САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-37

  • 45 715
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • пловдив
  • Мнения: 30
Здравейте,
получих пакети :първияте от 12,10 и е със сак розе и виолин-ами това е много хубаво сакче на оксбоу. Втората е от 19,10-ти и е с лъскавия тренч-ами какво да кажа-свети и лъска като "джам на месечина"и по-скоро бих го нарекла дъждобран отколкото тренч-и материята и вида отговарят за това

и аз го получих сака , толкова е хубав направо се Флюбих в  него  Heart Eyes
здравейте,много искам този сак,кажете ми какво сте си поръчали,за да го получите!

# 526
  • София
  • Мнения: 2 296
Ами,не знам със сигурност.Преди време,когато излязоха тези кодове,ги пробвах,изписа ми същото и повече не съм се занимавала.
Предполагам,че трябва да се сейфгардне поръчката или по телефона да се продиктува клиентския № на канещия... Thinking

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 337
[

и аз го получих сака , толкова е хубав направо се Флюбих в  него  Heart Eyes
здравейте,много искам този сак,кажете ми какво сте си поръчали,за да го получите!
със завивиките го поръчах , но мисля че това няма голямо значение - каквото и да сложиш или ти се хваща или не  Peace

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Impala  Hug Тези нещо съм ги пропуснала, а ми се хващат и намалят, с каквото и друго да е от Есен/Зима, стига да е над 60Е. Ще поогледам още и ще поекспериментирам за да си наглася най-добре нещата  Mr. Green Благодаря ти   bouquet


Редактирам се, за да допълня с една фотосесия с новополучения бронзов тренч  newsm47. Не е толкова лош - аз очаквах нещо доста по-цинганейшън  Rolling Eyes. Ама ми е късичък, и тесничък, и коланчето ми идва под ненките, а не на талийката, където му е мястото  hahaha Специално Фнимание обърнете на последната снимка, където съм се барнала с него и лачената чантичка  newsm03. Воала

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 15:36 от bradata

# 529
ЗдРАВЕЙТЕ, МОМИЧЕТА! БРАДИЧКЕ: не, не...моля ти се, забрави!Една интелектуалка като теб не би могла да се облече така: този тренч .. извинете Rolling Eyes ама е действително много "циганейшън", пък и тази лачена черна чанта...Извинете за коментара и за спама. УСПЕШНА СЕДМИЦА НА ВСИЧКИ! Heart Eyes Peace

# 530
  • Мнения: 468
Impala  Hug Тези нещо съм ги пропуснала, а ми се хващат и намалят, с каквото и друго да е от Есен/Зима, стига да е над 60Е. Ще поогледам още и ще поекспериментирам за да си наглася най-добре нещата  Mr. Green Благодаря ти   bouquet


Редактирам се, за да допълня с една фотосесия с новополучения бронзов тренч  newsm47. Не е толкова лош - аз очаквах нещо доста по-цинганейшън  Rolling Eyes. Ама ми е късичък, и тесничък, и коланчето ми идва под ненките, а не на талийката, където му е мястото  hahaha Специално Фнимание обърнете на последната снимка, където съм се барнала с него и лачената чантичка  newsm03. Воала
Би ли дала размерите на това пуловерче 46/48
http://www.laredoute.fr/vente-pull-v.aspx?productid=324125908&am … mp;zanpid=1009338

# 531
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Не съм го получила още  Rolling Eyes Снимките на поръчаните неща от сайта си ги качвам като поръчвам, а реалните добавям като ми дойдат нещата. Ето ти размери на 50/52, ако ти вършат работа (аз по тях се ориентирах, че евентуално съм за 46/48 от него):

Цитат
Цитат
Моите са подобни,гръдна-115,талия(ако може така да се нарече)107 и ханш-122 Блузи си взех от пуловерчетата от 9Е, 50|52,но успешо бих се побрала и в 46|48,но за панталон или дънки незнам и още не смея да поръчам.

Цитат
Би ли споделила размерите на пуловерчетата от 9Е,че и аз мисля да си поръчвам от тези с V деколтето


Да разбира се .Заповядайте.
Рамене-54
Най-широката част при бюста-58
долен ластик-57
ръкав вътрешен шев-54
ръкав ширина при рамо-19.5
На моите мерки не прилепва по тялото

# 532
  • Мнения: 5
Хахах Брадата, много фьешън, голям юнайтедъ:))) Липсват лачени чизми, перли в косите, бласък в очите:)
сори за спама, но франсетата ме забравиха - кодове - йок, примоции - йок.

# 533
  • София
  • Мнения: 2 004
Вместо прелестния нов лъскав тренч пращат раничката Спайдърмен. Поръчката ми е от 19.10.
А от 2 месеца нямам изпратен лично код, само рекламки и напомняния за кошницата.

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
'ми като им го "изкупихме"  hahaha така ще е - за следващите нЕма да има фьешън  Mr. Green

# 535
  • Мнения: 5 592
Вместо прелестния нов лъскав тренч пращат раничката Спайдърмен.
Aз го получих днес-завиждайте ми  Mr. Green
Малък номер съм поръчала,но и без това така съм се втренчила...

# 536
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Тъй като ви чета, чак почнах да ви завиждам за този тренч.  Laughing  Всички други подаръци имам, но "шукарийката" не.  Crossing Arms

# 537
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Идвам да рапортувам с 2 получени поръчки от 18-ти октомври.
В едната беше така желания сак Oxbow розов - реални снимки съм прикачила към кодовете - http://www.momentofpeace.net/2009/promo-20092010
А в другата беше лъскавия тренч, който определено е по-добре от пролетния бежов тренч Wink въпреки, че е лъскав. И като качество и стил според мен е по-добре.

Чакам още 4 или 5 поръчки - вече им изгубих бройката. Липсва ми една поръчка за митница от 12-ти октомври, надявам се да не стане издънка, че е за друг човек, поръчал през мен.  Tired
Днес пуснах и още две - с едната се хвана червената чанта и шала - ако не ми хареса за мен,ще отиде за подарък на някоя от бабите.

Още се кумя за блузата към роклята: http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-col-rond.aspx?productid=32 … p;cssrc=CrossSell - поръчах рокля цвят mauve grisé, ако някой знае дали на блузата е същия, или по-тъмен нека сподели?

Добавих и всички кодове до момента, така че, пълния списък е на Ваше разположение Simple Smile




____________________________________
Търсиш кодове за Ларедут? Мястото е тук
Търсиш всичко за ЛаРедут? Виж тук
Моето местенце

# 538
Unicorn: Многоооооооо благодаря!   bouquetТова кодче 35904 ми намали спортни стоки, между които Bonnet Missy Elliot и ми даде този розово-лилав сак, за който има добри отзиви.  [/i][/b]Защото...  Blushимам вече алергия към: тренчове, сакчета Spidermen , Dora...; даже си загубих апетита Mr. Green JoyСЛАДКИ СЪНИЩА,Unicorn, МОМИЧЕТА!
/color]

# 539
Unicorn:  EmbarassedИзвинявай, но щом блузката е също  mauve grisé, дори цветът да е малко различен от роклята/в което много се съмнявам!/, гамата е същата: спокойно си поръчай и блузката. Благодаря за новите кодове:върховна си!  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт