Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 207 952
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 359
Прочетох цялата история от начало до край. Трудна и тежка.  Съжалявам че не съм я прочела по-рано но в съшия период аз претърпях загуба на моите близнаци. Всяка жена в рискова бременност може само да мечтае да бъде отглеждана в в първокласна европейска клиника на световно ниво и да получава 24часово първокласно медицинско обслужване и аз исках това да ми се случи и на мен но не било писано.

Прекланям се пред вас че толкова бързо ,безкористно направихте нейната мечта възможна. Каквато и операция да е претърпяла ,колкото и трудно и невъзможно да и е било на моменти ,това е най-доброто ,което е можело да и се случи.
Дай Боже на всеки късмета да срещне ,толкова страхотни  хора като вас .  bouquet

# 2 221
  • Мнения: 318
Simple Smile Леле!
    Благодаря на Надето, че ми даде знак за дискусиите тук
Извинявам се, че не влезнах веднага да успокоя страстите, днес ме изписаха от болница.
   Бързам да кажа, че набраните средства са в сметката, стоят си непокътнати.
   Все още от Бг касата не ни дават категорични отговори дали аджеба е платен този случай. Ще потърсим инфо от Шарите като изплуваме малко от филма, в който свирим напоследък:)
   Прави сте, че дължа обяснение за пътя на парите и както обещах, първо тук ще напиша, стига те да поемат по определен такъв.
   Не сме забравяли нито за секунда доброто, което напрвихте за нас и правите за още много хора. Факт е, че не пиша тук вече.....нещата се преобърнаха:) след появата на Палка в едни други посоки
Признавам си, че влизам само да чета форума с психоложката Димитрина Проданова:)
 Доста мами имат контакт с мен извън форума и съм на разположение за всеки, който има съмнения и въпроси Hug Съжалявам, че съм породила чувства на неприязън и недоверие...
Благодаря на Бог, бъдете здрави!

# 2 222
  • Мнения: 2 494
Благодаря на Бог, бъдете здрави!
Бъдете благословени и винаги с обич и вяра постигайте всичко!  Hug

# 2 223
  • Мнения: 318
Здравейте, мами

  Искам да споделя, че за съжаление в Берлин потвърдиха, че Бг касата още не е изплатила нито лев по нашия случай. Хората си чакат търпеливо парите... Помолих Надя да провери в немската здравна каса, която плати на Шарите за нас с Палка и от там са потвърдили, че към момента все още чакат България да им възстанови парите...
   Съжалявам, че нямам по-добри новини, но исках да ви кажа какво е положението, тъй като много хора стават подозрителни, което е разбираемо, минаха 3 години!! Дано следващия път имам по-положителни новини:)
    Желая ви много здраве на всички Ви!

# 2 224
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Поли, на това му се вика българска работа  #2gunfire А нашата здравна каса какво казва по въпроса?

# 2 225
  • Мнения: 324
Защо ли не се ме изненадва „развитието” на нещата  Rolling Eyes
Поли, не се ядосвай  Hug Всички знаем, че в България нещата (не)се случват точно така, за съжаление Sad
А вие как сте? Зарадвай ни поне, че при вас всичко е наред и сте здравички  Simple Smile

# 2 226
  • Мнения: 64
Поли, пожелавам много здраве на цялото семейство, другото все някак ще се уреди. Peace

# 2 227
  • Мнения: 318
Ние сме добре, благодаря за интереса:)
  На Палчето й предстои нова мисия в живота, наречена детска градина:)  Praynig
  Батко й расте, дивее по момчешки, грижи се мама да не се отпуска Wink
  Златния ни татко поработва, аз сега лятото почивам заедно с децата и това е в общи линии..
Бъдете здрави и ще пиша при развитие  Peace ...

Общи условия

Активация на акаунт