Изгубени години (Kaybolan yıllar) - турски сериал по Нова ТВ

  • 93 530
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0

Kaybolan yıllar
(от 10 септември по НОВА)

Сюжетът проследява живота на три изоставени деца - Есмер, Али и Езел, които отрасват заедно в приют. След години те се разделят, но съдбата ги среща отново.  

В главните роли:


Yeşim Büber -     Езо /Айлин  
                                          



Burak Hakkı -      Али
 


Saruhan Hünel - Eсмер


Участват още:


Meriç Başaran          Sema Çeyrekbaşı          Sait Genay              Levent Güner                            Ayça Turan                   Fatih Payat


Началото на сериала (с дублаж на български)
Основната музикална тема



Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Gunay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV




НАЧАЛЕН ЧАС:
16.00 НОВА ТВ
12.30 ДИЕМА ФЕМИЛИ


ЕПИЗОДИТЕ В ИНТЕРНЕТ: http://www.lapache.info/index.php?page=torrents&search=kaybo … ry=0&active=1

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 10:46 от Reza

# 1
  • София
  • Мнения: 338
Супер!  newsm19 Много се радвам, че Нова тв пуска този сериал! Гледах част от него в  Youtube и съм очарована! И двамата главни герои са големи сладури!  Heart Eyes

Четох, че майката на Saruhan Hünel е арабка, някой знае ли от коя държава е точно?

# 2
  • Мнения: 0
На първо четене/ гледане грабва. Дано го излъчват в нормален, приемлив час, вечер примерно.
Някой има ли повече инфо?

# 3
  • Мнения: 0
От 15.30 до 17.15 ще се излъчва (с повторение на следващия ден от 12.30 по Диема Фемили)
После, ако върнат Сделка или не или там.. някаква игра, ще си преместят с един час по-рано Отминалите години и Аси (както си и беше преди от 14.30 до 18ч двата сериала, вместо от 15.30 до 19ч)

# 4
  • Мнения: 0
Ако наистина това са часовете на излъчване, мен лично ме устройват, пък и да се надяваме, че в нета ще ги качват.

А колко серии ще бъде? И какъв точно е сюжетът? Доколкото си спомням monda беше споменала, че е за три деца сираци, намерили се след години раздяла, но от клипчето на 1 епизод- 1 част, останах с убеждението, че момичето е или незаконно дете или нежелано, но от богато семейство. Може ли малко повече инфо.  Praynig

# 5
  • Мнения: 6
Ааа, това ще се гледа  Party.  И като гледам така любимец ще ми е Али  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 343
Ще го гледам Peace Това ми е най-удобния час Затова за сега от турските сериали гледам само Мелодията Peace Продължавам да гледам Бурак няма отказване  Peace

# 7
  • Мнения: 53
Много познати герои виждам.  Simple Smile Кенан, Сузан, Маджиде, Селчук, Шукрю и Едже.?

# 8
  • Мнения: 0
Ето ги всичките: http://www.youtube.com/watch?v=hYU7cl7d1a0&feature=related
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...

# 9
  • Мнения: 267
Шюкрю в случая ще е по-неузнаваем. Без мустаци. А Кенан (в случая Али), с брада, мустаци и полудълга коса. Като изпаднал от...
Joy защо като  Wink
майтапа на страна,ако ми хареса ще го гледам  Peace(как ще изтрая мутрата на Бурак пак незнам  Wink)

# 10
  • Мнения: 0
Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият

# 11
  • Мнения: 267
Ааа,то "краставото магаре" от далече личи  Mr. Green естествено,че го разпознах  Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 634
Ами на Робинзон прилича тука
Разпознаваш ли го кой е от тази снимка?

Горе вляво, вторият
а на тази снимка горе в ляво първата не е ли Дерин , от Перла ?
или само ми прилича на нея  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 13
Ох много нови филми започват, и много познати вече актьори.И аз ще се радвам за повечко инфо за сюжета на сериала, на сайта на НТВ са качили само за Аси.

# 14
  • Мнения: 0
Тази Дерин коя беше? изнамери как е името на актрисата, и ще видим дали го има в каста за този сериал.
Ето подробно ги разгледай тук (това са началните надписи) http://www.youtube.com/watch?v=hYU7cl7d1a0&feature=related
Или тук http://www.youtube.com/watch?v=fUq7HWESNt4&feature=related  Ех много рев, много нещо...

Общи условия

Активация на акаунт