Коледни инициативи на ДБМ

  • 62 294
  • 892
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 747
В София направихме добър старт. Имаше хора, МАЙ, за да си купят разни неща, не бяха спали. Да казвам ли колко бързо се продадоха Снежковците в Mr. Green Crazy и изгорялите крушки, които са като играчки за елха

Аз спах, ама колко нервна бях като се замотахме сутринта вкъщи... в 11.05ч бяхме там, първо си напазарувах аз, специални благодарности на твореца на едни големи стъклени декупирани чаши, треска ме тресе, че няма да успея да си купя, но успях да се преборя за две Mr. Green, след това седнахме по едно кафе да изпием и в 11.30ч съпругът ми отиде да си накупи някои неща- последния (или един от последните снежковци), последните две крушки(искахме още, но наистина не мислехме, че толкова бързо ще свършат). И картички много хубави- какви квилингови взехме...стра-хо-тни Grinning

Поздравления и от мен за всички вас с големи сърца smile3501

# 796
  • Мнения: 1 698
И аз се прибрах преди малко от базара. Жестоки неща видях, на живо са още по-приказни. Напълнихте ми душата, момичета.  bouquet Купих си страхотен комплект шапка и шалче в жълто, на една игла плетени, взех си и от рисуваните бебешки бодита за подарък и от магнитчетата с мечовци. Харесах още сумати неща, обаче реших да оставя и за останалите, да няма недоволни.

Иначе за концерта наистина много малко билети има продадени, аз отдавна се снабдих с три и го чакам с нетърпение.

# 797
  • Мнения: 662
Ето ме и мен Mr. Green
Страшно благодаря на всички за всичко  bouquet  bouquet  bouquet
По мои наблюдения базара върви много добре Praynig
Ето две снимки на среднощните ми неща и от там нататък малко от базара Peace
http://gudzy.snimka.bg/hobby/koleden-bazar-2009g.442291.16366332

п.п.Най-вероятно ще има репортаж за концерта и базара по БТВ новините

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 18:37 от gudzy

# 798
  • Мнения: 743
Много се радвам, че е минало добре днес  Peace Утре да е още по-добре  Praynig Сега ще чакаме да се включат и от Видин  Heart Eyes Hug
Аз искам специално да благодаря на всички, които ми помогнаха с материали   bouquet Hug Hug Hug Имате огромни сърца  Peace Ето го и моето албумче, че не помня какво съм ви показвала  Embarassed  http://picasaweb.google.bg/vstlis/200903#  Дано да се харесат и продадат  Praynig

# 799
  • Мнения: 5 228
Ние си купихме страхотни неща от базара, много сме доволни.  Grinning Страхотна сурвачка, снежко от Cattt (ура!), картички и играчки за елха. Също и една от твоите чудни чаши, vst_80 (извинявам се за тъпия въпрос, но може ли да се мие или е декоративна, защото дъщеря ми каза, че иска да пие само от нея  Grinning).
Успех и утре!

# 800
  • Мнения: 743
Фукла, може  Peace само без накисване и миялна машина  Naughty Радвам се, че са ви харесали   bouquet Hug

# 801
  • Мнения: 5 228
Супер, мерси! Много ни харесаха! Страхотни са!   bouquet

# 802
  • Мнения: 662
Фукличка,много се радвам,че се запознахме днес,много си хубава  Crazy
Запознах,се с още много страхотни хора  Hug Hug Hug
Нищо не дадоха в тези новини,дано поне в късните излъчат репортажа  Praynig
УТРЕ ВИ ЧАКАМЕ И НА БАЗАРА И НА КОНЦЕРТА,можем да направим един страхотен финал на инициативата  Hug
Ванче,съжалявам,че те изтормозих така и не те оставих да спиш последните 2 месеца,ама ще се реванширам някой ден,обещавам Hug

# 803
  • Мнения: 2 502
Днешният ни втори ден приключи абсолютно успешно !
Казвам успешно ,защото преди обяда успяхме да реализираме "Работилницата на  Дядо Коледа ",дойдоха много деца от града ,рисуваха ,оцветяваха ,писаха писма на Дядо Коледа .Една майка в началото дори зарече дъщеря си ,че няма да седне на масите с децата ,защото се срамува и няма начин ,да ама -не ! Наложи се с таткото да чакат детето на вратата да реши да си тръгне ! Децата пяха песни ,рецитираха стихове на свободните микрофони ,но важното е ,че абсолютно доброволно ,като гледат останалите деца !Успешен беше денят повтарям ,защото допринесохме за повече усмивки на детските лица !
Канал  1 снима репортаж!
Следобед имаше пресъздаване на обичай "Бъдни вечер " от с. Винарово
Беше много интересно !
Продажбите  на базара не бяха много днес ,най-успешна беше продажбата на картички  !
Но двете инициативи вървят паралелно !
Утре сутрин стартира Коледната театрална постановка !Гости ще са децата от ДОВДРЛГ Ново село ,както и всички деца от града !
След обяда ще са заниманията с деца ,отново ще се пее ,рисува и играе !
Разбира се утре и Дядо Коледа ще е налице !
Снимките ще качи Скорпион !

******************
това са снимките от снощи от подреждането и преди началото на откриването на "Коледно желание "http://skorpions.snimka.bg/tapestries/podgotovka-za-koleden-baza … 9.440201.16356398

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 20:54 от lorys

# 804
  • Мнения: 5 228
Фукличка,много се радвам,че се запознахме днес,много си хубава  Crazy

Благодаря подобно, Гудзи, удоволствие беше да се запознаем.  Hug

Браво, Видин! Много интересно и приказно звучи.

# 805
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Браво Видин smile3501 страхотно оформление на щанда, изглежда много добре организирано всичко Hug
И ние мислим да украсим елхи с играчки, вашата е страхотна  Peace

# 806
  • Мнения: 2 502
Браво Видин smile3501 страхотно оформление на щанда, изглежда много добре организирано всичко Hug
И ние мислим да украсим елхи с играчки, вашата е страхотна  Peace
ние и миналата година заложихме на елхата като щанд ,и е практично и Коледно !Успех и на вас !

# 807
  • София
  • Мнения: 5 605
Момичета, страхотни неща сте направили, направо ми се напълни сърцето!  Да се присъединя и аз към пожеланията за успех на базарите и инициативите в цялата страна!  Peace

# 808
  • Мнения: 4
Ето ме и мен Mr. Green
Страшно благодаря на всички за всичко  bouquet  bouquet  bouquet
По мои наблюдения базара върви много добре Praynig
Ето две снимки на среднощните ми неща и от там нататък малко от базара Peace
http://gudzy.snimka.bg/hobby/koleden-bazar-2009g.442291.16366332

п.п.Най-вероятно ще има репортаж за концерта и базара по БТВ новините

Браво, момичета!
Не успях да стигна до вас. Възхищавам ви се дистанционно!! Hug Hug Hug

Няколко среднощни снимки на красотите на Мариана от  Глезотии, които трябва да са пристигнали по обяд.





Нашата КОЛЕДАРИЯ!

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 01:26 от dodofit

# 809
  • Мнения: 453
Адмирации за инициативата!  bouquet
Аз си закупих книжка за оцветяване, картичка, страхотна плетена на 1 кука шапка в червено и зелено (май ще стане на каката) и една кукличка - чорапче. Паднах жертва на декупажа и си взех и един зелен елфически Дядо Коледа на пънче, както и вързанка керамични плочки. Бях наточлила зъби за двойката кукли на Мери Попинс, но уви, били в Пловдив! Да са му честити на този, който ги купи, много са красиви!

Общи условия

Активация на акаунт