Лято, слънчице, море - играе и се забавлява Юнското дете ;)

  • 14 937
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 657




Съвсем скоро 169 малки юнчета ще духнат своята първа свещичка!

82 от тях са красиви малки госпожици, a 87 са прекрасни малки господа!





22 март

Любослав на anialeks



30 април

Ема на sevi83



11 май

Симеон на mani1976



16 май





17 май



Калин на geomar



18 май





20 май





21 май





22 май





23 май





25 май



Мая на viki127



26 май





29 май



Магдалена на mu6oron



30 май




Румяна на agi2008
Милена на mimma



31 май



Борис на colibri



1 юни





2 юни



Магдалена на konida



3 юни



Айла на Г-жа Броненосец
Александър на вероник



4 юни




Йоан на mila2008
Диана на popoiop



5 юни




Дивна на ra4ola
Елена на Агли
Моника на petuniq75



6 юни



Виан на Bili
Димана на Lazy_Lady
Виктория на пуканка
Пламена на ati123



7 юни





8 юни





9 юни




Габриела и Моника на princess85
Ния на nino4ka78



10 юни




Ивайло на mamutche



11 юни



Жанина на shumii



12 юни





Ивайла на bables
Симона на Nansi_75



13 юни




Цветина на jasena
Виктор на Faith



14 юни



Весислава на sevi_84
Велина на tanjuk



15 юни



Борис на moni740



16 юни




Йоханна на tiramisu75



17 юни







18 юни



Денис на Milenita_



19 юни




Сияна на zlob4o
Калоян на kaka



20 юни




Драго на karolinaa



21 юни





22 юни





23 юни






24 юни



Йоанна на dobromira
Емилиян на емко08



25 юни




Калина на savig
Михаил на калинката



26 юни




Магдалена на мариса



27 юни



Филип на Бубачко



28 юни



Валентина Жозеан на dari7



29 юни





30 юни



Томас на svety



01 юли



Мартин на Kia



03 юли





04 юли





Кой е по-по-най!

Най-нетърпеливо бебе - Любослав на мама anialeks - родил се цели 73 дни преди термин
Най-мързеливо бебе - Борислав на мама s_mama - родил се е 13 дни след термина си
Най-точни бебета, родени на термин - Йоханна на мама Tiramisu75, Диляна на мама Gali80, Виктория на мама Quagga, Мариана на мама бебешор, Василена на мама Lili_Vasilena, Божидар на мама In4oka и Светломир на мама maichenceto
Най-леко бебе - Любослав на мама anialeks - тежал е само 1450 гр.
Най-тежко бебе - Виктория на мама rozi_ozi - родила се е цели 4640 гр.
Най-късо бебе - Любослав на мама anialeks - само 40 см.
Най-дълго бебе - Василена на мама Lili_Vasilena - цели 57 см.
Най-плодоносен ден - 12 юни, когато са се родили 9 бебочета
Най-предпочитано име за момиче - 4 принцеси се казват Виктория
Най-предпочитано име за момче - 5 бебока се казват Александър
Най-рано проходило юнче - Мартин на мама vesi21 направи първите си самостоятелни крачки на 9 месеца!



Три щастливи мами вече очакват своите втори рожби!  preggo

mama Radost (термин октомври 2009)
Vivian* (термин ноември 2009)
rallii (термин 2010)



Нашето Албумче
потребител: uni2008
парола: ****



Търсачка
Добавяне на картинка в пост или профил
Качете снимка за колажа тук

Относно колажа:
За паролата на албумчето, пишете на мен или някой друг от редовните в темата. Ако срещате трудности при надписването на снимката, пишете на лични на mimchence, за да ви я надпиша. Ако срещате трудности при качването, можете да изпратите линк към друг сайт, където е качена снимката, или да я изпратите на mimchence@yahoo.com.Peace



Нашите Предишни Теми:

