Щом Дюкан прочета черно бельо след това смело ще облека - 210

  • 30 835
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 186
Тук съм Вещи,чета всеки ден форума и научавам още нови и полезни неща.Не ви изпускам от поглед...Аз съм много добре,успявам да запазя постигнатото,по-точно с 2 кг съм нагоре,но пък дрехите са ми същите,много интересно...С удоволствие ще дойда на следващите срещи,най-много искам да се видя с Кри,да видим тя какво ще каже за визията ми.В неделя летя за Германия и от там ще изпратя снимки,а първата ми покупка ще са ролкови кънки,за да поддържам форма  Laughing Аз съм една щастлива дюканка! Simple Smile
  Кри, задължително ще се изкажа по поставените въпроси след две седмици,ще има и снимки,сега само ще кажа,че се чувствам перфектно,щастлива,усмихната,млада...и хубава

Последна редакция: пт, 18 сеп 2009, 23:43 от Roisin

# 586
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Брях  newsm47освен Кри, и Roisin се появила!!!! newsm53

Кво ви стана бре? Не мога да публикувам, толкУ се разписахте!!! Ей я и Зоритка! Heart Eyes че и Вещи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да не ни гониш?  Sunglasses  Laughing  Crazy

# 587
  • София
  • Мнения: 3 090
.Аз съм много добре,успявам да запазя постигнатото...
Роисин  Hug Hug Hug като намериш време, един трактат в темата, по-точно отговор на литературен въпрос как запазваш постигнатото  hahaha изследвания дали си правила, как се храниш, как се чустваш и т. н.
Весело изкарване и да се снимаш на ролери  Laughing
О, и Биборана чете  Heart Eyes

# 588
  • Мнения: 63
Ъм, шЪ мЪ извинитИ, ама като ни е 50стр темата, ще пиша още един път  smile3534
Да приветствам Роисин, и Биборанка    bouquet   Много е хубаво да чета, че не всички са в омагьосания кръг на издънките   Hands Thumbsup
Зори, ама твойтУ свиня, беше с обувки някакви  Joy аз я помня. Пък Люска, като си смени аватара и спира да сваля  hahaha Люсинка  Hug , да ти помагаме ли? ritnik
Та да питам Мастърчето, днес като петъчна протеинка ли се пусна тя, а?  Hug  Няма лошо, де - хубавка си ни е, ама няма мъже вече в темата  Mr. Green
Зори, гледах албума с подопечните ти и да ти кажа ама 100%-ви протеинчета са си  Heart Eyes
И преди да е изтекъл петъка един за Вещи (подмаааз) друг за нас

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 01:40 от Gardenia

# 589
  • Варна
  • Мнения: 276
Мастърче, ей ся тъ убих! box newsm66 като се прибирах от Варна ли казаааа???!!!и да не се обадиш, а?!

# 590
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug

                               

     ЧРД на Denni  Hug   
     Тази сутрин кантара ми тръгна обратно - -500 гр...
          Усмихнат, спокоен и режимен ден ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 591
  • София
  • Мнения: 3 090
Мименсита  Hug добро да е  Hug
Да честитя рождения ден на Денни и изчезвам  Scatter
 
Мила Денни  Hug пожелавам ти мнооооого здраве, щастие, само хубави емоции и радости!  

# 592
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Денни,   bouquet честит празник! Много здраве, любов и успех!  newsm59
Кри  Hug
Люси, писах ти  Hug
Валентина  Hug Добре казано! Аз мисля, че всички от самото начало са те приели.  Hug
Мименсита Hug слизай с асаньора на първия етаж! Какво е това разхождане надолу-нагоре...   bouquet
*CarmenHug
Флучия  Hug как го правиш протеинов в лунен?  Wink Питам, защото знаех, че е фаза на луната, ама ми е трудно гладуване по цял ден. Въпреки, че на обяд бях на 1 кис.- мляко, в 16.30 хапнах още едно и тогава се разбра, че ще правя изцяло протеинов ден /мога да го правя като съм сама  Laughing / за вечеря - само риба във фолио и на котлона - хек.
Да, днес съм почти кило надолу, но имам още малко до лентичката.  Laughing Важното е, че крепя положението. А като изключим галите /които не правя/ всеки ден имам хляб от царевично брашно и порцията плодове, както и останалите неща... да не изброявам  Laughing Само че искам и имам да смъквам.
Хубав уикенд на всички!  Hug

# 593
  • Мнения: 1 559
Защото първото прегрешение никога не остава и последно, уви!!!  

Да и това става защото ,след като си прегрешил с нещо вкусно,нещо любимо,след това храната която е позволена не ти е вкусна вече Rolling Eyes.Поне при мен така се получаваше.
И аз забелязах,че нещо ми е малко водицата....днес ще пробвам да пия повечко.

