The Vampire Diaries ( Дневниците на вампира)

  • 75 370
  • 732
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 758
Ех, момичета запалихтеме и мен   newsm10
Гледах първия епизод и като чета коментарите ви мисля, че трябва да започна книгите  smile3529
Само ми кажете къде мога да намеря хубав фен превод. Ще съм много благодарна  newsm51

# 106
  • Мнения: 3 576
Не смея да изчета темата, че доста спойлери забелязах, но да ви питам: май има голямо разминаване м/у книгата и филма?

Гледах сега официалния сайт и първо Елена е с черна коса, как може да има такава генерална смяна на визията й???  ooooh!
После има брат тийнейджър, а не малка сестра, май има нови герои - поне никъде не видях за Мередит .... а има някаква, която до момента не ми е известна.....

Съжалявам, ако сте го обсъждали вече, но как ви се струва сериала спрямо книгата - заслужава ли си вниманието?

# 107
  • Мнения: 1 558
Само ми кажете къде мога да намеря хубав фен превод. Ще съм много благодарна  newsm51

Тук има фен превод и мисля,че е единствения.Трябва ти регистрация http://vampire-ladies.forumotion.com/ 

Nadia79 наистина има голямо разминаване,но засега на мен ми допадат и двата варианта Peace Мередит май ще се появи по-късно във филма Rolling Eyes
Интересно ми е как ще продължи филма и доколко всъщност ще се доближава до книгата Thinking

# 108
  • Мнения: 758
TraYkovA  много благодаря   bouquet

# 109
  • Мнения: 17
Само ми кажете къде мога да намеря хубав фен превод. Ще съм много благодарна  newsm51

Утре излиза първата книга от поредицата, изтеглих си няколкото глави в сайта на издателството и определено много ми хареса превода.

Надя, на мен от сериала не ми харесва това, че Стефан са го превърнали в американец, 200-годишен вампир....Тръпката  "красив чужденец пристига в малък град и започват да се случват чудати неща" е незнаменима...поне за мен  Rolling Eyes

Трайкова аз харесвам Пол в ролята на Стефан.  Mr. Green Наистина сега не се сещам за някой актьор с толкова правилни черти за ролята на Стефан... Thinking

# 110
  • Мнения: 3
     Като не съм чела книгите как да определя  кой актъор е подходящ за героите? Заяли сте Бони, но да ви кажа, без да знам нищо предварително за образа, ми се вижда подходяща актрисата. От първата серия нищо кой знае какво и за Деймиън/Иън, освен, че е по-лошото момче  Mr. Green На Стефан/Пол му давам шанс, макар че не ме грабна от началото. Иначе в гръб добре изглежда  Sunglasses
     А, и Елена - остава, харесва ми много.

# 111
  • Мнения: 1 558
Актрисата,която играе Бони си е сладка,но не ми се вързва с образа й от книгата Peace

# 112
  • Мнения: 12
Диди много ми харесват и двете ти предложения за Бони   Peace
А подходящ Стефан .... нищо не ми хрумва   newsm78

А за Елена не искам друга , Нина е страхотна , нищо че не отговаря на описанието !  Simple Smile

# 113
  • Мнения: 17
Лили, повярвай ми ако прочетеш кинга 1 определено ще си промениш мнението за външността на  Бони във сериала. Peace

Дам, Катрин и на мен много ми харесват  Hug

# 114
  • Мнения: 3
  Ами, Тринити, да взема да се зачитам ли ? Grinning  Някой май каза, че ги преиздават тези дни книгите. Не ми се чете от компа и ще видя в книжарниците за такава възможност.

# 115
  • Мнения: 17
  Ами, Тринити, да взема да се зачитам ли ? Grinning  Някой май каза, че ги преиздават тези дни книгите. Не ми се чете от компа и ще видя в книжарниците за такава възможност.

Лили, не се насилвай, започни с Кинга 1, виж как ще ти се стори...  smile3529 smile3530
Да утре Книга 1 би трябвало да е по книжарниците... Party

# 116
  • София
  • Мнения: 5 828
Да утре Книга 1 би трябвало да е по книжарниците... Party

Аз си я поръчах вчера от тук и току що си я получих, при това с отстъпка   newsm44

# 117
  • Мнения: 1 558
Ами честито Laughing Приятно четене.Утре да споделиш впечатленията си Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, ама щерката вече ми я приватизира, аз ще я чета втора  Simple Smile

# 119
  • Мнения: 1 558
Да, ама щерката вече ми я приватизира, аз ще я чета втора  Simple Smile

 LaughingЕ,има такъв момент като имаш големи деца  Wink Чудесно е,че има желание да чете Peace

Общи условия

Активация на акаунт