LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 722
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 468
Ами аз вчера бях там за едни неща от ибей.Една коко.ка рови 10 минути,докато ми го намери,а то било под носа и,ама трябваше пощальонката да слезе,да ми го даде.Както и да е,мисълта ми беше,че ако имаше още нещо за мен щеше да го види.

# 511
  • София
  • Мнения: 1 879
Куражче, същото съм си го мислила/изчислявала, затова нали повторих няколко пъти се заканих от тук моята/нашата иначе прекрасна държава нЕма да му купя на моето малкото нищо  #2gunfire айде за каката от някои намаления на интересно-свестни стоки съм съгласна, тя поне може да ги носи по-дълго, ама последното, което дори с една приятелка му се чудихме днес плюшено комплектче анцунг нищо особено, май пижамите, които мамите изкупиха от тук са по-добри беше над 30 лв  #Crazy
 Confused Сега съм в дилема дали да не се насоча към 86, че явно 74 ще го носим само зимата (пък на мен ми се искаше поне пролетта-есента догодина  Blush )
 Hug благодарско!
обаче 86 ще го носи като стане на 2, моя син е на 1,7 и 86 му е доста голямо а 81 му е леко малко а той е около 81-82 см

86 от Адидаса идва 92   Peace

Поръчах 86 от Адидаса и си дойде точно този размер и му е леко в аванс,много съм доволна.

май ти си единствената дето е поръчала 86 и на етикета си пише 86 поръчала съм за приятелка 2 броя и за моя син 2 и на фактурата си пише 86 а на сами етикет на анцунга е 92  Peace

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Момичета, моля за отзиви за тези балеринки - http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324145687&a … 4&Mode=Update, отговарят ли си номерата или пак +1 се поръчват? как са като качество?

# 513
  • Мнения: 200
Куражче, същото съм си го мислила/изчислявала, затова нали повторих няколко пъти се заканих от тук моята/нашата иначе прекрасна държава нЕма да му купя на моето малкото нищо  #2gunfire айде за каката от някои намаления на интересно-свестни стоки съм съгласна, тя поне може да ги носи по-дълго, ама последното, което дори с една приятелка му се чудихме днес плюшено комплектче анцунг нищо особено, май пижамите, които мамите изкупиха от тук са по-добри беше над 30 лв  #Crazy
 Confused Сега съм в дилема дали да не се насоча към 86, че явно 74 ще го носим само зимата (пък на мен ми се искаше поне пролетта-есента догодина  Blush )
 Hug благодарско!
обаче 86 ще го носи като стане на 2, моя син е на 1,7 и 86 му е доста голямо а 81 му е леко малко а той е около 81-82 см

86 от Адидаса идва 92   Peace

Поръчах 86 от Адидаса и си дойде точно този размер и му е леко в аванс,много съм доволна.

май ти си единствената дето е поръчала 86 и на етикета си пише 86 поръчала съм за приятелка 2 броя и за моя син 2 и на фактурата си пише 86 а на сами етикет на анцунга е 92  Peace

Нали по едно време(преди месец горе долу) точно това се обсъждаше....как идват с номер отгоре и по тази препоръка аз поръчах 81 с убеждението,че ще дойде 86,ама не би. Дойде си 81 и замина в продавалника,затова после поръчах 86 и точно той си дойде.

# 514
  • София
  • Мнения: 102
Здравейте!
Днес получих известие от пощата, на което едва разчитам - "изв. митн. 1774/5" За първи път получавам пратка на миницата. Може ли да ми кажете на кратко какво трябва да направя?
За София става въпрос, може би сте коментирали някъде, но от както поглеждам тук не съм попадала на такива подробности. Мерси предварително!

# 515
  • Мнения: 5 790
Здравейте!
Днес получих известие от пощата, на което едва разчитам - "изв. митн. 1774/5" За първи път получавам пратка на миницата. Може ли да ми кажете на кратко какво трябва да направя?
За София става въпрос, може би сте коментирали някъде, но от както поглеждам тук не съм попадала на такива подробности. Мерси предварително!


