Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 44 043
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

NEXT                    Nike                    Elc                 Mamas&Papas              Esprit         
Clarks                  Adidas                 ToysRUs          John Lewis                   Argos 
MotherCare           SportsDirekt          Kiddicare        HUGO BOSS                   Amazon
Adams                 M&MDirect             Marks&Spenser
Wynsors              Vertbaudet           
 



                                          Таблици за размери:
 
         Детски дрехи :  от 0 до 5 год.      от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

                                Дамски дрехи           Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи            Мъжки обувки



Фирми - посредници, които могат да се ползват:

Almuz                              Детство мое
Empresa                           Rimini kids
Femmytrade

Teма 15



# 1
  • Мнения: 525
 Heart Eyes
Успешни покупки на всички ! Simple Smile

# 2
  • до морето
  • Мнения: 2 251
втора !

# 3
  • Мнения: 193
Пу... някоя си.
Танче, голяма да пораснеш значи !!!!

Абе на сайта на Римини няма нищо бе. Девтствен като незнам си какво. Категориите са празни до една. Що тъй? Заради отпуската ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 231

Абе на сайта на Римини няма нищо бе. Девтствен като незнам си какво. Категориите са празни до една. Що тъй? Заради отпуската ли?

Да, и на мен вчера това ми направи впечатление.

# 5
  • Мнения: 1 698
Айде честита нова темичка и от мен и страхотни покупки пожелавам. Hug

# 6
  • Мнения: X
С коя от фирмите посредници е най-лесно да се пазарува, ако получателят е в София? Примерно, да се плаща на куриера при получаване на стоката?

# 7
  • Мнения: 79
J'adore, страхотни са наистина   bouquet
Момичета, коя имаше за продаване ето тези блузки http://www.next.co.uk/shopping/children/youngergirls/12/8 и кой размер бяха?

АЗ ги продавам размера им е 12-18 м.ако искаш мерки ще ти дам на л.с
Пиши ми да, също и цената. И ако не те затруднявам да ми дадеш някакви размери.  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 698
С коя от фирмите посредници е най-лесно да се пазарува, ако получателят е в София? Примерно, да се плаща на куриера при получаване на стоката?
Само Алмуз искат да се плати преди да тръгне за БГ стоката, при другите фирми може да се плати и с наложен платеж накрая. Peace

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 680
Имам нужда от малко помощ. Искам да си поръчам детско легло от Kiddicare, но при втората стъпка (въвеждането на billing address), единствената опция е адрес в UK...?! Опасявам се да не ми блокират парите.... Вие как процедирате при поръчки от този сайт? Благодаря!

# 10
  • Мнения: 1 269
Heart Eyes
Успешни покупки на всички ! Simple Smile
дано!

# 11
  • София
  • Мнения: 3 688
цоп и аз тук

# 12
  • София
  • Мнения: 1 715
Засега ще гледам вашите покупки. Още не виждам есенни неща в достатъчно количество Blush

# 13
  • Мнения: 307
Tанче  bouquet  bouquet  bouquet
Успешни покупки на всички  Hug

Абе на сайта на Римини няма нищо бе. Девтствен като незнам си какво. Категориите са празни до една. Що тъй? Заради отпуската ли?

След ваканцията ще предлагат вече артикули от новата колекция  Peace

# 14
  • Мнения: 252
Танчето Hug beer  grinning039 И да се върнеш почерняла!

Общи условия

Активация на акаунт