Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 7-ма тема

  • 176 611
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 163
labrex отиди ми диетата. Невероятни питки. Нахраних се по интернет тая вечер.

# 361
  • Мнения: 22 867
labrex отиди ми диетата. Невероятни питки. Нахраних се по интернет тая вечер.

Еее, mimi_msm , как го правиш това - да се храниш по интернет, я бързо разкрий тайната. Щото аз се хващам да правя това дето ми е харесало, че го хапвам, пък то ми се лепи..........Я ни светни тук.  bouquet

# 362
  • Мнения: 1 163
labrex отиди ми диетата. Невероятни питки. Нахраних се по интернет тая вечер.

Еее, mimi_msm , как го правиш това - да се храниш по интернет, я бързо разкрий тайната. Щото аз се хващам да правя това дето ми е харесало, че го хапвам, пък то ми се лепи..........Я ни светни тук.  bouquet
[/quote
Какво да ви споделя страшна работа с диетата. Седя гледам преглъщам и стискам зъби щото килата станаха наистина много. Ама сега като гледам какво сте сътворили утре почивам и ме сърбят ръцете вече.  Laughing Laughing Laughing А за корема да не говоря........

# 363
  • Мнения: 521




  Blush Да си покажа провала.  Трябваше да бъде пет лъча с по три фитила, ама аз кво се "зафитилих", чак се забравих и чак като почнах да плета тогава се сетих.


Пепика, мога ли да те помоля да ми дадеш рецептата и начина на приготвяне на тази питка, направо е страхотна

# 364
# 365
  • Мнения: 521
Лабрекс, много полезно   bouquet мерси

# 366
  • Мнения: 1 394
Венета,Лабрекс-страхотни предложения!Хляба на Венета и питките на Лабрекс чак ми ухаят от монитора,ако щете вярвайте!  Crazy Peace

# 367
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
За днес Виенски хлебчета от мен:

# 368
  • Мнения: 144
Днес по-скромно...бяхме на гости на свекъра и свекървата, та занесох нещо мъничко, но от сърце!
Сладки кифлички с пълнеж от сладко!

# 369
  • Мнения: 2 708
Да ви имам и провалите просто Wink Толкова е оригинална тази плетеница Simple Smile

А пък на Лабрекс питките ми иде ей сега да стана да меся, ама пусто съм болна ooooh! Как ми се ядат такива питки, просто не е истина. Стига да съм здрава, скоро ще си направя такива, то е ясно. Hug

# 370
  • Мнения: 769
labrex ,хлебчетата са неустоими  Hug

От днешния ден.....

Ароматни обедни питки



Пълнена питка със сирене и праз от това тесто

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 19:36 от nordina

# 371
  • Мнения: 22 867
Най-много ми хареса, че на следващия ден бяха мекички. Свих две, да постоят три дена, ама синковецът ги открил и ги унищожил. Така че, експериментът ми пропадна... Grinning

# 372
  • Мнения: 2 708
Лабрекс, тия питки, продуктите де, не бих ли могла да ги изсипя в машината и да се поомесят и повтасат там, или не става според теб. Аз четох уж внимателно и може би ще експериментирам, но със суха мая и в машината, но реших да те питам да споделиш мисли. То не че аз ще се разубедя ако съм си наумила нещо, ама все пак Wink

# 373
  • Мнения: 7 416
labrex ,хлебчетата са неустоими  Hug

От днешния ден.....

Ароматни обедни питки



Пълнена питка със сирене и праз от това тесто


    Представям си,как им хрускат коричките!!! Flutter

# 374
  • Мнения: 22 867
Лабрекс, тия питки, продуктите де, не бих ли могла да ги изсипя в машината и да се поомесят и повтасат там, или не става според теб. Аз четох уж внимателно и може би ще експериментирам, но със суха мая и в машината, но реших да те питам да споделиш мисли. То не че аз ще се разубедя ако съм си наумила нещо, ама все пак Wink

Уф, аз като съм една консерва и си вярвам повече на ръцете отколкото на машинариите...ами нямам хлебопечка, меся на ръка, та кой знае какъв съвет не мога да дам. Погледнах в рецептата, не пише нищо за машина, ама какво ти пречи да пробваш, що да не стане. Тестото не трябва да е твърдо само. Опитай, все ще се получат хлебчета. А те по рецепта са дадени със суха мая.

Общи условия

Активация на акаунт