121–Слънце жарко над арабско грее–да се сбъдне това,за което всяка от нас копнее

  • 22 361
  • 295
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 689
Там дали е хубаво и аз се чудя?




интересни работи се пишат вече в повече от 100 теми.
Цъкай на стр 1 и чети за забрадките,работата,ежедневието и семейството и др. интересни неща.

А ти да не се сваляш с някой арабин?Много си любопитна  Thinking

# 121
  • Мнения: 3
Що бе Лили,любопитството няма връзка със свалянето с арабин.На мен винаги ми е била интересна арабската култура.И като нямах много бщо с нея ми беше интересно и на мен това със забрадките и с ежедневието.Просто си сравнявах.Когато обаче имаш  по-общо и виждаш,че не е някаква велика разлика и че просто е по-различен начин на живот,но в крайна сметка не тотално различен от твоя собствен.

# 122
  • Мнения: 689
Щото аз съм подозрителна и питам не за друго,ами за да помагам със съвети.
То вече толкова стаж имам  Whistling

Мен пък забрадките не са ми били интересни никога,но виж това ми беше много интересно  Blush

http://thebuilderblog.files.wordpress.com/2008/03/_editor_burj_al_arab_01.jpg

# 123
  • Мнения: 48
деси тези от българия когато ми беше на гости онзи ден ги нямаше в албума затова ги сложих помислих че не съм ги показвала Hug Hug

# 124
  • Мнения: 5
добро утро само аз не спя да правилно имам лични проблеми който ми съдират сърцето надявам се и това да премина успешно тоя живот все едни препятствия ми поставя дали ще имам сили още време незнам до кога ще издържа казват че колелото се върти и след лошо идва добро ама при мен само забавя оборотите и си стои стои .............

# 125
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро, мили арабелки!
Веднага кафето, че така ми се спи....
 
 а и нещо за закуска


алаа,мила,  какво става с теб . Не се отчайвай, наистина се върти колелото, сега ти се струва, че се е забавило, но ще премине лошото. Всичко може да се преживее, само не се отчайвай.   bouquet
bena-bela , здрасти. Ако не проявяваш нездраво любопитство тук ще получиш отговори на въпросите си. Но не е лошо да се представиш първо  Simple Smile
Там дали е хубаво и аз се чудя?
Лили, може пък наистина да е хубаво там   Wink , не е лошо някой да каже.
На всички, благодаря за поздравленията и пожеланията. Ние утре заминаваме малко на море.Още не сме решили къде. Но важното е да сменим малко обстановката.
Приятен последен работен ден !!! Laughing

# 126
  • Мнения: 52
dobro utro,ne sam iskala da vi obidq kakvo kato sam lupopitna ne vijdam ni6to lo6o v tova prosto mi e interesno.az se kazvam Mima ot skoro jiveem v 4ehiq sas sapruga mi i detenceto ni.balgari sme.tova e!o6te vednaj se izvinqvam,ako nqkoi se e po4ustval zasegnat ot moe to lubopitstvo

# 127
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
бена, пробвай с бутона над отговори за бг език!и добре дошла!
за забрадките има много изписано!но например да въведа  новото амплоа на забрадката,дългите дрехи и ръкави за мене ли4но-пазене от рак на кожата,петна, изгаряне,при моите 56 градуса! арабите хи4 не са прости и си пазят телата от слънцето, то4но както от памти века са ги нау4или опит и необходимост! сегашното свързване на забраждането и обли4ането с религиозните норми само потвърждава необходимостта от следване на правилното поведение за да се предпази 4овек от болестите и несгодите на климата -за да оцелее! аз промених виждането си тотално,като се има предвид ,4е никога не съм носила нито шапка,нито пък кърпа! преди два дни разказвах как си ходя по жегите на компанията,фулар, козирка и о4ила, при това,покривам с краищата на кърпата ръцете си и пак гори през дрехите!облещиха о4и като си ме знаят колко трудно копирам или се под4инявам на общото!но имам увели4ение на бемките и петната по деколте и гръб, открити 4асти!ето сега си търся едни непрозра4но кенарени ризи, винаги съм харесвала финото платно за жегите, но не откривам още толкова добро ка4ество особено на модел и без примеси!
аз  живея със  семейството на мъжа ми съм, но  съм изклю4ение!правилото е самостоятелност на новото семейство!
за красотата се искат о4и и усет към детайла,както и широк поглед! ако харесва 4овек лукс и не се вижда без хотелските удобства на  5 -е звезди,май няма да му хареса ,освен в емирствата и туристи4еските центрове-та така ,ако не си по душа пътешественик , пустинята и климатът няма да ти харесат!непременно е необходимо и другото важно условие за да се адаптираш, да не мериш с бг аршин хората!
миме, ако ти е любопитно, отидете на една визита в този регион,4овек трябва да види!

# 128
  • Мнения: 3 804


..израелската страна не е допуснала предствителите на Гинес..



е защо newsm78  Тъкмо и тях щяха да регистрират в рекордите



Лили за това не знам,питай Мента  bowuu Тя обаче е заета да предпазва мъгребската от койтска намеса  hahaha
Качвам снимки -след малко ,който иска да погледне.

