LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 211
  • 673
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 670
И аз по въпроса за Пумите, ако е удобно да помоля за размер на стелката на 44 или 45.  

44-28.5см
45-29см.

# 121
  • София
  • Мнения: 42
Момичета, моля за малко помощ  Embarassed . Преди няколко дни им писах за поръчка от 21.07 , че не съм я получила и днес получих това:
Vous vous interrogez au sujet de votre commande du 21 juillet.

Votre commande n'a pas йtй validйe.

L'envoi n'a donc pas йtй fait.

Pour information, un courrier vous a йtй adressй le 29 juillet pour vous indiquer que cette commande a йtй annulйe.

Je reste а votre disposition.
Незнам какво означава и какво да правя, моля за малко помощ  Praynig

Моля някой да ми помгне  cry
Много ли е трудно да използаш преводача. Точно за 1 минута получих отговорът ти
"Вие се чудя за Вашата поръчка от 21 юли.
Вашата поръчка не е била потвърдена.
Пратката не е направено.
За информация, писмо е изпратено до вас 29 юли да се посочи, че тази заповед е била отменена.
А аз остават на разположение."
Надявам се вече, че разбираш за какво става дума...

# 122
  • София
  • Мнения: 269
Дали случайно някой е купувал нещо подобно
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324034956&a … 3&Mode=Update
Доставят ли го въобще до България и в какъв вид Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 17
А коя е форумската чанта? (признавам, че доста теми съм изпуснала, а в тази само я споменавате, а няма линк или друго)
http://www.laredoute.fr/vente-sac.aspx?productid=324164892&d … &numberpage=1  Peace

# 124
  • Мнения: 27
Благдаря, това си го преведах, но не разбирам  дали да си искам ваучер, защото не разбрах като е била отменена, дали ще си вземат парите и после ще ми ги връщат  Rolling Eyes . Извинявам се още веднъж, но за пръв път ми се случва.

# 125
  • Мнения: 123
JLo Благодаря за размерите.

# 126
  • Мнения: 158
Форумската чанта мисля не е от естествена кожа,но пък е много добре изработена

# 127
  • Мнения: 184
Благдаря, това си го преведах, но не разбирам  дали да си искам ваучер, защото не разбрах като е била отменена, дали ще си вземат парите и после ще ми ги връщат  Rolling Eyes . Извинявам се още веднъж, но за пръв път ми се случва.
Според мен щом са ти отменили поръчката няма да ти дръпнат и парите. Thinking

# 128
  • София
  • Мнения: 42
Благдаря, това си го преведах, но не разбирам  дали да си искам ваучер, защото не разбрах като е била отменена, дали ще си вземат парите и после ще ми ги връщат  Rolling Eyes . Извинявам се още веднъж, но за пръв път ми се случва.
Провери си първо в банката или в интернет банкирането. Щом не е потвърдена, вероятно нищо няма да ти изтеглят от картата, само са ти ги блокирали.  Като гледам и датата на поръчката банката може вече автоматично да ги е отблокирала.
Ако са изтеглени им пиши, че искаш ваучер.

# 129
  • Добрич
  • Мнения: 21
Altevs  видях че имате това http://www.laredoute.fr/vente-nid-d-ange-bebe-fille-ou-garcon.as … &numberpage=3   Става ли за зимата? И има само два номера 0-3м  и  6-12м, та ние скоро ще се родим и се чудя първия размер до кога ли ще можем да го носим  newsm78
И ваучера може ли да се използва на няколко пъти?

Ами то от по-големия размер няма в никакъв цвят, така че ти остава само малкия. Но имай в предвид, че е доста малък. Зависи много от бебето. Ако е по-едричко, със сигурност зимата няма да можете да го обличате. На мен дъщеря ми се роди недоносена, мъничка, и сега се очаква същата ситуация, така че.... Определено обаче мисля зимата да поръчвам второ, по-голямо. Няма да изкараме със това със сигурност!

# 130
  • Добрич
  • Мнения: 21
Altevs , супер, благодаря ти   bouquet
Одеве не успях да допиша поста като хората, че пишем двете  Laughing но аз си харесАх точно второто, кафявото, защото ми изглежда най-плътно и зимно, а е и дългичко. 81 мисля да взема най-малко като номер, че тя е ок 68-69 см, а тъкмо се опитах да и облека едно боди 68, но не стана, така че по-добре по-голямо, отколкото да се чудя какво да правя малкото. Ако не е мн нахално и ти е удобно може ли да измериш 86 на дължина, ръкавчето  newsm78 и гръдната може би, че да ми е някакъв ориентир. Мерси предварително!
81 сякаш ще ви е голямо  Shocked Дъщеря ми в момента носи 81 , верно, че е по-мъничка, ама.....
Ето р-рите на 86
горе на раменцата, от рамо до рамо - 227см
отдолу под ръкавите - 37
дължина от средата на рамото надолу - 43см
ръкав от рамото - 32см
Ако не е тайна, колко кг е дъщеря ти, моята е 10и половина. Питам, за да ти помогна да се ориентираш. Имам и едно яке 74 от по-миналата зима. Дарето го носи миналата. Прибрано е, ако го изнамеря, ще ти сваля р-ри. Но все пак си мисля, че 81 ще ви е голямо.

# 131
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 558
Здравейте!
Търся хладилна чанта, която да се включва в запалката на автомобил, т.е. на 12 V. Преводът в Google ми дава "refroidisseur ". Като пусна търсене не ми изкарва нищо. Някой може ли да ми каже къде да търся, а пък ако пусне и линк цена няма да има.
Благодаря smile3525

# 132
  • Мнения: 27

[/quote]
Провери си първо в банката или в интернет банкирането. Щом не е потвърдена, вероятно нищо няма да ти изтеглят от картата, само са ти ги блокирали.  Като гледам и датата на поръчката банката може вече автоматично да ги е отблокирала.
Ако са изтеглени им пиши, че искаш ваучер.
[/quote]
Благодаря много  Hug

# 133
  • Добрич
  • Мнения: 21
Да - това е единственният р-р, но внимавай, защото някъде из по-предните теми се коментираше, че това си е само якето. Без долното за крачетата, което се закопчава към него
Това въобще не е вярно. Комплект си е заедно с долното. Аз съм купувала много такива и никога не е имало проблем. Преди 2 дена се коментираше и отговорих, че е комплект. Моля ви, като не сте сигурни, не подвеждайте.  Peace
Не бих подвела никой, в темите по намаленията това се коментираше. В последните месеци чета всяко едно мнение в темите. Аз също си поръчах, но не това! И ти ако не си поръчвала точно това - е възможно да подведеш някой. Нека се включи някой, който е поръчал точно това, за да е сигурно момичето!

# 134
  • Мнения: 243
И аз по въпроса за Пумите, ако е удобно да помоля за размер на стелката на 44 или 45.  

Заповядай, тук има размера на стелките на номерата който те интересуват, даже и реална снимка има на черният цвят: http://veni05.wordpress.com/2009/06/27/chaussures-de-sport-chalk-wl/  Peace

Общи условия

Активация на акаунт