# 594
  • София
  • Мнения: 807
Да и това става защото ,след като си прегрешил с нещо вкусно,нещо любимо,след това храната която е позволена не ти е вкусна вече Rolling Eyes.Поне при мен така се получаваше.
Бих добавила и друга причина - когато прегрешиш си казваш "така или иначе не се сдържах и хапнах нещо, което не трябваше, ами дай да хапна и 1/2 шоколад за десерт... то се е видяло, че от утре ще започвам отново..."  Поне при мен така се е получавало преди години, когато казвах всеки ден "От утре съм на диета" и близките ми се подсмихваха!
Сега е различно!  Sunglasses
Отивам да си пека мъфините! Зорита  smile3534  Hug

# 595
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета!Чета ви редовно,но отдавна не съм писала,защото нямам с какво да се похваля.
 Да припомня ,че съм в трета фаза.Влязох с тегло 53 кг.,които поддържам и сега,но с цената на много усилия.За това сама си виновна,защото на галите редовно прекалявам с нережимности и след това дни наред съм само на протеини докато успея да вляза в норма. Twisted Evil
 Прегрешенията наистина ме скапват.Но нямам сили да изляза от този омагьосан кръг.Може би съм уморена от режима/спазвам го от февруари 2008/и организмът ми,толкова дълго лишаван от въглехидрати и мазнини,вече си иска своето. Thinking
 Всеки плюс,който отчете кантара,ме кара да изпадам в мрачни настроения.Ето ,например,вчера сутринта бях 53кг.,а днес-54 .Чувствам се отекла и подута след вчерашния ПЗ ден и то само защото на вечеря хапнах повечко пилешко със зеле/режимно естествено/.Е кажете това човешко ли е. ooooh!
 Май прекалих с мрънкането,но много ми е тежко,а знам,че само вие можете да ме разберете.

# 596
  • Мнения: 158
Добро утро  smile3534 , айде за настроение   http://vbox7.com/play:49fbe375&al=1&vid=2259744

Денни,  newsm59 здраве, любов и успешна доборка но килограмите newsm51

Кантаря каза -1.800  newsm68 след вчерашния рибно-лунно-протеинов ден.
Ще си извадя датите до края на годината, да съобразявам стях денят П.

Снощи си написах двата списъка с желанията,първото ми желание от втория списък вече е факт, Петинце, ти прави ли нещо по въпроса?
Днес мисля да откарам деня в безтегловно бездействие smile3507,блеене в една точка и пиене на кафе. kaffeetrmker_2
Минават ми спорадични мисли за маникюр и педикюр, ама ще видим. 4470
Сноуче,  newsm47,а аз трети ден правя дюканска катма.  food002 Даже я обръщам с подхърляне, като палачинка  chef
Тамън кандърдисвам Стефи свищов да ходим на кафе, не съм я виждала три седмици.

Паяче, това ти обърква режима според мен, не може да прекаляваш на гала и после да си на няколко П дни.Един П ден миличка, това го дискутирахме доста дълго и стигнахме до тоя извод.Плюс това в трета имаш огромен (за режима) избор на храни.И въглехидрати и мазнини.Сподели освен в дните за гала какво ядеш.
Продължавам да каканижа......така, другото, което те затормозява е плюса на кантара, настрой се да мислиш положително за този плюс, казвай си това е само вода задържана в клетките, която ще изчезне в П ден.Преди да станеш от леглото да се теглиш, само за две минути си помисли, че каквото и да покаже кантара, ще си доволна, каквото изядеш днес, няма да ти се лепне във вид на мазнина, а само на вода.Като гледаш храната в чинията, казвай си, че ти е абсолютно достатъчна, яж бавно и на малки хапки.Особено на гала.Ще видиш с колко малко храна ще доставяш наслада на небцето.В крайна сметка, въпроса е да се вършат нещата с удоволствие, не става със затормозяване.Когато нещо те затормозява и мъчи, просто промени отношението си към него.
Май се опитах да кажа нещо, дано да сте ме разбрали, Embarassed

Музичка, wavey видоф та горя, слез да изкажеш компетентно мнение!