В 1-вия пост на темата погледна ли?  newsm78

# 516
  • София
  • Мнения: 102
Преглеждах линковете, но не намерих. Явно е трябвало да зачета сайтовете подробно.
Еми, намерих си  сега Embarassed Embarassed Embarassed

http://www.momentofpeace.net/2009/receive_delivery_la_redoute

Значи пратките ги взимате от митнцата до Автогарата? Все си мислех, че ще ходя до летището за два тигана  Laughing

Последна редакция: чт, 22 окт 2009, 01:07 от polly jean

# 517
  • Мнения: 46
Момичета от кои дати вземате днес  newsm78 за моята от 13ти е доста рано, но да видя горе долу до кои дати са стигнали  Hug

# 518
  • София
  • Мнения: 102
Получих известие днес за поръчка от 7.10. А в събота (17.10) взех друга, пак от 7.10.

# 519
  • Мнения: 3 214
Аз да повдигна една стара, но болна тема - колко време чакате за разблокиране на парите (за ПИБ иде реч)? Звъннах им веднага, щом разбрах, че поръчката няма да я бъде - 15 дена отсякоха. Хубаво; ще чакам, не ми е за първи път. Изтекоха. Ще чакам още ден-два, ама ми образуват нерви междувременно, особено при спомена за предните 2 месеца, дето изтекоха, докато се обясня с всичкОтУ служители в банката, че да ми разблокират една сумичка, която уж трябваше да да се разблокира автоматично...Ако съм искала предсрочно разблокиране, да съм пишела на сайта - да пуснат факс на банката, че нямат претенции към блокираната сума  Crazy Веднага разбрах, че тези хора не пазаруват от Редута и нямат представа какви усилия трябва да положа (и съответно нерви да потроша), за да покрия изискванията им  Mr. Green ЦКБ са друга бира - там искаха да попълня едно искане за разблокиране и да представя какъвто и да е документ, че сайтът няма претенции. Веднага им цопнах един разпечатан мейл, че ми отказват поръчката и еди коя си сума няма да бъде изтеглена от картата ми. След половин час сумата беше разблокирана.

# 520
  • Мнения: 4 155
Аз да повдигна една стара, но болна тема - колко време чакате за разблокиране на парите (за ПИБ иде реч)? Звъннах им веднага, щом разбрах, че поръчката няма да я бъде - 15 дена отсякоха. Хубаво; ще чакам,

Аз съм по-доволна от ПИБ. Обади им се по телефона и кажи, че 15-те дена са минали. С ЦКБ си приказваме и приказваме... и всеки служител има различно мнение.

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 197
От Adidas-a поръчах 2 бр. р-р 86 в синьо и червено и двата пристигнаха 92  Laughing

# 522
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Момичета от кои дати вземате днес  newsm78 за моята от 13ти е доста рано, но да видя горе долу до кои дати са стигнали  Hug
Днес взех поръчката от 9.10 на поща в София - известието беше дошло вчера.

# 523
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324156560&a … 3&Mode=Update
Момичета, някоя от вас има ли такъв вид протектори за матрак. Доволни ли сте, предпазват ли наистина ако детето са напишка.
Интересува ме също дали размер 80/190 ще стане за матрак, който е 82/190 и 20см висок или трябва да поръчам следващия размер 90/190. Изглеждат ми доста еластични, но все пак да не рискувам ако някой може да ми помогне.

Имам протектор от тук и съм доволна, само че на моят бяха нарисувани отгоре чадърче и още няколко символа, които показваха, че не пропуска. На този сппециално не виждам нито един символ. А за размера ще ти стане.

# 524
  • Варна
  • Мнения: 286
Някой има ли отзиви за тази мъжка тениска http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-modele-adu … &numberpage=3
Притеснява ме дължината-60 см. Другите тениски на мъжа ми са около 70 см.
Имаме я тази тениска L, мъжа ми е висок 1.80 см, съвсем нормална му е на дължина и трикото е много хубаво.
Размер L
дължина - 65 см.
ръкав - 65 см.
ширина под  ръкавите - 60 см.

Общи условия

Активация на акаунт