Последната тема "Бебета ЮНИ" в Очакващи
Месец юни веч отмина, мама гушка свойта рожба свидна - 1
Малко Юнче вече се кокори и опитва да бърбори - 2
Юнчетата на разходки ходят, навънка с мама обичат те да бродят - 3
Всяка Юнска мама е щастливка - бебчо й дарява усмивка след усмивка! - 4
Юнският бебок обича да го гушка мама, за него радост по- голяма няма! - 5
Ей го Юнското дете - иска вече на море! - 6
Юнските бебоци шарения свят откриват и все по-рядко те заспиват! - 7
На мъничкото юнче май му зъбките растат - все юмруче смуче и му лигички текат! - 8
Навън студено става вече, но на разходка пак да ходи иска Юнското човече - 9
Бебе Юнче май с играчките скучае и иска с мама и тати да играе! - 10
Есента дойде, валят дъждовете, а във къщи малко Юнско слънце свети! - 11
Юнската мама мечтае за сън и почивка - бебчо пак е нервен, плачка и не спинка... - 12
Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето! - 13
Първо зъбче украсява вече усмивчицата сладка на Юнското бебче - 14
Малката Юнска душичка учи се да хапва пюренце със лъжичка! - 15
Слънчеви лъчи през облаци надничат и нежно галят Юнските мъници - 16
Малък Юнчо по пижама вече спинка нощем и не буди мама - 17
Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става - 18
Картофче, морковче и тиква Юнският мъник опитва - 19
Тихо се сипе първият сняг, учудено гледа Юнският юнак - 20
Честита половин годинка на сговорната Юнска дружинка! - 21
С шапка, шал и ръкавици закичиха се вече Юнските мъници - 22
Под елхата украсена вече, безброй подаръци очаква Юнското човече - 23
Нови номерца научи Юнчо-дребосъка - седи, пълзи, изправя се или пък с паяк щъка - 24
На тази Коледа свята, нека с щастие, любов и доброта да тупкат на Юнки сърцата! - 25
Сурва, сурва весела година, да е здрава, радостна, щастлива цялата Юнска дружина - 26
Юнското мъниче първи думички изрича и "та-та", "ба-ба", "ма-ма" вече срича - 27
Като мънички прекрасни гъбки, растат на Юнчо здрави бели зъбки - 28
На деня на любовта всяко Юнско сладурче ще бъде на мама и тати малкото амурче! - 29
Хайде, пролет, идвай вече, че навънка иска да лудува Юнското човече! - 30
С мартенички Баба Марта Юнчетата ще закичи, да са здрави, румени, засмени всички - 31
За 8ми март подарък по-прекрасен няма от това да каже Юнчо "мама"! - 32
Иде пролет топла и красива, навън ще припка вече Юнска душа пакостлива - 33
Слънчице напече пак и готов е за подвизи Юнският юнак! - 34
С най-здравото червено яйчице всички ще пребори Юнското дете! - 35
Колко много бягащи крачета има вече в Юнската задружна чета! - 36
Най-слънчевият празник приближава - на една годинка Юнчетата скоро стават! - 37
Нетьрпеливи Юнчетата в редица вече духват своята пьрва свещица! - 38
С подаръци и торта всяко Юнче днес празнува, а мама е щастлива и нежно го целува - 39
Пораства със годинка и малкото Юнско раче - на мама сладичкото палаво юначе!




# 1
  • Мнения: 6
Запис Simple Smile
Може да не съм от най-редовните, ама един път да съм първа  Mr. Green
Мимче   bouquet  Heart Eyes
Ние сме ок, жегите ни идват малко в повече, но добре че са климатиците.  Laughing
Павката е като торнадо, тича навсякъде, пипа и отваря всичко до което се докопа. Да не говорим, че продължава да тъпче всичко в устата. При вас така ли е?

Приятно изкарване на срещата в Копринка, искрено и благородно ви завиждам!  Peace
Целувки и прегръдки на мами и дечица  Hug  Heart Eyes 

# 2
  • Мнения: 318
Едно записче и от мен с малко снимки от кръщенето на Паола,всичко мина супер,още посрещаме гости,та почти нямам време да пиша,но ви държа под око  Mr. Green
Приятно гледане:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=400825
Хубав ден  Hug

# 3
# 4
  • Мнения: 510
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, МАРИНА!


ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА КОПРИНКА! Ще чакаме снимки Grinning

Рони, прекрасно кръщене!Нашата сватба беше по-скромна Blush,а за кръщенето ще сме в съвсем тесен сем.кръг. Обаче като гледам всички дребчовци как реват и се стресират от добрия дядо поп с казана, решихме да го отложим за догодина Grinning

# 5
  • Мнения: 51
Здравейте !!!! Мимче   bouquet  bouquet

Приятно изкарване на всички, които ще пътуват към Копринка- ще чакаме снимки Wink))))

Кори -аз съм питала и знам че по принцип застройват супичките Peace

РОНИ -разкошно кръщене, било е като малка сватба!!!! Паола е чудна! Кошничката с подаръчета за гостите ли беше???Ако е така -много оригинално -може да открадна идеята Wink)))

Хайде до скоро! Heart Eyes

РЕдактирам поста -Роси какъв празник е днес/аз взех че изпрах някои дрешки:(((/ И догодина ще е същото, каката я кръщавахме на 2г. и 4 м и рева като магаре ......


