Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 773
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
Мили дами,
много се заплеснах по темата ви,много ми харесват картите,но се чудя дали да си купя,изпитвам страх,че няма да се справя с тях.Мога ли да ви помоля някоя от вас да ми хвърли едни карти на въпроса;Ще смени ли роботата мъжа ми след нова година?

# 406
  • Мнения: 5
Здравейте. Аз днес си поръчах карти на Ленорманд. Като ги получа ще пробвам да си наредя и аз, а пък вие да помагате с тълкуването. До тогава писах вече на Меги ако може да ми хвърли едни карти, а въпроса ми беше: Ще има ли скоро в живота ми стойностен мъж?

# 407
  • Мнения: 0
Би ли споделила от къде си ги поръча?И дали са в комплект с книжка или само карти?

# 408
  • Мнения: 5
http://ezoterica.com/gadaene-simvolika-opisanie2810

Видях линка към този магазин тук. без книжка са.

# 409
  • Мнения: 42
   
1, къде отивам 1 ===== 2 ===== 3
2 какво ще намеря 4 ===== 5 ===== 6
3, какво губя губи 7 ===== 8 ===== 9
4, къде оставам10 ==== 11 ==== 12
разглеждат се по 3 карти.
 
 Grinningза весинко.
1-36-3
28-10-27
22-16-33
34-4-32

 за момента нещата които идват  и се развиват при теб са наистина леко критични. към теб  са се насочили или са вече тук- неприятности,коуто бързо ще отминат.не казвам лесно обаче.
 можеби сама ''търсиш'' или правиш грешки които водят до болка.
мисля че се открива една личност в образа на мъж,който според мен не е непознат.можеби работите заедно,или имаш някакъв ангажимент с него.
 но така или иначе все още няма да откриеш така лесно очакваното от теб.но пък ще имаш един исключителен шанс ,просто ако помислиш върху себеси ще намериш отговора.
 смятам че нещата ще се променят,и при теб ще настъпи еди обрат ан събитията,ще изпиташ огромно задоволство,от положените сили. рибите носят искключителен късмет за теб- Домът.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 08:52 от MEGGI 76

# 410
  • Мнения: 42
ако приемем че картите говорят в период на три месеца на пред ето  още нещо от мен.
конник-кръст-книга-птици-пръстен-дете-щъркел

за весинко Grinning
ако изходим от миналото което както виждаме е мъчително,в предвид че ще говорим за лъбов.виждаме че има наистина проблем. който те е сполетял и наранил. но затова пък е оставил следа,като поука,или житейски опит.но все още си подвластна на тази болка,обида.която е и спънка за твоето щастие. ти сама  си поставяш бариери. каточели ,неискаш да се разделиш със миналото си. имаш вариант,който ти се предлага ,или скоро ще се появи,и ще внесе новото,щастливото от което ти ще бъдеш доволна.
  какво ще кажете закръст+книга+птициясно е че нещата са сложни,но не и непреодолими.всичко ще отмине.тези птици с пръстена-са взаимоотношенията между двама човека. но кръст и книга-значили че ще е съдбовно разкритие,което ще даде началото на новия етап.

# 411
  • Мнения: 5
уф ама как  ми е трудно без д авиждам картите!
 първото нещо което искам да кажа по картите на Веси,от  втората подредба на Меги  ,последнетие карти са пръстен - дете- щъркел .Ами какво по хубаво мисля че ще  се появи човек с когото ще се стигне до брак или някаквми по дълбоки отношения и вероятно бременност и дете. За предходните карти мога д акажа че Веси е очаквала този човек да се появи , страдала е че го няма в живота й , страхува се и е несигурна че може и да не дойде , но бъдещето е прекрасно.
 ако гледаме картите по двойки конник +кръст , имало е връзка някаква , която се е разпаднала, изменения към неприятности и страдание.
кръст +книга , може да се каже , че наситана има нещо съдбоносно в това , пава си Меги , това е урок който е трябвало да се научи .Книга + сови +пръстен, жената е направила преоценка на мислите си и действията си отностно връзката .От  тук натакък нещата се опрвят.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 10:05 от zimma

# 412
До Меги 76...
 За мен ...кръст + книга+ птици, е откритие което, ще й донесе страдание и болка,несигурност, лутане , обмисляне, дано да греша...
Но по-важното е, че следващите карти са добри- изглеждат ми хубави романтични отношения.

