SportsDirect.com - 4

  • 47 404
  • 802
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29

Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £29,95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .
Възможно е пазаруване чрез адреса на Емпреса или с друг куриер .По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук

Таблици за размери :
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
 и   обща таблица


Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

Номерацията в СпортДирект е по UK

В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера,но има и много пристигнали цели поръчки без проблеми !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

За комбинирани(общи) поръчки можете да се обърнете към:


-la_chicita_linda  област Бургас
  - Stryper               област София
  - chockolina           област Варна
- ЧуШлИвО ЛюТе    област Враца
Папиту         област В.Търново
-desita1234

или да пишете в форума.Парите се превеждат по банков път,а след това колетчето ще ви бъде изпратено по БГ пощи или с куриер.

Едно албумче  : тук

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG  :  0700 17 700



Към  тема №0 ,тема №1 ,  тема №2 , тема №3
                                          
smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503


Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 15:52 от aleksova1

# 1
  • София
  • Мнения: 4 127
Първа нощна птица Simple Smile Досега разпределях и слагах нещата в торби. Има 3 объркани неща, но мисля, че не са проблем. Едни маратонки са тъмно сини вместо черни и един анунг е черен, а е трябвало да е тъмно син.
Също един детски комплект е по-голям размер, но е само 3 лири.
Мога да си отдъхна.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 178
Чакам с нетърпение развитието по нашия казус със Славка.  Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 1 152
ауу Stryper, направо ми е съвестно  Rolling Eyes - да не спиш, а пратка да оправяш!   bouquet
Днес мога да мина - пиши къде на лични.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 381
Аз пък да попитам, че найка е с малко по особена номерация, за номер 42 мъжки маратонки, кой UK номер да поръчам пак ли 8-ца.
  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 537
strayper Simple Smile, направо трябва вредни да ти плащаме... то това работа ли си е да висиш до 4 часа.
е аз по това време работех вече де ама ... Simple Smile
(хахах прозвуча като че работя на някоя плочка)  Embarassed hahaha

# 8
  • Мнения: 43
Чакам с нетърпение развитието по нашия казус със Славка.  Praynig
Здравейте и от мен!
aleksova1 поздравления за темата и огромни благодарности!
  А сега да питам какво е станало с въпросната Славка,че предната тема не съм я изчела цялата Embarassed

# 9
  • pomorie
  • Мнения: 848
записче и от мен и да споделя че от вторник чакаме тракинг номерцата но още няма нищо.... #Crazy

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да не изпусна нещо. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 193
Обичайните заподозрени..... демек и аз тук!

# 12
  • pomorie
  • Мнения: 848
току-що получих е-майла че са изпратили нещата но няма номера за проследяване да не би да са спрели да пускат такива.....иначе има само няколко неща отка Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 4 127
току-що получих е-майла че са изпратили нещата но няма номера за проследяване да не би да са спрели да пускат такива.....иначе има само няколко неща отка Rolling Eyes

ще ти пратят още 1 имейл. Сега само е опакована. После като я пратят пращат номера за проследяване.

# 14
  • Мнения: 1 178
Чакам с нетърпение развитието по нашия казус със Славка.  Praynig
Здравейте и от мен!
aleksova1 поздравления за темата и огромни благодарности!
  А сега да питам какво е станало с въпросната Славка,че предната тема не съм я изчела цялата Embarassed

Жената се нагърбва с обща поръчка, пристига една част, но липсват 16 чифта маратонки и още неща на стойност 113 лири. Shocked
 От Спортса казват, че всичко е изпратено и се държат меко казано тъпо. #Cussing out
Славка пусна жалби, сега ЧАКАМЕ РЕЗУЛТАТ.  Praynig Peace

Общи условия

Активация на акаунт