Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 772
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 910
Да, същата е

# 91
  • Мнения: 307
Направо като видя тази книжка ми окапват очите,многооооооооооооооооооооо я искам.Тайно и благородно ви завиждам Mr. Green
Цвети,в краен случай,ще ти я извадя на ксерокс -тя е ок.60стр.

# 92
  • плевен
  • Мнения: 644
Направо като видя тази книжка ми окапват очите,многооооооооооооооооооооо я искам.Тайно и благородно ви завиждам Mr. Green
Цвети,в краен случай,ще ти я извадя на ксерокс -тя е ок.60стр.

Първо ще изчакам да видя дали ще ми я намериш там в тази книжарница за да не те притеснявам и ако не ще се разберем как и кога  bouquet

# 93
  • Мнения: 910
Хич не ми е хрумвало да я потърся тук по нашите книжарници, може и да е изостанала някъде.  Thinking

# 94
  • Мнения: 197
ЛуАн, УиУи, ако я срещнете някъде, и аз я искам, моля имайте ме в предвид!  Hug

# 95
  • Мнения: 307
Разчитайте,ще я търся! Peace
Много интересно се получи при мен...Имаше само една бройка книга със скъсана кутийка карти и се виждаше,че картите са разбъркани. Реших,че първата карта,която видя, ще ми подскаже дали съм на прав път.
Е, тази първа карта беше  детелина - какво по-ясно от това,че ми е излязъл късмета  Wink

# 96
  • Мнения: 42
много ми хареса срещата ти с картите.
те каточели са те чакали.

# 97
  • Мнения: 910
Момичета, има едно предложение - четох в темата за карти Таро как разнищиха значението на Дявола. Искате ли да разнищваме всяка една карта поотделно. Тъкмо ще обменим опит, а и е по-лесно за запомняне. Всеки ще каже какво знае за картата и то какъв източник. Какво ще кажете?

# 98
  • плевен
  • Мнения: 644
Момичета, има едно предложение - четох в темата за карти Таро как разнищиха значението на Дявола. Искате ли да разнищваме всяка една карта поотделно. Тъкмо ще обменим опит, а и е по-лесно за запомняне. Всеки ще каже какво знае за картата и то какъв източник. Какво ще кажете?

Идеята  е супер,но аз нямам още картите а камо ли да знам значенията Sad Иначе ще следя и записвам всяка карта

# 99
  • Мнения: 42
 1.конник


конника представлява новина която е на път към теб. Новост която идва.Писмо.Съобщение.Околните карти говорят за какво става въпрос.
пример:коник и облак,вест която няма да ви се хареса.конник и куче,добри вести,разговор с приятели.


2.детелина


Символ на късмета.Носи щастие и благополучие,но за жалост ммимолетно.Трябва да се възползваш бъро от шанса.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 12:15 от MEGGI 76

# 100
  • Мнения: 42
3.кораб



Представлява работата.Печалбата която,ще получиш.Понякога ,означава и път.


4.къща



Дом.Стабилност.Семейство.Добра сполука в начинанията,дори и сега да не са стабилни.

# 101
  • Мнения: 910
За конника съм чела че ако е в позиция на бъдещето, означава надежда

# 102
  • Мнения: 307
В книжката има още значения,мога да допълвам от нея, защото все още нямам опит.
Добре ще е в един момент да се "картотекират".Меги, дали ще можеш да си редактираш постовете и към всяка картинка да добавяш още информация  Thinking
Днес ще мина през книжарницата да питам какво става с доставката на книжката.

# 103
  • Мнения: 42
5.дърво



Здраве.Жизненост.Възможност.Стабилност.
Благополучност.Дълбоки чувства


6.облак



Криза.Предстоящи неприятности,но за кратко.Тази карта сама посебеси говори за неприятност,зада се види насоката от къде е проблема,ще погледнем околните карти ,те ще дадта ясна представа  от къде идва всичко.

7.змия



Заблуда.Предателство.Враг.Бъдете внимателни.Близката карта ще говори повече.
ясно се вижда лицемерието,при отношение с околните,не се доверявайте.

8.гроб



Промяна.Край.
Неблагоприятна ката.Отнася се до нечие заболяване,смърт или други сериозни проблеми.

9.букет


Успех.Удоволетворение.Една добра карта особено за жените.Благоприятен момент,но трябва да се възползваш от него,краткосрочен е.
 Това е картата на щастието.

10.коса


предвестник на една голяма опасност,която е неизбежна.Но може да бъде избегната,ао е заобиколена от добри карти.

# 104
  • Мнения: 42
11.бич

Кавги.Раздор в семейството.Тормоз от нещо или дълга болест.

12.птици

трудности,които са продължителнни.

13.дете


Новост.Израстване.Доверие.Начало на пътуване,богат избор.Обичан от близките сте.

14.лисица

Съблазън.Зло.Измама.Интрига.

15.мечка

Власт.Слава.Величие.''АЗът''Карта на благородството,смелостта,.

16.звезда


Осигорява добрата сполука във всички начинания.Вдъхновение.Надежда.щастлива карта.

Общи условия

Активация на акаунт