Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-14

  • 68 009
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 91
То май и аз не го спазвам, ама съм го сложила с магнитчета на хладилника, домашните любимци да го виждат. Щото нали се сещате, че мама е в къщи, не ходи на работа и айде почват много да се отгъват.

# 286
  • София
  • Мнения: 5 074
 smile3532 smile3532 smile3532
Гениално, не съм се сетила  Joy Joy Joy

# 287
  • Мнения: 832
То май и аз не го спазвам, ама съм го сложила с магнитчета на хладилника, домашните любимци да го виждат. Щото нали се сещате, че мама е в къщи, не ходи на работа и айде почват много да се отгъват.


Лелееееееееееееее, ГЕНИАЛНО, просто върха!!! Пепито, абе ти си голяма работа, а как се покриваше до сега.Wink Малееееееееее, каква хитрушка си ми ти!  Hug Hug Hug

# 288
  • Мнения: 289
Кана  Wink , специално ти можеш да сложиш инструкциите като скрийнсейвър на компютъра, вместо да изхвърляш стола. Joy ,а и аз също, а може и да ги залепя на  телевизора, но първо трябва и да ги преведа. Joy Аз имам махнати  само 2 лимфни възела, така че няма голяма опасност от лимфодем, но и без друго  любимеца ми  не е съвсем в час какво имам и какво нямам, така че защо да не се възползвам от идеята. Joy

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 15:20 от Vivir

# 289
  • София
  • Мнения: 5 074
Моичкия не сяда на компютъра, ама ако му ги турна на плазмата ще се побърка  Joy Joy Joy
Ама трябва да го сложа с "капчица", та да не може да го махне  newsm62
Ще го питам тогава как ще гледа спортните предавания  Joy Joy Joy
Ама пък съм го дресирала. Вечер като си легна, моментално си слага слушалките, щото горкото ми дърто момче е глухо  Embarassed и до късни доби се кефи на спорт, необезпокояван от никой.
Да ви кажа днес какво ми се случи !
Скъса ми се копчето на панталончето и се развали и ципа даже  newsm45
Ама нали съм си майсторица - направих си коланче от една връвчица  smile3532
Ами кво, блузката ми е дългичка и широчка и не се вижда изобщо !

# 290
  • Мнения: 832
Кана  Wink , специално ти можеш да сложиш инструкциите като скрийнсейвър на компютъра, вместо да изхвърляш стола. Joy ,а и аз също, а може и да ги залепя на  телевизора, но първо трябва и да ги преведа. Joy Аз имам махнати  само 2 лимфни възела, така че няма голяма опасност от лимфодем, но и без друго домашния ми любимец не е съвсем в час какво имам и какво нямам, така че защо да не се възползвам от идеята. Joy

Ох, ще падна с вас!!!!  Joy Joy Joy
Вивир, така ще направя, да знаеш!  hahaha

А ето от мен нещо, много е сладко и не се въздържах:

http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/funkids/kids.htm

# 291
  • Мнения: 289
Откъде ги изрови тия сладури?

# 292
  • Мнения: 832
Ааа, аз време за такива неща нямам. Wink
Как от къде - от мъжа ми!  Joy Joy Joy

# 293
  • Мнения: 91
Благодаря, че ме оценихте! И аз ви обичам! Можем да обменим и други начини за въздействие. Давайте, споделете някои интересни идеи.

                                              Hug  bouquet Hug

# 294
  • Мнения: 289
Оптимистче, видях, че хвърляш по едно око. Освен за туморния маркер се сетих за нещо от стария ти пост:

Друг е момента, че на това изследване влияят доста странични фактори, като физическа активност, сладко, кофеин и т.н.

Не ти ли казаха да отидеш гладна  на това изследване с пет скенера?

# 295
  • Мнения: 432
отидох гладна, жадна, не бях яла сладко седмица преди това и спрях спорта....всички предписания ги спазих....но.....
момичета планирам да се видя в София с Цекова или Тимчева или и двете, ако някоя знае кои дни приемат и къде моля да ми каже, за да мога да си планирам пътуването
ще се радвам ако мога да се видя и с тези от вас които са свободни Hug

# 296
  • София
  • Мнения: 1 308
 За доц.Цекова утре ще ти кажа кои дни приема,защото днес е късно да звъня. А  доц.Тимчева не знам дали приема само в Онкологията или има и на друго място прием. Ще проуча. Ако някой е по-запознат,може би ще се включи? Simple Smile

# 297
  • Мнения: 1 494
Аби, бях спряла за малко да пиша , а и да чета защото от време на време си правя профилактика на мислите и спирам да мисля  за раци и за изследвания, обаче  любопитството ми надделява и пак надниквам тук. .................

Знаеш ли, че и аз си го мисля от време на време. Нещо подобно в тази връзка каза и paparosko. Но за добро или лошо и аз хвърлям по едно око, че и пиша понякога. Но от друга страна тук има толкова житейски опит, знания и израстване, друг поглед на живота, което трудно намирам дори и в заобикалящите. Колкото и да им обяснявам - не обръщайте внимание на това, не се ядосвайте за незначителни неща, радвайте се на децата, деня, природата, лекувайте се навреме - сякаш всички са увлечени и омагьосани чак. Не ме разбират защо не следя новините изцяло, не гледам доста от филмите по телевизора и защо толкова искам да ходя сред природата, да си играя с детето и да гледам облаците и природата. Малко се отплеснах.  Blush
Та затова и аз поглеждам. Пък и завъдих приятели тук, така че....
А в твоите постове има доста задълбочени знания и мисли, което не може да се подмине.  (почеши сега пак между раменете   Laughing )

Момичета, сетих се за Миз, някой да я е засичал напоследък. Миз, излез от ъгъла. Wink




# 298
# 299
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро слънчеви момичета   love001
Днес е последния ден на лятото. Аз лично се радвам, че свършва !
Това лято ми се видя много дълго и много жежко  Joy Joy Joy
А защо цитирам папароско ?
Ами поста му ми прозвуча, като "без думи".

Общи условия

Активация на акаунт