

# 681
  • Мнения: 32
Момичета виждали ли сте ватирани дебели джинси, дънки или панталони за зимата за 2г. момченце, че аз не намирам. Може и да няма де... Heart Eyes
Но ако има и съм пропуснала, моля за помощ   bouquet
Аз получих тези http://www.laredoute.fr/vente-jean-double-fille-et-garcon.aspx?p … &numberpage=1,с памучна подплата,но в никакъв случай не са дебели.Може с чорапогащник отдолу ,но пак казвам не са особено плътни Peace Иначе  доколкото знам,няма дебели ватинари пантлони или дънки в сайта Confused

# 682
  • Мнения: 4 202
Момичета, тази рокля има ли я някой.
В отзивите за нея пише доста противоречиви неща. Едни казват, че е уголемена, други, че е точна като размер.
Аз съм между 36 и 38 номер и съм малко объркана  Crazy

# 683
  • Мнения: 796
В предната тема беше пуснат размер на 94 на това яке,но не мога да го намеря сега,някой получи ли го скоро да даде размери и дали става за студена зима?

# 684
  • Мнения: 32
В предната тема беше пуснат размер на 94 на това яке,но не мога да го намеря сега,някой получи ли го скоро да даде размери и дали става за студена зима?

Ето размерите:копирам"Размера е 94, рамена - 35 см, дължина - 45 см. Носихме го миналата зима когато синът ми беше 1г. и 6м., но малко беше голямо, сега е 2г. и 6м. и ще си го доизносим.
Качулката се сваля."
Явно става за зима,но колко студена..... Hug

# 685
  • Мнения: 796
Благодаря zori8  bouquet
Тези размери бяха дадени от "гост" и за съжаление не можах да попитам на ЛС за подробностите,интересуваха ме и дължината на ръкавите и цвета-каки дали е по скоро кафяво,както ми изглежда на снимката newsm78

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 08:06 от enigm@

# 686
  • Мнения: 160
Получих тази тениска размер XL http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues.aspx?produ … &numberpage=1
но е огромна на мъжа ми. Ето размерите: ширина-64 см, дължина-83 см и дължина на ръкава-75 см. Цветът е бял. Ще я пускам в продавалника. Ако някой си я познае да ми пише на лични.

# 687
  • pomorie
  • Мнения: 848
Peace Аз последно да питам ПАК за анцузите, ако не ме застреляте  Laughing
Найка по-плътен ли е от Адидаса, еднакиви ли са и т н ?
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-fille-et-garcon.aspx?produ … &numberpage=1
http://www.laredoute.fr/vente-jogging-molleton-fille-et-garcon.a … &numberpage=2
че нали няма 81 от адидаса и се чудя дали да взема голямо или да взема Найка  Rolling Eyes
Найка е по-скоро пролетен, не е ватиран. Адидаса го имаме стария модел, предполагам че и този е така - ватиран и много по-дебел. Hug
А също Найка си отговаря на номерата, не идват по-големи като Адидас, да имаш предвид.

От снимките в сайта с отзивите Адидаса ми се вижда като лъскава материята - така ли е наистина или само изглежда така


И да си повторя друго питане:


Помня, че преди време се коментираха пликовете за вакумиране на дрехи, но не помня какви бяха отзивите. Някой може ли да каже ако е взимал от Ларедута такива дали са читави. Видях 4-5 вида...
няма нищо лъскаво  Peace страхотен е

# 688
    Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
  

# 689
  • Мнения: 930
   Здравейте момичета, имам една молба:
имам розовата раника  Найк и чантичките Дора, една съседка иска да ги купи ,а незнам каква цена да искам.
   моля да ме  посъветвате. благодаря  предварително.
  

погледни в продавалника  Peace #Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт