Косопад

  • 16 765
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Имам нужда от съвет,мнение.
Косата ми ужасно много започна да пада.Умирам си от страх.Косите ми остават по гребена.
Не третирам косата си с нищо.Не ползвам маша или преса нито лакове,пяни и такива неща.Попринцип към есента имам съвсем лек косопад(започва по-късно),но този път е мнооооооооооооого повече.
Никога не съм имала много хубава коса,но сега искам да я запазя,каквато и да е.
Постригах я късо.Внесох малко промяна,но нищо.
Смених шампоана-пак нищо.
От днес ще се поливам с отвара от коприва,чух,че помага.
Освен това имам и пърхут.И него искам да махна,но преди това искам да предотваря гадния косопад.
Утре искам да отида на лекар,но още се чудя.
Има ли някой,който да се е преборил с косопада?Как?
Чувствам се ужасно. cry



# 1
  • Мнения: 1 091
Аз мога да ти дам съвет ,но виж и другите мнения....
Аз есента или пролетта си вземам витамини Ревалид...
Евтини са ,но са много ефикасни.
Те са специално разработени против косопад и чупливи нокти...
Правят косата здрава ,намалят косопада ,възстановятат ноктите и ги правят лъскави и здрави.

# 2
  • Мнения: 1
Според мен, разгледай тeзи серии на лореал:
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=69
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=59&sort=3a&page=1

Продължи с копривата. Използвай бадемово масло 1 час преди къпане.
Вземи си някакви витамини от аптеката.
И си прави следната маска:
тривитаминол, мас, газ и оцет
Може да се мажеш и с чесън ако не те притеснява миризмата.
Не си връзвай косата с ластички и т.н.
И задължително отиди на лекар  Rolling Eyes Hug

# 3
  • Мнения: 166
mmimkata, на всеки в определен период косата се "сменя" и започва да расте нова. Дано да си просто в този период, но ако продължи това дълго, по-добре ще е да се консултираш с лекар. Принципно за всеки външен проблем, свъзан с коса, кожа и т.н. отразява накакъв вътрешен (т.е. хормонални проблеми и т.н.)

Това, което съм чувала, но все още не съм изпробвала е, че за поява на нови коси и сгъстяване на косата се стриват противозачатъчни в шампоана и така се мие косата.

Това е от мен. Успех!

# 4
Ако приемаш някакви лекарства, прочети дали нямат страничен нежелан ефект, случайно. Моя приятелка взимаше някво лекарство за кръвно и страничните ефекти бяха - затлъстяване, подути (отекли) глезени, КОСОПАД, глухота, очни заболявания и какви ли не подобни глупости. В момента в който ги спря от раз за месец-два се оправи и пак е същата сладурана с гъста и блестяща коса. За витамините във вид на хапчета съм малко скептична по-принцип - не е хубаво да прибягваме до синтетиката  newsm78 Природата е дала достатъчно билки и плодове. Успех!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 59
При мен ефект имаше само чесън, мирисът е потресен, но спира косопада, пробвала съм и изплакване на косата с вода и няколко капки газ, има ефект, но проблемът с миризмата е още по - голям. Shocked Shocked

# 6
  • Мнения: 78
пробвай и Себорал форте.. успех!

# 7
  • Мнения: X
Аз го боря моя със Себорал форте, Анакапс на дюкре таблетки, Калмацин таблетки,ш-н Прегайн(от който косата става чудесна), отвара от коприва за изплакване накрая като си измия косата и вече почти месец, резултат още няма Sad Сега ще си правя някаква настойка май се казва, от две шепи листа чемшир и две коприва листа и корени пресни в 500мл ракия, и две седмици на тъмно. Това всеки ден се втривало до спиране на косопада, и после можело след къпане да се маже за заздравяване и подхранване.

# 8
  • Мнения: 53
Пробвай с Vichy Dercos Aminexil Sp94. Ампули.

# 9
  • На точното място
  • Мнения: 298
Смея да препоръчам серията на Хербажен /шампоан, маска и ампули/ п/в силен косопад с коприва.Видях резултата на моя позната, но се иска постоянство. Тя ги прилага вече  година  Peace

# 10
  • Мнения: X
Смея да препоръчам серията на Хербажен /шампоан, маска и ампули/ п/в силен косопад с коприва.Видях резултата на моя позната, но се иска постоянство. Тя ги прилага вече  година  Peace
О и за година не спря ли косопада?

# 11
  • Мнения: 9
              Ползвах ампулите на Виши и съм много довална !И витамини Мерц.

# 12
  • Мнения: 0
mmimkata az sa6to imam kosopad i to obilen dori imam edno petno koeto vaob6te niama kosa,no xodix na leuar.okaza se 4e e na xormonalna osnova biax pri endokrinolog sled tova i na kojen lekar d-r.Iordanova v ВМА-Sofia.Izpisa mi Pantogar za piene i REGAIN za mazane.2 meseca gi polzvam i ima efekt

# 13
  • На точното място
  • Мнения: 298
Смея да препоръчам серията на Хербажен /шампоан, маска и ампули/ п/в силен косопад с коприва.Видях резултата на моя позната, но се иска постоянство. Тя ги прилага вече  година  Peace
О и за година не спря ли косопада?

Естествено, че е спрял!!!! Не я питах точно след колко време. Просто не я бях виждала дълго време и ми направи впечатление косата и !

# 14
  • Мнения: 1
malelellelelle kosata mi nastraxwa kato wi slysham.....
w momenta i az imam tozi problem s kosopad..
izpolzwam 2 shampoana i sam mn dowolna ot tqx ediniq e s ekstrakt ot kopriwa i e okolo 4-5lv kypix gi naskoro
drygiq ne se seshtam kak e kombinaciq sa perfektni kosopada mi namalq malko no ne e sprql...
i nai dobre shte e da otidesh w magazin w kokiito prodawat kozmetika samo za kosa i da se konsoltirash s prodawachkata....na men mi preporacha tezi i se okazaxa straxotni jelaq ti yspex!!

Общи условия

Активация на акаунт