Рамадана на вратата чука ,да го посрещнем с усмивка -123 арабска

  • 24 543
  • 291
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 31
Честит Рамадан!

# 151
  • Мнения: 689


Честит Рамадан!50 000 секунди без вода на ден и 50 000г няма да има жажда,инша'Алла Та'ала!

Хубава рецептичка за орехова торта,ще я опитам след като излапаме конафето,което днес направих.  chef
Дес-виж колко орехи има,няма нужда от повече брашно.Ореховите блатове са много вкусни!

Рейн-Айшуарая пък кога се зачули newsm78 За филм ли?

Приятен Ифтар и Тарауих!

# 152
  • Мнения: 74
Честит Рамадан на всички   bouquet
Аз предлагам вместо рецепти само за тортички да споделяте и какво ще готвите днес например .Така ще си бъдем полезни ,защото на мен ми е доста трудно да измислям менюто В Рамадана.Аз ще готвя днес-гювеч,фрики,фатуш Hug
Лек ден и пости

# 153
  • Мнения: 112
честит Рамадан на всички  Hug

# 154
  • Мнения: 21
Mabrook Ramadan [/b]

# 155
  • Мнения: 171
хадил мерси за рецептата  Hug ,само че ,имам един въпрос -2 с.л. брашно не е ли малко за блат  Thinking
не са малко - орехите са смлени и са около четвърт килограм, така че те основно правят тестото.

# 156
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Рамадан Мубарак, мили момичета!
Поздрави на всички вас и на семействата ви!
  bouquet

# 157
  • Мнения: 3 804
хадил благодаря  Hug ,аз до сега орехов блат не бях правила ,та ми се стори странно Thinking

Ние днес бяхме канени на ифтар-снеже по въпроса за менюто,имаше салата,сфиха,млюхие и менди.М/у другото това менди го опитвах за първи път -пиле с ориз /продълговат/  ,стафиди и кашу.Бяхме се събрали цялата рода,с поне 10 деца,няма да ви казвам Даяна в какъв цвят я прибрахме,че по едно време дойде и да сяда в мен-а аз с официален костюм  #Cussing out ,та сега и тя ,дрехите и и костюма ми са за пералнята  Grinning

# 158
  • Мнения: 465
Честит Рамадан, мили момичета!
Здраве и хармония в домовета на всички!


Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 01:05 от Golden Apple`

# 159
  • Мнения: 7
Честит Рамадан,момичета!!!
Леки пости на който ги спазва!
Отдавна се каня да ви пиша и мисля че това е най-добрият момент!
Аз все още не съм мама,но съпругът ми е от Ирак,така че се вписвам във вашата тема!
Ще се радвам,ако ме приемете сред вас!
Поздрави и целувки!
Тайра

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 01:52 от miss_tyra

# 160
  • Мнения: 5
Честит Рамадан момичета!

Много ми е интересно какво имате да кажете за тази тема от ДиС:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421821.0

Просто ми е безкрайно любопитно да прочета мненията ви Simple Smile

# 161
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
успешен ден да ни е днешният!   bouquet
лили, дес и другите постещи- не се скъпете, като обявите ястията- пуснете и рецептите в арабската  кухня-много добре ще се запълни с автенти4ни рецепти! bowuu  chef
тайра,добре дошла-харесвам името тайра!  bouquet
дес- това менди го правя и аз,без да  му знам името! кажи ми само 4ервен ли го правят или жълт ориза?а защо е била оцветена диянка?бяло,зелено,4ервено ли го докарахте? Laughing
лъвице, 4етох темата!нищо ново не нау4их! това там само се покрива с ислям  и от липсата на интелигентно развитие на нацията и потискане на мисленето и сравняването с оригинала ,с цел доброто под4инение- с  малоумни закони се прокарват малоумни 4овешки отношения!винаги ми идва картината на закърняването на крайниците при някои животни, поради липсата на необходимост да се ползва при новите условия! не искам да обидя никой с последната ми асоциация!
любопитството е хубаво нещо и затова ти препоръчвам да про4етеш оригинала или поне литература за идеите му и 4овешките отношения,които регулира,за да стане ясно, кой какви лимки дрънка в управлението на афганистан и къде този народ е загубил пътя!

# 162
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мама Лъвица  -  няма лошо в никоя тема , особено , когато хората любопитстват и получават адекватни отговори. Следи мненията на Дивана и няма да съжаляваш , тя има безкрайно ценен опит в Афганистан. Там също ходят българки , живеят и се женят . Имаме такова момиче. Скоро не  е писала , но и тя има своите добри и интересни впечатления. Прекрасно са я посрещнали , много са се грижили за нея  и са я обграждали с любов. Бурка никой от семейството не е носил , само с кърпа на главата , но това е заради обичаите и чувството за приличие.
Та...темата до 3стр. си е ОК , в какво може да се превърне си зависи от хората , които пишат в нея. Това е от мен .

Честит Рамада, за всички , които го празнуват!
Възхищавам ви се , аз не съумявам да спазвам никакви ограничения , явно си трябва силна вяра и убеденост.
Лек пост!     bouquet

# 163
  • Мнения: 465
Добро утро   bouquet

За да не разваляме поста, съм ви приготвила по един букет полски цветя, вместо кафенце в неделя сутрин.  Heart Eyes Много обичам такива букети от летни цветя, с наситени цветове, а и винаги са много издържливи.



Лили, преди ден-два за първи път отворих линка в подписа ти, не го бях забелязвала преди това. Тези цифри дали са реални? Защото са много внушителни.  Peace
Тайра, добре дошла   bouquet Тук е много весело и гостоприемно, вярвам, че ще ти хареса.  Party



# 164
  • Мнения: 1
Добро утро, и аз съм от ранобудните тази сутрин,

Жалко, невъзможно е да си намерим храната, която обикновено правим за ифтар, така че рамаданската ни трапеза няма да се различава много от нормалната...е, аз тук един магданоз намирам с много късмет, какво съм се размечтала за индийски глезотии, отдавна не съм яла и люти чушки, които да лютят като хората...Мароканските магазини не са много в помощ, имат изклчително беден асортимент...


Ябълке, мерси за букетчето, как ухае самоооо

Общи условия

Активация на акаунт