# 129
  • Мнения: 3
Добро утро. Hug
Лили, Дубай ми е мечта.Просто всичко там е сякаш от друго време.А за забрадките както и Марси каза и на мен ми беше интересно докато не научих,че заради климата се забраждаш не толкова заради религията.
Бена добре дошла  bouquet,няма лошо в твоето любопитство,ама и момичетата тук са просто любопитни за теб и каква е твоята история Peace Просто тук сме приели кто правило да си разкажем каква е връзката ни с арабаския свят,нещо като представяне,което съвсем незначи,че непременно трябва да е любовна връзка или работа в арабсия свят,мое и като теб почитател на арабската култура.Така че не се притеснявай едвали си обидила някой и ще се радвам да влизаш в нашата тема welcome

# 130
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
bena-bela , не си обидила никой и аз ще се радвам да пишеш тук   bouquet. Просто се сетих за една БГ поговорка:"Парен каша духа". Извинявай ако съм те засегнала, но както Лина спомена тук всеки най-напред се представя.
Деси, каките на завършването на учебната година ли са. Ама пораснали момичетата. . А малката розова принцеса по някакъв повод ли е с корона? Да са ти живи и здрави дечицата!   bouquet
Лили за това не знам,питай Мента  bowuu Тя обаче е заета да предпазва мъгребската от койтска намеса  hahaha

 Joy  Joy Joy

# 131
  • Мнения: 3 804
и на мен ми беше интересно докато не научих,че заради климата се забраждаш не толкова заради религията.


 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Лина-а през зимата,когато няма слънце ,не се ли забраждат   Thinking
бена добре дошла   bouquet .Хубаво е да има нови попълнения,така и аз научавам нещо ново . Grinning

алвера да , снимките са от завършването .Тази с която са се снимали е учителка,а снимката с короната на дреби и тя е от там.На края на годината им правят награждаване на първите 3 по успех от всяка паралелка ,та я снимах с една от короните .
Лек ден на всички.  bouquet

Последна редакция: пт, 31 юли 2009, 14:03 от Дон Койоте

# 132
  • Мнения: 24
Привет само изчитам че нещо хич ама хич нямам настроение днеска!!!

# 133
  • Мнения: 52
казвам се Мима на 24 години сам имам детенце на 2,8 месеца.от България сме,но майката на съпруга ми мн ни се месеше.тя мн даржеше да я нари4ам "мама",но аз бях категори4на ,4е няма да кажа тази дума.следователно станах най-лошата...живеехме в неиния апартамент сами,но когато наближи да раждам тя се настани при нас уж да помага.и така когато се върнах от болницата не знаех даже каде ми е бельото.беше разтребила вси4ко просто така наро4но искам да Ви кажа,4е съм мн 4иста жена оби4ам да си ми е 4исто и подредено.така след това като се върнеше мъжа ми се по4ваше,тя само се капе,не иска да яде,днес говори по тел.,но незнам с кого и такива глупости.4уствах се като,4е валяк беше минал през мен,мажа ми ме обвиняваше,4е аз съм лошата а майка му не.само едно поисках от него да и каже да не се занимава с мен,но той не го направи.когато моята майка идваше да ни види то бяха едни физиономии,зад гарба й,мн ме болеше.така от ядове ми спря кармата,и оспях само 20 дни да го кармя моето малко слънце.след едно скарване между мен и мъжа ми тя влезе в спалнята и каза:ЗАЩО СТЕ СКАРАНИ?аз и казах това си е между нас ще се оправим,но тя не и вика:АЗ СЪМ МУ МАЙКА И ТРЯБВА ДА ЗНАМ.и така запо4на да ме обижда 4е сина и ходи на работа а аз само приятелки съм си канела,в неиния дом не мога да се грижа да детето си и още глупости.викаше на главата на детето ми а то беше само на 22 дни аз не издаржах обадих се на брат ми по тел.да дойде и да ме вземе.и така си трагнах а мажа ми ми отвори вратата и каза 4АО МАХАЙ СЕ.и така след далга раздяла ми се обади извиняваше се,бил в депресия и майка му се възползва от това и го командваше.после дойдохме в 4ехия,бяхме една година тук след това той остана а аз се варнах в БГ за да ходи малкия на ясла.4е тук дет.градини са от 3 год.и когато сварши яслата на малкия пак се варнахме в 4ехия и сега сме тук той се промени,не се вслушва в ни4ии съвети,уважава ме,оби4аме дори пове4е от колкото аз него.умира за детето.за сега мислим да сме тук в 4ехия.това е моята история.ако имам някъде грешка лаптете я като 4ерешка Simple Smile

# 134
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
bena-bela , още веднъж добре дошла!
Не ти е било лесно, но сигурно гледната точка на свекърва ти е съвсем друга. Все пак в България е прието на свекървата да се казва мама и тя е имала такива очаквания. Още повече, ако няма собствена дъщеря. Но е добре,че със съпруга ти сте намерили решение и детенцето ви расте при мама и тате. Че то е лесно да се развали един брак, по -трудно е да се гради цял живот.

По този повод ,мили арабелки, как е прието в Арабията да се обръщате към свекитата, а и те към вас?

Общи условия

Активация на акаунт