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 10:45 от zorita

# 597
  • Мнения: 788
Здравейтеее  wavey

След стриктен П четвъртък, гос'ин Кантар показа 59,600, само кило и малко над исканото, ама след вчера пак съм с +, чакам и МЦто, та ще видим след това докъде ще я докарам. Иска ми се по-бързичко да стане. Затова, я някой да ме светне  Praynig (може и на ЛС) в какво се състои това лунуване, кога се прави и т.н., че не се знае откъде ще изскочи заека, може пък и да ми помогне. Пък и периодично ми се явява проблема с ВЦто, доста често даже, май ще си остане постоянен проблем при мен  ooooh!

мименситка  Hug к'во пра'йш толкоз рано да ставаш в събота бре newsm78 Закуската е ...мммм (с интонация) Айде кантара вече само надолу да върви.

Денни Hug, честит рожден ден, мила. Да си здрава, щастлива, заобиколена от любими хора, на които да раздаваш и от които да получаваш много обич и щастливи мигове  newsm51 bdbaloni

Валентина  Hug   202uu На мен си ми симпатична още от самото начало, даже май бях писала за това в някакъв преден пост, ама сега не ми се ровичка да търся. Отдавна си се вписала тук с точните си отговори и обосновани мнения. Аз пък почти не отговарям на въпроси, щото, докато се натуткам, все се случва някой преди мен да е отговорил или пък ги виждам много късно... и така... Ама си пиша тук в темата...

зоритка, приятно кафенце, много поздрави на стефи, тя нещо не пише напоследък, сигурно много работа има, ама липсва тук с настроението си. Ааа аз я видях горе. Стефи Hug

Сладурките от София, весело да си изкарате днес на срещата lalalala  Hug Hug Hug На мен ми се очертава засега на 9,10,11 и 12 окт да съм в София, но допълнително ще кажа Heart Eyes

Айде чао за днес, всъщност не се знае, де... може да се наложи пак да се включа, знам ли... Whistling Joy

За Бургаските красавици  Kissing Heart и за тези близо до Бургас  kiss, не съм засичала Сани скоро. Къде си, мила Hug

ПП. Петенце Hug ей ся вечИ съм тук, аз редовно си бях тук де, ама нямах сили дори да пиша... нооо вече отърване няма хи хи хи


Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 11:35 от lipstick

# 598
  • Варна
  • Мнения: 276
добър деееен!
Дени, newsm59 newsm67 много здраве и късмет!

Зорче, четох, четох, много ми беше интересно и продължавам да чета, ама това с желанията никъде не го срещнах! newsm78 ако можеш да ми пратиш линк или....да не те затруднявам много!и заради фазата на луната днес съм решила да поогранича хапването за сметка на течностите! браво на теб за големия минус!ще се свършиш съвсем! Hug Hug Hug

Липстикче, де се губиш!липсваше ми! Hug

Софийски слънчица, весела среща ви пожелавам!и да пуснете снимки, да ви се порадвам! Hug

# 599
  • Мнения: 850
        Здравейте сладуранки ... аз да се оплача ... пак съм на работа  newsm45 newsm45 сутринта.... беше хубава с милото пийвахме лежелно кафенце и нещеш ли към 9 часа телефона звъни ... и ето ме отново тук на работа !  ooooh!
       При мен нещата са следните , днес сутринта кантарев отчете кг ми по линийката ! Сега от тук нататък битката предстои ...  #2gunfire
       Закусих си киселото с трички и не съм мислила за обяда !
 
     Честит Рожден ден на Дени , жива здрава и много щастлива ! Наслаждавай се на прекрасни моменти с любими хора!  newsm59

       Липстикче , другата седмица кога почиваш ? Защото сме замислили да правим среща !  Hug Heart Eyes

     Целувки на всички ! Хубав уикенд  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт