ОМЕГА-3

  • 39 486
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че открих спасението за нашето отслабване.Вчера бях на гости при братовчедка ми и тя ми сподели че приятел на шефа й,който е доцент по вътр.болести май е заприличал на вейка благодарение на тези хапчета Омега-3,тя ми каза че е бил дооооста дебел,пил ги е 3 месеца и сега каза че не е могла да го познае.Та по същество,значи тези хапчета по принцип са швейцарски,но има и български производител,швецките стрували 12лв.,и били по-добрите,а бълг.6лв те също имали ефект но по-малък.На ден се пиело по 1 хапче,нямали странични действия и били дозирани за 1 мес.,този доцент не е спазвал някаква особена диета и НЕ е тренирал т.к. нямал време,просто намалил хляба и дебелеещите храни,Омега три има свойството да топи излишните мазнини.Силно й ги препоръчал и аз съм навита да ги купя пък да видим.Ще се радвам ако някоя от вас е чувала или пила тези хапчета,да сподели мнение.Дано да няма разочарования че как съм се навила..... Joy

# 1
  • Мнения: 5 299
Ех колко съблазнително звучи  Laughing Ще поразпитам из аптеките Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 956
Ей, само това не бях пробвала  Wink

Ще взема и аз да поразпитам  newsm78 а ти да се похвалиш, ако действа  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 425
Аз не съм чувала да топи мазнини, но други хубави работи съм чувала за Омега 3. Един път се опитаха да ми направят телефонна продажба и много реклама ми направиха, но тук в Швейцария - швейцарските хапчета са над 100 Франка. Днес ще отида в аптеката да питам колко струват, и ако не са много скъпи ще си купя да опитам.

# 4
  • Мнения: 5 622
А може ли да се пият ако искам да сваля само 5 кила?В смисъл,аз не искам да ставам като вейка,но да си сваля "пояса",с който се боря вече цяла година.Инааче съм си добре.Влизам си в дрехите и всичко останало,но като си закопчея панталоните и "пояса" щръква из над колана  Sick

А по принцип да ви кажа,че съм доста предпазлива относно разни хапчета(включително и противозачатъчни).Винаги при такива"чудотворни" лекарства има едно "НО".Трябва да го знаете и да не се доверявате 100 %.Щото сега може да го хвалят като чудото на науката,но след 3 месеца примерно да установят,че било вредно.........
Иначе и аз искам лесно да се освободя от паласките си.Ако това  е начина,бих пробвала,но първо много внимателно бих проучила.

# 5
  • Мнения: 2 452
Омега 3 са мазнини. Те са "добрите" мазнини, к. намаляват "лошия" хол;естерол и увеличават "добрия". Естествено се намират във високи количества в рибата. Изобщо, хубаво е да се приемат, само не разбрах каква е връзката с отслабването? newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 956

..... само не разбрах каква е връзката с отслабването? newsm78


Абе и аз четох, четох и не намерих нищо свързано с отслабването  Thinking ама ако някой вземе да отслабне - ще пробвам  Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
В тази тема и тази тема са разисквани въпроси за омега-3 мазнини и прочей работи...
Аз употребявах Ескимо 3, доволна съм. От ивестно време заравих за него, мисля, че ми се отрази на кожата и косата, понеже съм на високо.мазнинна ниско-въглехидратна диета.... Та с нови сили от утре пак ще гълтам рибено масло.
Тия хапове не ги знам какви са, не съм се интересувала, според мен е най-добре да се приема рибено масло.

# 8
  • Мнения: 5 299
[quote author=небесна красТавица link=topic=42026.msg783509#msg783509
. Та с нови сили от утре пак ще гълтам рибено масло.
Тия хапове не ги знам какви са, не съм се интересувала, според мен е най-добре да се приема рибено масло.
Цитат

Може ли да обясниш малко повече за това рибено масло?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами обяснения за състава на рибеното масло имаше в горните линкове, а на въпросът как влияе точно, отговор има тук.
В същия форум, пуснете търсачка на "рибено" и разгледайте мнения и съвети, но общо взето се препоръчва дори ежедневна употреба за здраве.
Какво ще кажете?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря ти Небесна Краставице Simple Smile
Малко офф, но ника ти е уникален, винаги когато го мерна се смея с глас на изобретателността ти  Grinning Grinning Grinning

# 11
  • Мнения: 5 622
Ами обяснения за състава на рибеното масло имаше в горните линкове, а на въпросът как влияе точно, отговор има тук.
В същия форум, пуснете търсачка на "рибено" и разгледайте мнения и съвети, но общо взето се препоръчва дори ежедневна употреба за здраве.
Какво ще кажете?
Я кажи от ВАрна от къде го взимаш това Ескимо-3(баси,звучи като сладолед Crazy)
И каква е разликата от обикновеното рибено масло,което явно ще да е много по-евтино?Ти как го пиеш?И аз се заинтересувах.А какво е влиянието,което ти е оказало на косата и кожата?Позитивно ли?Колко време го пиеш?Аз имам нужда от няколко от ефектите,които се изброяват във форума,към който даваш линк.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Буба, в аптеките трябва да има. Ако нямат, настоявай да ти отговорят кога ще се снабдят. Аз си бях взела последното от близката аптека в Чайка, но беше течно. Малко е доста кофти, да пиеш с лъжицата, обаче нямах избор. Нека ми е кофти.  Laughing сега ще потърся Ескимо 3 на капсули, ако намеря днес ще съобщя къде и за колко. Търси в аптеките, където имат намаления. Мойто рибено го взех за 12 и нещо, доста % надценка слагат иначе.  Crazy
Бях праила мъж ми за рибено, обаче забраих да уточня Ескимо, та той ми закупил за 3 лв Геритамин. синтетични вит А и витамин Е, никаква работа не ми вършат така. Пък и предпочитам истинско масло.
Пих го тъкмо като започнах НВД-то си, икарах повече от месец с него, по същото време спрях кърменето, косата и ноктите си растяха пак така главоломно, лъщяха и изобщо мисля имах по-здрав външен вид. Кожата също не се спаружи. Обаче нали казвам, че зарбавих да подновя приема и забелязвам промяна в мене си. Ще започна пак Ескимо 3 и след месец ще споделя колко съм се разхубавила.  Embarassed Хяхя.
пий риби и не бой се!

# 13
  • Мнения: 5 622
Благодарство за инфото!Ще търся някъде където е по-евтинко.А май на Марешки цените са по-умерени.Капсулите определено са за мен,понеже ако е течно да съм си издрайфала червата......

# 14
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
А дали може да се приема по време на кърмене?

Общи условия

Активация на акаунт