МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 32: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 29 616
  • 452
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267


Екранизацията(в два сезона) е по романа на Решат Нури-"От устните към сърцето"  "Dudakatan kalbe"
   
ЕПИЗОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ: 
VBOX7 КAHAЛ    ЗАМУНДА     МASTERS-TB     BANANA-BG    BGSHARE     LAPACHE.iNFO


 
Музика към филма
САУНДТРАК 1   САУНДТРАК 2
 САУНДТРАК 3   САУНДТРАК 4


  Предишни теми                      
Тема 1, Тема 2 , Tема 3 ,Тема 4 ,Тема 5 , Тема 6 , Тема 7,  Тема 8 ,Tема 9 ,Тема 10 , Тема 11 , Тема 12 , Тема 13 , Тема 14 , Тема 15 , Тема 16 , Тема 17 , Тема 18 , Тема 19 , Тема 20 , Тема 21 , Teма 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25 , Тема  26 , Тема 27 , Тема 28 , Тема 29 , Тема 30 , Тема 31

За предстояща информация относно развитието на сериала, моля използвайте бели букви-избира се цвят на текста и на мястото на цвета например червен се пише бял, [color=red ]...[/color];[color=white ]...[/color]
          


СТИХЧЕТА ВДЪХНОВЕНИ ОТ ФИЛМА И НАПИСАНИ ЗА НЕГО



Лентички за подпис-ето тук



Писмото на Джемил до Ламия


Моля,ако някой прояви самоинициатива да пуска нова тема да ползва  бутона   -благодаря!!!

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 22:35 от geradost

# 1
  • Мнения: 1 064
Ако съм първа, ще ми е за първи път в живота....
Герадостче, ще има ли анкета???

# 2
  • Мнения: 31 120
Благодаря за темата!  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 706
Аз пък съм втора ша -ля -ля -ля -ля  #Crazy
е явно трета...  newsm78 но не мога да се примиря с омразата на чичо ми към Джемил и симпатиите му към Кенан и всеки ден почти се караме  #2gunfire  #2gunfire ,тъй като гледам филма у тях  #Crazy

# 4
  • Мнения: 267
Ако съм първа, ще ми е за първи път в живота....
Герадостче, ще има ли анкета???
Какво предлагаш?

# 5
  • Мнения: 275
geradost, благодарности за отделеното време отново Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 064
Ако съм първа, ще ми е за първи път в живота....
Герадостче, ще има ли анкета???
Какво предлагаш?

Ти си спецът по тази част. Но щом питаш, би ми било интересно на този етап от филма колко привърженици ще съберат основните герои (не само Джемил и Кенан, но и Ламия, Пашата, Нимет и прочее). Нещо като соц. проучване за обществена подкрепа  Laughing

# 7
# 8
  • Мнения: 201
Бланка, мерси  bouquet

# 9
  • Мнения: 106
Ако съм първа, ще ми е за първи път в живота....
Герадостче, ще има ли анкета???
Какво предлагаш?

Ти си спецът по тази част. Но щом питаш, би ми било интересно на този етап от филма колко привърженици ще съберат основните герои (не само Джемил и Кенан, но и Ламия, Пашата, Нимет и прочее). Нещо като соц. проучване за обществена подкрепа  Laughing

не е лоша идеята, но би трябвало тогава да се възможни повече опции за отговори

# 10
  • Мнения: 275
sofia68, и аз това щях да напиша. Макар, че като избираш само един от героите, в известна степен се и самоопределяш.

# 11
  • София
  • Мнения: 23 072
Ухаааа, вече и писмото фигурира  Grinning
За geradost   bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 106
sofia68, и аз това щях да напиша. Макар, че като избираш само един от героите, в известна степен се и самоопределяш.

защо да се самоопределяш? понякога харесваш точно такива типажи, на коквито би искала да приличаш и се възхищаваш.
ето например аз нямам нищо общо с нимет, но винаги съм се кефела на такива мацки. само не ми харесваше, когато интригантстваше и клюкарстваше с енисе. но това е вече история. днешната нимет  newsm10

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Само на мен ли ми се струва, че лелята на Джавидан се промени доста. От алчна интересчийка в началото, сега стана загрижена и прояви човещина към Саиб паша, а също и към Ламия. Аз мисля, че Ламия не я разбра. Тя не искаше да я обиди или да шпионира за Джавидан. Просто прояви проницателност.
А Джавидан не мога да я разбера. Хем я сърби, хем я боли. Иска да отмъсти на Ламия и Кенан и в същото време иска да си върне Кенан.
На Енисе и се пада така да стане. Тази дето тя я плюеше и и правеше номера сега спасява семейството и.
Какви искра прехвърчаха между Омут и Нимет. Нимет заслужава да си намери някой дето да  я обича.

Общи условия

Активация на акаунт