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРИНА!!!!! Разбрах -днес е Св. Марина!!!!Да са живи и здрави всички, носещи това красиво име!!!!!!

Последна редакция: пт, 17 юли 2009, 14:51 от miona

# 6
  • Мнения: 194
Аз само се записвам, че нямам никакво време да чета и да пиша Simple Smile МимчеHug

# 7
  • Мнения: 318
РОНИ -разкошно кръщене, било е като малка сватба!!!! Паола е чудна! Кошничката с подаръчета за гостите ли беше???Ако е така -много оригинално -може да открадна идеята Wink)))

Да в кошничката са подаръчетата за гостите,а самата кошничка сме я правели  със свеки  Blush,нямаш проблем с "кражбата" на идеята за подаръчетата,само,че съм я патентовала и трябва да напишеш долу в левия ъгъл "Made in  Рони"  Mr. Green

# 8
  • Miami
  • Мнения: 412
Привет  Simple Smile

Приятно изкарване на Копринка  Hug

Рони, чудесни сте  Hug

Аз ще ви засипя с малко снимки  Mr. Green

Тук Жорко е в залата на дядо и направи  първата си тренировка  с него  Mr. Green




Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 16:03 от Кори

# 9
  • Мнения: 92
Цоп и аз тук ..  Мимче Hug

Ние днес бяхме на гости на майка ми , после  в градинката с децата голяма веселба ...  Sunglasses

Кори малкия Жорко Пит ще прави мускули ,а ...ето това е то перфектния мъж  ...  Hug

Рони много хубаво тържество сте направили, ама като ги гледам всички дечица как плачат като ги къпят толкова мъчно ми става и затова мисля да изчакаме с тази процедура ...  Wink

ето и една снимка от нас на която Муката /котката ни/ пази бебинка докато спи ... онова голямо сиво топче върху шкафчето ...  Mr. Green голяма е душичка, най-добрата котка казвам ви ... много си я обичам  Heart Eyes


Хайде хубава вечер от нас ...  Hug и весело изкарване на купонджиите в Копринка ...  Drunk

# 10
  • Мнения: 616
Запис и от мен;
ние сме много богати на емоции, много път, много вълни, пясък, температура, ако, смях, комари, антибиотици, самостоятелно ходене въобщееее....
нямам време сега, а и снимки още нямам;
утре на Копринка  Mr. Green
После новости!

# 11
  • Мнения: 67
Не видях че има нова тема-извинявам се. Ще копирам постаси тук:
Леле колко време не съм писала-направо не помня вече от кога. Ние си папкаме всичко от кухнята, както и попарка сутрин и каша следобяд. Давам солети и подобни не го ограничавам, но гледам да не прекалява. Давам всякакви видове плодови млека само и само да яде, защото напоследък трудно изяждаме необходимото количество мляко. Ходим вече доста стабилно-незнам правилно или не но отдавна вече не го пазя оставила съм го да пада, да става.............и така.
Да попитам майките на юнаците от форума-как им оправхте пишките, къде ги водихте, колко време следтова ги боля? НАс това ни чака в най-скоро време, а направо ме боли сърцето че трябва да го заведа 

