Любители на котки - тема 29

  • 36 967
  • 445
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 116
Любители на котки - тема 29
 

Предишните теми

Любители на котки - тема 1, Любители на котки - тема 2, Любители на котки, тема 3, Любители на котки, тема 4
Любители на котки, тема 5, Любители на котки, тема 6, Любители на котки, тема 7, Любители на котки, тема 8
Любители на котки, тема 9, Любители на котки, тема 10, Любители на котки - тема 11, Любители на котки - тема 12
Любители на котки - тема 13, Любители на котки - тема 14, Любители на котки - тема 15, Любители на котки - тема 16
Любители на котки, тема 17, Любители на котки, тема 18, Любители на котки, тема 19, Любители на котки, тема 20
Любители на котки, тема 21, Любители на котки, тема 22,Любители на котки, тема 23, Любители на котки, тема 24
Любители на котки, тема 25 , Любители на котки, тема 26   Любители на котки, тема 27   Любители на котки, тема 28

Котета на броя -  Бодил Панда и Бодил Мишка на Миг Незабравим


Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бременност и Вашата котка
Кастрацията при котките
За различните видове храна-тук и тук
За породите.
Нима сам пожелах?ВАЖНО!!! За хапчетата против разгонване.
Котките и отровите.
Как се гледат бебоци, изоставени от майката.
аксесоари и храни за котката
техники и хитрини за даване на противопаразитно хапче на котката
А дали котките сънуват? и май сънуват
за дресирането
ВАЖНО! НЕ купувайте от тази храна!
за отровните растения и котката!
Как да предпазим котките.
НЕ в храненето на котката

Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug
Котешки колаж -



blizna4e Зари- женско-21.03.2009-София, Студентски град до 7-мо РПУ, д-р Иво Петров и д-р Жоро Георгиев. Клиниката се казва “Ветмедикус

margita- Мери-женско-01.05.2000г.-София, Редута, не е клиника, казва се Румен и gsm му е 0888308371

Месечинка виторогаКетя-женско, не е кастрирано, 31.05.2008, Варна, д-р Венцислав Тодоров, Ветеринарен кабинет Ултра Вет, Варна, ул. П. Славейков 6,тел. 052 635 505
ThomasitoТомас Пиксел-мъж-19.04.2009,Варна ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5

ahasver- Арчибалд- Мъж-кастриран, 07.01.2008,Бургас- Д-р Даниела Василева, клиника VIVAVET,Бургас   жк "Бр. Миладинови" 134-А

Ted_cat-  Нико, мъж кастриран,01.05.2008, Бени, мъж, 08.10.2008, София, д-р Стефанова, д-р Якачкова, Люлин, блок 413, София
    
Емел- Дундьо и Кьорчо, Мъже-кастрирани, 1 юни 2000 г, София, клиника Байвет /до Руски паметник/.

Делфина фон Ю.- Сикозу Свала Шанти Сугайси Шану , женско не кастрирано, 15.07.2004 Уискас Джуниър, женско, не кастрирано, 05.09.2004г, Велико Търново, клиника "Еклипс

Миг незабравим- Писанчо, мъж , пролетта на 2005г, Шуши и Нашко, мъже, през пролетта на 2007г, Панда-Боби-мъж,Мишка - Маша ,пролетта на 2009г, местен ветеринар, не са кастрирани

Айсис и iguanka - Алфредо Мъж кастриран, 02.07.08, Варна ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5

Mims-Mims- Сандрино- мъж- Лятото 2009
Cantariny- Шана, Женска-кастрирана, 28.07.2006г ,вет. клиники "Анимо" (в София има няколко клиники

tania67- Мацо-мъж,кастриран –роден през юли 1997,   Мъро-мъж,кастриран,роден август 1998,софия

misleto- Пинко-Мъж, кастриран, роден октомври 2007, София

mari45- Мич, мъж кастриран, роден 15.05.1999, Ловеч, д-р Александров.Частен кабинет

wb-Java-не е кастрирана, родена ориентировъчно 20.09.2007,  - д-р Чалманова, гр.Враца, пл. Родина, с/у Ресторант ВИЛИ тел.624 249, 624 043

Martisunny-Мърси,момиченце родена е на 27.01.2009,все още не е кастрирана-мисля другия месец да стане това,че била мъничка.Докторите са като на близначе,Ст.Град клиника"Ветмедикус

Диди - Джеси, момиченце,взета 18.08.2006г., некастрирана, Зоро, момченце, взет на 11.08.2008. кастриран

~Sweetheart~ - Мишо - мъжко,-02.03.2008 г.,Пловдив,кастриран,д-р Стефан Димитров,"Кинологс СНД-
Стефан Димитров",ул.Пещерско шосе15,тел.032/640606

valery2002   Максим,
мъжки сив персиец, полуекстремал, кастриран,  роден на 22 юли 2008 г. В. Търново, зооклиника "Еклипс"

Игуанка  -    Сисьо, мъж, некастриран

ros4enka - Пуфи, женска

Джинджари - Гугумънго, мъж, персиец, кастриран

Таsha - Шара, женска, персийка , некастрирана

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 21:43 от Ted_cat

# 1
  • Мнения: 1 919
 Hug  страхотно си се справила, може ли да ми смениш НИКА, и бях те помолила и предния път да ми смениш ВЕТА, вече съм при вета на АЙСИС И ИГУАНКА-.Варна ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5

