Asi / Гордата Аси - 7-та тема

  • 46 623
  • 746
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Asi / Гордата Аси - НТВ





Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
Гордата Аси" е изпепепляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.

Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.

Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...

Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.

***

От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.

Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Именно заради тази тайна любовта на Демир и Аси ще бъде невъзможна. "Гордата Аси" - история за новата буржуазия, земята и любовта...
В главните роли Мурат Йълдъръм (Демир) и Туба Бюйюкюстюн (Аси)

Започва на 31 август по НТВ от 17,30 часа.

 Tuba Büyüküstün (Asi)  Murat Yıldırım (Demir)  Çetin Tekindor (İhsan)  Nur Sürer (Neriman)   Selma Ergeç (Defne)   Tuncel Kurtiz (Cemal Ağa)  Tülay Günal (Süheyla)    Saygın Soysal (Aslan)      Cemal Hünal (Kerim)
    Aslıhan Güner (Gonca)

А това е официалният сайт на сериала

серии с БГ аудио можете да изтеглите от lapache.info, bananabg.com, DMCA-removal-from-Google, vbox7.com, vbox7.com

оригинални серии на турски език, може да свалите от vbox7.com






линкове към саундтрака
 любими моменти от филма в клипчета на nani_na     Тинчето     Мишел




1 тема          6 тема
2 тема
3 тема
4 тема
5 тема


стихове

За предстоящи събития от филма, моля използвайте бели букви. Пример цък



Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 17:02 от Mamma

# 1
  • Варна
  • Мнения: 634
много хубава серия, само не знам как ще издържа до понеделник  Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 5 334
Тъкмо щях да я пускам 7-та тема, а то... hahaha Да знаете, 13-тата аз искам да я пусна, че 13 ми е любимото число! Embarassed Hug Laughing

Едно шекерено сърчице от мен:



  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 375
аз гласувах с - не
не е горда прекалено - така трябва да е, иначе не е интересно   bouquet

# 4
  • Мнения: 295
Здравейте и от мен!
Добре сте коментирали.... Сега ми остава само да чакам Тинчето отново да ни я пусне тук, та да керизим и ние! Blush

Да си кажа без бой, гласувах с НЕ. Много правилно постъпва. Ако беше различна първо нямаше да направи впичатление на Демир и второ, той като си избира любов на живота да гледа с кого си има работа. Както казва един общ познат. Хубавите ябълки са най- високо на дървото.

# 5
  • София
  • Мнения: 375
Тъкмо щях да я пускам 7-та тема, а то... hahaha Да знаете, 13-тата аз искам да я пусна, че 13 ми е любимото число! Embarassed Hug Laughing



  bouquet  bouquet  bouquet

Тинче пуснах я аз защото исках да сложа един линк с флаш който правих нощес, показно как се пише с ББ, споко,  ако искаш всички следващи ги пускай ти, аз нямам претенции, с каквото можах допринесох за по-хубава страничка   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 5 334
Тъкмо щях да я пускам 7-та тема, а то... hahaha Да знаете, 13-тата аз искам да я пусна, че 13 ми е любимото число! Embarassed Hug Laughing



  bouquet  bouquet  bouquet

Тинче пуснах я аз защото исках да сложа един линк с флаш който правих нощес, показно как се пише с ББ, споко,  ако искаш всички следващи ги пускай ти, аз нямам претенции, с каквото можах допринесох за по-хубава страничка   bouquet
Аз дирих из темата флаша, който си направила, за да го сложа. Ама докато го търсих, ти пусна. hahaha
Аз имам идеи за 13-тата. Никоя не ми трябва, само 13-тата! hahaha hahaha hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 2 422
Ей ме и мен, хич не ме интересува кой колко е висок жт тях приятно ми е да ги гледам млади красиви и много влюбени!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 634
Морганчето, страхотна работа си свършила .   bouquet

# 9
  • Мнения: 295
Мата сикам да ти кажа че в леглото всички се изравняваме на височина  hahaha hahaha hahaha

така че не ме интересува височината  Mr. Green

Това много ми хареса!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 422
Мата сикам да ти кажа че в леглото всички се изравняваме на височина  hahaha hahaha hahaha

така че не ме интересува височината  Mr. Green

По този повод ако изчезна да знаете че Демир се е прибрал.............
Ще пиша след 3 дни...........................
Морганче ще ти върна каквото остане.
Сори дружбата си е дружба ма Мурат ми се пада веднъж.....

# 11
  • София
  • Мнения: 5 334
Като я намеря, ще я пусна, Ивче, няма да ви забравя! Hug
---
Аз ще коментирам по анкетата.
Гласувах за "не" - не е прекалено горда Аси. Гордостта е човешко качество, което всъщност показва, че един човек е човек. То е еднотипно със самочувствието - просто, ако не ги притежаваш, няма смисъл да съществуваш. Те доизграждат същността на индивида и й придават определен облик. Гордостта създава личностните принципи и моралните идеали, затова, когато се опитаме да я преглътнем, всъщност потъпкваме тях, което пък едностранно води към потъпкване на нас самите. А това е недопустимо за всяко човешко същество.
В случая на Аси гордостта е качеството, което я е крепяло през всичките тези години - качество, което е придобила още от детството си, наследила го е. Научена е от малка, че, за да преодолее човек дадено препятствие, е нужно да прояви гордост и с вдигната глава да го посрещне. Препятствието в случая е Демир и тя знае, че той е като всичко друго в живота й - просто трябва да вдигне глава и да го посрещне гордо. И така и прави. Не мисля, че преглъща гордостта си, просто гордостта й разбира, че препятствието не е за прескачане, а е само в полза. Защото гордостта, както казах, не може да бъде прелътната, тъй като това значи един вид да се откажем от себе си.

# 12
  • Мнения: 81
Гласувах с не. Не е горда Асито, по скоро е разумна!
Аз не можах да гледам серията днес, но така като Ви чета и взех решение. Ще се опитам да изтрайкам до понеделник и ще гледам две серии на веднъж  Mr. Green.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 422
Та с другото както винаги съм аз. Според мен това не е гордост каквито и прилики с Джейн Остин да забелязваме. Аси е уплашена, тя се среща за първи път с любовта и то в такава силна форма. За първи път среща мъж който събужда в сърцето и такива трепети. Това я плаши до смърт и единственото нещо което и идва на ум е да се държи настрани. Това и прави, но полека лека започва да осъзнава че това е наистина любов. Гордостта ще дойде после нататък. За това и не гласувах с не.

Мата гледай да не оставиш само рагу и зъби от него  hahaha hahaha hahaha hahaha
Ти ще си доволна ако ти върна и това!

# 14
  • Мнения: 295
Тинче, няма да ти цитирам поста, че ще стане дълго..

Много хубаво си го написала и развила. И аз смятам, че е точно така. Гордостта, самочувствието, интелекта ни карат да сме нетърпими към посредствеността, а тъкмо тя унищожава човека като личност.

Общи условия

Активация на акаунт