# 413
  • Мнения: 5
Ооо направо ме разби. Всичко което си изтълкувала е вярно, дано да важи и за напред. Вярно е за тежка раздяла, както и за поуката. Тя ме крепи за напред. Много ти благодаря.

# 414
  • Мнения: 42

Веси,когато вземеш картите,разгледай ги,виж има изображението,прочети значението. трябва да знаеш че те са много значни,имат комбинации. но всичко ще намериш и научиш постоянно. започни с три карти.после с 5..тук има прекрасни подредби.
 и не си давай картите на друг дори да ги докосва. макар че моите май доста хора ги разглеждаха навремето когато си ги купих.
 в началото ще ти се вижда сложно,понеже непознаваш картинките,и тълкйуването,но после само като чуеш имаето ще се редят отговорите.
 не цитирай дословно това което е писано,знам че така ще правиш сега,и ще те обърква това,но после сама ще започнеш да редиш мисли.
 успех с картите.
 
До Меги 76...кръст + книга+ птици, е откритие което, ще й донесе страдание и болка,несигурност, лутане , обмисляне, дано да греша...
Но по-важното е, че следващите карти са добри- изглеждат ми хубави романтични отношения.
можеби това е самия преход,но наистина картите на края са прекрасни
До Меги 76...
 За мен ...кръст + книга+ птици, е откритие което, ще й донесе страдание и болка,несигурност, лутане , обмисляне, дано да греша...
Но по-важното е, че следващите карти са добри- изглеждат ми хубави романтични отношения.

# 415
  • Мнения: 5
   
1, къде отивам 1 ===== 2 ===== 3
2 какво ще намеря 4 ===== 5 ===== 6
3, какво губя губи 7 ===== 8 ===== 9
4, къде оставам10 ==== 11 ==== 12
разглеждат се по 3 карти.
 
 Grinningза весинко.
1-36-3
28-10-27
22-16-33
34-4-32

 
по тази подредба къде отивам-конник - кръст -кораб- Прилча ми на съвземане след удар. Какво ще намеря - мъж- коса -писмо-ще намериш буквално мъж , малко ме затрудняват следващите карти ,Вероятно в началото няма да си паснете изведнъж , възможни са разногласия, може би някакви клюки , намеса на други хора във отоншеинята . Не знам. Какво губя- изгубила си надеждата да намериш верният път.Изгубени са  и многото възвожности пред теб.Къде оставам- ще останеш Веси доволна, веротяно ще намериш своя дом , за който си мечтаела , ще има откриеш топлина и уют. Но в началото този мъж ще ти поднесе изненади с тази коса и писмо.Може д а подоходиш недоверчиво към новата връзка в началото но хубаво е ,че първо косата все пак  и после е писмото.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 10:28 от zimma

# 416
  • Мнения: 5
Това са страхотни новини. Благодаря на всички. Имам въпрос:
Ако не трябва да си давам картите на никой, как да гледам примерно на друг човек?Аз ли му подреждам картите?

# 417
  • Мнения: 5
Пристигнаха ми картите.Ето какво изтеглих:
31    30    29
15    21     9
8      7      13
12    4       3

и сега започвам да чета и да тълкувам  Simple Smile

# 418
  • Мнения: 5
каква е подредбата и въпроса?

# 419
  • Мнения: 5
Ще се отприщат ли нещата приме като цяло и дом и любов.
За подредбата видях от горните постове и прочетох за нея.

Общи условия

Активация на акаунт