 Благодаря! Много е хубаво така със снимка, ббързо се ориентирам кой кои е
 Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 2 237
Браво Тед, супер нова темичка със снимчици !
Днес много мързелив ден бе....Сутринта сестра ми се прибра от Лондон и мина да ме види.Та с мъжът и бяха зверски нахапани и надрани от Зари, спусна им се като  куче.Какво и става на тая котка, направо е като булдог. Rolling Eyes С мен се държи най-добре като че ли и много ми се гушка.Утре заминавам и ще я оставя сама ама да се оправя.Храна, вода и тоалетна има така че........
Целувки на всички и приятен ден !  Hug

# 3
  • Мнения: 2 341
Тед благодаря за хубавата темичка Hug

и да не е голо запис, една стара снимка на нас, на преден план - шкембенцето на Алф Laughing

# 4
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Теди, поздравления, темата е станала супер!

Ето няколко спящи снимки от преди малко:


Цялата фотосесия "Най-сладко се спи с нос в г*з" е тук http://fayza.snimka.bg/animals/naj-novi.411029

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 14:32 от Делфина фон Ю.

# 5
  • Мнения: 2 237
Делфина, е тая фотосесия ме събори на земята от смях  Joy Такива скици са  Mr. Green
Айсис, това с Алф кой е ? И двамцата много сладинки, каква любов само  Heart Eyes
Малко офф може ли да ми позволите  Blush   - До всички варненски коткарки - другият уикенд ако не ми мине котка път /ха-ха, егати израза/ съм във Варна.Приемам заявки за срещи  bowuu /на лични/

# 6
  • Мнения: 2 341
Делфина фон Ю. e не, уникални пози  Laughing страшни са твоите котета Heart Eyes Hug Heart Eyes
blizna4e аз съм с Алфчо на снимката Hug

# 7
  • Мнения: 1 919
Делфина фон Ю.   hahaha hahaha hahaha
Теди   bouquet благодаря ти за поправката.
ей тоз дон Алфонсо с тоз космат корем.... smile3508

# 8
  • Мнения: 2 237
Делфина фон Ю. e не, уникални пози  Laughing страшни са твоите котета Heart Eyes Hug Heart Eyes
blizna4e аз съм с Алфчо на снимката Hug


 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 4 116
Делфи, тази е трепач   hahaha
- Ау, Уускас, откога не си си мила дупето....
 

# 10
  • Мнения: 1 919
 smile3532 smile3532 smile3532 аз пък мисля "оф защо  ми пръдна на главата"

# 11
  • София
  • Мнения: 13 045
Теди, темичката е станала супер!  Hug

Делфина, големи скици са твоите!  hahaha

Айсис, много сте сладки  и двамата!  Heart Eyes

Ето и една снимчица от мен:



Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 18:23 от tania67

# 12
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Тед , момичета ...много сме развълнувани с момченцето , което ми донесе Бодилите ....дича на броя!!!!!!!!  Това е голяма чест - Благодарим   Heart Eyes , безкрайно и сме много щастливи!!!!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Цялото котешко фемили спи и пърцуни  Grinning  покрито на хладно, аз се опитвам да разфасовам кухнята , за да я боядисаме, ама нямам сили вече, детето чудо гостенин е в басейна ...а мъжо пак спасява светЪъъъъъ..... Laughing

Седнах да почина и разгледах чудесните албуми на Сода и Делфина - ох , така се развеселих....благодаря ви ! Чудесна Сода и кучетат си ги бива- браво !
Като имам време и интересни моменти ще снимам, за сега -
Чао - мяо!  txtloves

# 13
  • Мнения: 2 237
Миг, твоите бодилчета напълно зслужават да са на първа страница а и беше крайно време ! Много да ги намачкуниш от нас !  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, много беше хубаво в Търново,къщата е горе на върха в старата част на града и се вижда почти цяло Търново,искам там да живея smile3503, толкова спокойно, въпреки че имаше много чужденци, вчера и онзи ден братовчедката на мъжа ми ме разходи  из целия град, на Гурко видях къщата на баба му (на моят мъж баба му и майка му са търновки), но отдавна я е продала за да дойде в София, където се е оженила дъщеря и, пред една къща до вратата преброих 20 котки, навсякъде са и не се страхуват от хора, гушкахме ги и те мъркат newsm62, едно коте лежеше на една малка улица и дори идващата кола не го вдигна, тя мина и то продължи да си лежи Shocked, Делфина завиждам ти че живееш на такова хубаво и спокойно място, ех ако можехме да си купим къщичката обратно, тя е запустяла, а около нея всички са къщи за гости и пълни с чужденци, снимки нямам защото дъщеря ми беше един ден с нас и замина на морето, естествено и фотото с нея, та само първия ден каквото снимахме.А в къщата на братовчетка му котарака приличаше много на Нико на Теди  smile3503, май стана дългичко, лек ден на всички, после ще чета назад и пак ще пиша, надявам се че всички сте добре wavey

Последна редакция: нд, 16 авг 2009, 19:56 от margita

Общи условия

Активация на акаунт