Schuhstore.co.uk - маркови обувки - 2

  • 49 598
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Магазинът е находка благодарение на SharenaSol.  Hug

Schuhstore е магазин за маркови обувки. Предлагат се освен обувки от собствената им марка Schuh, но и още на Hush Puppies, Bronx, Lacoste, Puma, Nike, Adidas, Dr Martens, Red or Dead и др.
Цените са им наистина изгодни, особено ако се сравнят с тези в България.
Този магазин има два варианта www.schuhstore.co.uk и http://stores.shop.ebay.co.uk/Schuh-Branded-Shoes-Online.

Малко повече за тях.

http://www.schuhstore.co.uk
Тук имате възможност да пазарувате както от новата колекция така и от старата, която често е на разпродажба. Доставката е £6 за първия чифт и по £3 за всеки следващ. Обувките идват с Интайм за около седмица.

http://stores.shop.ebay.co.uk/Schuh-Branded-Shoes-Online - еbay варианта на магазина. Той е по-скоро outlet, изостанали единични бройки наравно и с модели от новите колекции. Тук примамливото е, че можеш да си спечели обувки на търг за изключително малки суми. Недостатък обаче е доставката до България: 12£ за първия чифт и по £6 за всеки следващ. Но и за това сме намерили изход – фирми доставящи от Англия до България като доставката е далеч под тази, която ще ви излезе при директна покупка. Доставката за Англия и Ирландия е £5 до 10 чифта.

Блога за неуспешните ни покупки и за информация относно размери, за което ще ми е нужна и вашата помощ.

Няколко интересни моделчета за илюстрация:


Старата темичка: 1

# 1
  • Мнения: 1 095
Ама къде  е тази доставка до България в ибей? Да, пише, че доставят до ЕС, но системата не позволява да се наддава.

# 2
  • Мнения: 7
Ама къде  е тази доставка до България в ибей? Да, пише, че доставят до ЕС, но системата не позволява да се наддава.
Няколко мацки се бяха сблъскали с този проблем, понеже явно за някои обувки (най-вече тези на търг) пише, че се доставят само до UK, обикновено си го има обозначено. Това може да го избегнеш като ползваш куриерска фирма (примерно Емпреса, давам за пример, само тях знам и съм ползвала) и промениш адреса си в профила да е в Англия (примерно този на фирмата която си избрала за доставка).

# 3
  • Мнения: 97
Аз си купих тези от ибейския вариант до Бг, поръчката пак е с проследяване, много си ги харесвам и са много удобни. На тяхната си марка SCHUH са.

# 4
  • Мнения: 7
ООО, да са ти честити, много са хубави. Отговаряше си номерчето нали?

# 5
  • Мнения: 239
Аз си купих тези от ибейския вариант до Бг, поръчката пак е с проследяване, много си ги харесвам и са много удобни. На тяхната си марка SCHUH са.



Сега наддавам за такива, същите Grinning.........радвам се, че сподели положителни впечатления   bouquet!  Надявам се да са наистина удобни Peace!

# 6
  • Мнения: 601
Аз изтървах хубавите маратонки на найк, но си харесах други. Ще разгледам в Ибей може там да ги има.
Момичета обяснете ми как се натдава. Какво значи BID. Има и buy now, с цена. newsm78

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 08:42 от Innocent

# 7
  • Мнения: 97
Parcalcheta, eitalina , да, според мен си отговаря, нося 36, поръчах 3, а на самата подметка отдолу си пише 36. Но са за тесен крак според мен, отпред са си теснички. Иначе токчето е едно такова като гумено и е много удобно и не тропа като ходиш.  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 640
Да попитам и тук пък търпя на критика! Дали някоя от Вас прави обща поръчка? Или нещо от този род! http://stores.shop.ebay.co.uk/Schuh-Branded-Shoes-Online__W0QQ_a … Z1QQ_fsubZ5991765 Харесала съм си тези http://cgi.ebay.co.uk/READORDEAD-WOMENS-PURPLE-LEATHER-SANDALS-S … 3ab3ecd&_trks а докато ми стане ясно ще свършат! Confused

# 9
  • Мнения: 634
Определено сайта ми хареса, със сигурност смятам да поръчам, но още се колебая дали директно или през ибей...обаче като чета колко много е изписано във темата за ибей- не второ, а трето висше трябва да изкарам....освен някой ако се съгласи да наддава от мое име в ибей Wink....или да се надявам за нечия неуспешна покупка - мой номер  Grinning
Успех на всички при покупките Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 640
Определено сайта ми хареса, със сигурност смятам да поръчам, но още се колебая дали директно или през ибей...обаче като чета колко много е изписано във темата за ибей- не второ, а трето висше трябва да изкарам....освен някой ако се съгласи да наддава от мое име в ибей Wink....или да се надявам за нечия неуспешна покупка - мой номер  Grinning
Успех на всички при покупките Simple Smile
И аз съм на същото мнение ако някоя МАМА ни влезне в положението!?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 128
а как да се ориентирам в номерацията на сайта?

# 12
  • Мнения: 114
а как да се ориентирам в номерацията на сайта?


Номер 3, отговаря на 36, 4 - 37, 5 - 38, 6 - 39, 7 - 40, 8 - 41, 9 - 42. И т.н.

За отворена обувка може точния номер, но за затворена, по-добре +1 номер. Пък ако не стават, Парцалчета направи блогче за неуцелените номера пътъчки.
Успех в пазаруването, милички. Аз събирам за Тимбърлендки, снегоринки за дълбок сняг.  Embarassed

# 13
  • Мнения: 4 202
Защо е нужна нова тема, като старата е на 17 страница?
Нали вече темите са до 50 страници?

# 14
  • Мнения: 114
И аз се втрещих, нинам.

Общи условия

Активация на акаунт