Смешки от форума

  • 96 898
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Пускам темата, за да престанат споровете в "Крилатите фрази" и защото "Шапчицата" все пак е само за заглавия.
Цитирайте фрази, изказвания, отговори и мнения, които са ви развеселили и разсмяли. Подчертавам, не е задължително да са интелигентни.  Laughing
Може и да не е анонимно, ако мислите, че авторът няма нищо против и няма да се обиди.  Wink

# 1
  • Мнения: 1 192
Тити- за разбирането и писането във форума:
Цитат
и като излезе, че нито ни разбират, нито ги разбираме, защо пишем все повече?

# 2
  • Мнения: 1 192
Цитат
Още помня момента, в който набучила сочно кюфте на вилицата сукваше от мен, хапваше от него, пак сукваше...няма ресторант с такова меню!

# 3
  • Мнения: 1 192
Май само аз ще си пиша в темата  newsm78 , но на мен не ми пречи  Mr. Green
Вълчова "завера" :

Цитат
Абе жените опикават повече, спор няма. Особено ако срамните устни са по-големички
и се петляркат на струята, става като градинска пръскачка.

Цитат
Например - Бебето ми ака непрекъснато. Shocked
Непрекъснато означава анлогов процес, постоянно да излиза нещо от гъза му, да не спира.
Не че е невъзможно, ако липсват например кръговите мускули на ануса му.

# 4
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Не се сещам в кой форум беше newsm78
Една мама кърмачка не могла  да запише някаква
рецепта  от готварско предаване по телевизията,
защото била отворила ресторант "Двете цици", т.е.
 в момента е кърмела бебчето  Joy Joy

# 5
  • Мнения: X
Аа, и аз ще пиша, но другата седмица съм офлайн из Балкана.  Laughing



Цитат
Аз искам да се занимавам с нещо.. примерно наемам хора, казвам им какво да правят и те го изпълняват - примерно за издаване на списания - не искам редактор , ами примерно наемам целия нужен колектив от хора, казвам им какво искам да има и такива неща и те правят и после аз го удобрявам или им казвам какво да променят т.н.
Отговор на Вълкът с дълъг ник:

Цитат
Разбрах. Искаш да работиш цар. Нареди се на опашката, горе в дясно на екрана пише номера ти. 126 517 Потребители искат това.
Laughing

Холограма:
Цитат
Аз пък, като прочетох интродукцията, видях, че потребителката иска да следва за началник.


А какви снимки си слагат на автобиографията някои девойки и младежи  Laughing
На последната ми работа един кандидат беше пратил снимка, на която ядеше сирене и домати на пейка  Grinning

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 13:30 от Анонимен

# 6
  • Мнения: 1 192
Цитат
Моля някой мод да провери, защо Bluevelvet има тридневен бан, защото форума и обяснява, че е писала в проблемна бременност и близнаци непристойни неща   Crazy.

Bluevelvet отрича да е бременна и да има близнаци   Wink, както и да е писала там  Laughing

# 7
  • Мнения: 483
Цитат
копи и пасти
Това би трябвало да означава copy - paste

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 14:55 от *brilliance*

# 8
  • Мнения: 34
Нямам възможност да цитирам, но темата за муньовците ми е любима и имаше една тема за някакво чудовище в кухнята, но тя е отдавна изтрита.  smile3502

# 9
  • Мнения: 2
филето, било най-важното, според един преподавател по информатика от ПУ Пловдив (б.а file)

# 10
  • Мнения: 1 192
филето, било най-важното, според един преподавател по информатика от ПУ Пловдив (б.а file)
А ще поспорят с Милен Цветков дали филето или мутето (mute) са по- важни  Joy

# 11
  • Мнения: 2
 Mr. Green , същият  споделяше, че в интернета имало извънземна намеса  Thinking в смисъл ,че се отварят страниците за части от секундата, независимо от къде си

тихо... да не ме хване какво пиша за него, че пак ще ни преподава...

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 11:30 от ДЖУЛКАТА

# 12
  • Мнения: 606
На сиромах човек, и тясна пу.пу.пу... му стига.
И не само на сиромах....

# 13
  • Мнения: 593
arrows:

Цитат
Винаги съм била водещата във връзките ми. Накрая дотолкова ми беше писнало, че исках да видя мъж, някой истински мъж, който с държание и излъчване да ме накара да се чувствам жена... да кажа с възхищение "Е деба, е те тва е мъж..."
А бре, де са мъжете? Май не останаха...  Sad Пък не ми е много висока летвата...    Confused

 newsm62

# 14
  • Мнения: 262
Имам един познат,дет кът види лъсната булка непропуска да каже"Тая..тая...вижте вижте,кот се е надула сякаш кът се е блеснала не сер*" Joy

Общи условия

Активация на акаунт