# 12
  • Мнения: 71
Ей  че  весели  бебоци  Heart Eyes  и  хубави  мамиииии    bouquet
Голяма  веселба  ви  пожелавам  и  чакаме  снимкииии photo  
Блу ние колко играчки изгубихме, а и ни  взеха "добросъвестни родители" (вече им изгубих бройката, но погруби сметки около 10). Един татко щеше да си прибере една наша топка пред очите ми Shocked, дано им оправят живота Heart Eyes
Пак  от  опит  говоря МАРКЕР  му  е  майката  Joy  -  тук  на  всички  дечурлиги  играчките  са  надписани  и   ако  не  те  майките  им  си  ги  познават -  и  доста  ЛЮБЕЗНО  си   ги  изискват  Mr. Green от  другите  деца  като  си  тръгват  ,иначе   вечер  доста  неща  и  остават  по  детските  площадки,но  чак  пък  чуждо  да   взема  Tired ....макар  и  на  нас  ни  се  е  случвало ,но   не  бяха  надписани  все  още  нашите  неща ,но  сега  си   имаме  всичко подпечатано  и  прошнуровано  Laughing
 А  тези  дни  Халата  няма  спирачки-  ваксината  даже  не  я  усети   как  мина и  дори  веднага  след  това бяхме  в   другия  парк до  нас,  започва  вече  да  яде  пясък  с  пълни  шепи  и  напук  ooooh!  та  бързо  се   нуждаем  от  отвличане  от  това  И  занимание и   ходихме  при  патките  и  лебедите
   тук гледам това  
Маристута  тук  майрите   пасем патки , ако  ви  стане  жега  в  Австралия  да отморите  можете  при  нас  Joy

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 00:19 от Мaya

# 13
  • Мнения: 24
Здравейте
Ние се завърнахме от по4ивката по селата,беше мн хубаво и си починахме.Но кака Мони се разболя ,хвана я разстройство и тая сутрин в 5ч я заведохме в спешното защото я болеше много корема ,а и преди да тръгне повърна,Отиваме ние в спешното и лекарите спинкат...Влизам аз и докторкта ми вика:абе моми4е ,видя ли колко е часът,не можа ли да изчакаш да стане 8ч и да идеш при личната лекарка'...и аз и казах че се притеснявам и искам да ми прегледа детето.НА което тя ми отговори ,че съм супер нагла,а личната лекарка има договор с тях и трябва да ни обслужват безотказно ,когато джипитата не са на работа.и таака,аз я попитах тая лекарка ще ми прегледа ли детето все пак и тя я опипа само по коремчето и вика на сестрата да ни дава лсит за хоспитализация в заразно отделение.Аз отказах естествено и и казах че ще оплача ,задето не е искала да ни приеме.НА което лекарката ми отговори:ти само посмей да се оплачеш и ще пострадаш и ти ,и личната лекарка на детето  Shocked .И 3 пъти ми каза че съм нагла и т,н ...аз си тръгнах и в 8ч отидохме при личната лекарка ,прегледа моника изписа и каквото трябва и ми каза да ходя да подавам жалба,за тая прословута докторка от спешното ..Отидох аз ,но имаше адски много хора,а нямах време да чакам..Но никога не е късно
Направо това е безобразие,тази жена се държа отвратително,разплака ме ,не искам да я виждам повече,искам да си получи заслуженото....Едва не ме наби ,защото съм и прекъснала съня,а тя все пак е на работа и е длъжна да ни обслужи при отсъствие на джипито...
Нямам думи  #2gunfire

Да са ни живи и здрави дечицата,че с тия лекари,незнам.  Sad

Искам да кажа ,че всички са страхотни на снимките и Йойо ,и Жорко ,и Веси и Всички всичкиии  Heart Eyes
Много целувки за всички  Hug

# 14
  • Мнения: 17
Опалаааа  Mr. Green.
Как ли е бандата на Копринка?  Whistling Айде, момичета, чудесно да си изкарате и много снимков материал чакаме.  Peace
Аз лично чакам и дата за следващата среща!  Party  Sunglasses

Да не говорим, че продължава да тъпче всичко в устата. При вас така ли е?
kris_ty4, и Дея все още слага много неща в устата си, забелязва се обаче вече, че малко намалява това и има израстване.  Peace

Кори, то с такъв дядо как няма да започне тренировките Жорко!  Wink Ще тренира, че и пушек ще се вдига!

Пантерка, не знам какво да ти кажа. Не смешно, не жалко, а е направо трагично подобно отношение, редно е тези хора да си получат заслуженото! Знаеш ли колко ми дреме на мен от подобни жалки нагли заплахи от някаква нещастна лекарка, определено след подобна реплика бих си потърсила правата и бих я "смазала"!  Peace Като не и харесва работата и всички са и виновни за мизерния живот, да ходи да продава домати на пазара.  #Cussing out
Ееееей, колко мърша и нагли безнаказани простаци има в тая държава, ей.....  Tired

Maya, може и да се възползвам аз от предложението ти след прекарани няколко години на непоносима жега в Австралия!  Laughing

Спокойна нощ!

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 02:15 от maristuta

Общи условия

Активация на акаунт