Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 786
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Чудесно! Ще следя твоето развитие с интерес Simple Smile

# 31
  • Мнения: 42
borrytea-ти с какви подредби работиш.Когато преди години  като си купих картите и нямаше интернет,аз използвах метода със всички карти показан  в книжката. и започнах сама да си измислям редене. но сега има толкова варианти,а са по-точно сбор от подходящи въпроси за конкретен  ,основен въпрос чийто отговор тъсим.
ще се радвам да споделиш опит,мисля че имаш доста голям такъв. Peace

# 32
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И аз имам такива карти, но от години не съм ги пипала, на скоро ги намерих и реших да изтегля една, ей така на шега - падна ми се конника.....на другия ден получих важни и чакани новини от чужбина.....

# 33
  • Мнения: 910
Аз вчера изтеглих змията, какво ли ще рече това?

# 34
  • Мнения: 2
Уиуи: какви карти си си купила, само карти ли или и книжка?
това, че си изтеглила змията, означава, че трябва да си внимателна и предпазлива, тъй като около теб има лицемеренн човек. Змията е предупредителна карта

MEGGI 76:
използвам различни наредби в зависимост от това, какво искам да разбера. В течение на времето съм пробвала доста. Една от тези, които прилагам за отговор на конкретен въпрос я написах по-горе във форума. Едно от местата, от което съм се учила и което може да е полезно на всички е: http://www.ezosite.ru/token/lenorman/ - има тълкувания на картите, както и различни подредби, но е на руски. Ще помагам, ако има проблеми с превода.
Когато хвърлям карти за определен период от време, използвам големия разклад на ленорман.

RS: не мислиш ли, че това е знак, че трябва отново да се сближиш с тях? Simple Smile

# 35
  • плевен
  • Мнения: 644
Да се похваля че и аз се сдобих с карти. Но сега трябва доста да почета за да почна да ги ползвам

Мила откъде си ги купи

# 36
  • Мнения: 42
Змията представлява много лош късмет.бъди внимателен с околните, . Те могат да доведат те грешен път. Ако околните карти  са благоприятни , тогава влиянието на тази карта ще бъде намалено.
   
 Змия -бъдете внимателни с околни  хора,ваши ''врафове''.внимавайте какаво говорите.! Дори и далеч картата предупреждава за опасност,. Не казвай на никого за успехи, планове или придобивки.

# 37
  • Мнения: 910
Купих ги от Славейков. С книжката на Зайченко са.

# 38
  • Мнения: 516
molq vi se ako nqkoi ima knigata i kartite ili samo knigata i nqma da gi polzva da mi pi6e na emaila i da si gi kupq Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2
Купих ги от Славейков. С книжката на Зайченко са.

браво, щом си успяла да намериш тази книжка с картите, защото миналата година, аз не можах да я открия на Славейков Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2
molq vi se ako nqkoi ima knigata i kartite ili samo knigata i nqma da gi polzva da mi pi6e na emaila i da si gi kupq Simple Smile

картите можеш да намериш на много места, но книжката е по-дефицитна Simple Smile

# 41
  • Мнения: 42
1. КОННИК. Важна новина. Съобщение  или гост, ако картата е близо до картата на питащия новината идва от "близо'' ,  много скоро,или ако е далеч - от чужбина. Това може да означава връзка с чужди страни, лични или  бизнес. От естеството на новини за успеха или провала на тези взаимоотношения ще говорят съседните карти.
      
2. "Детелина" . очакване. В съчетание с благоприятна карти - осъществяване на желаното,надеждите. при отрицателна карта - чувство на неудовлетвореност, рухването на плановете, загуба. Далеч от ЛК карта би могло да означава, че някой се опитва умишлено да пречи или да ви навреди.

3. "Корабът" . Ново. В живота си, ще получите нещо ново, промените ще бъдат значителни  с голямо влияние върху вашата личност. Тя също може да означава пътуване. Като цяло, това е много добра карта, но в комбинация с,  ( "ковчег", "планина",  "облаци") може да означава беда

4. "Къща" .  човек плаща време и усилия:за семейството, апартамент, собствен бизнес,  и др В позицията на миналото - силно повлияна от майка у дома, и в бъдеще - красив дом, семейство. Като цяло, благоприятна карта. смекчава  неблагоприятното въздействие на лоши карти.
    
5. "Дървото" . Здраве.в близост до лоши карти погрижете се за здравето си. Далеч отЛК   може би се нуждаете от почивка.

6. "Облаци" .  те са символ проблеми, стрес,  нежелано събитие.Винаги се обръща внимание на съседните и карти

7.  Змия - враг, ,бъдете внимателни с околните ,внимавайте какво говорите,не се хвалете,може да ви завидят.зли езици.
8. "Ковчег"  нежелани събития.Отнася се до нечие заболяване, смърт или други трудни проблеми. Внимателно прочетете съседни карти: те показват

9. "Букет цветя" . Една добра карта, особено за жени: означава любов и внимание от партньор, вероятно подарък.

10. "Коса" опасна карта, което означава възможност за злополука, щета, .    

11. ''бич''. Раздори. Това може да има спор "между бащи и деца, семейни конфликти, кавга бивши сътрудници. Близо до ЛК   до "дърво" може да означава болест.

12. "Сова" . Черни  мисли, . Но бухала -  е символ на мъдрост, мислите могат да ви помогнат по-добре  да погледнете  проблемите

13. "дете" . Една добра карта, което означава доверие, нежност, хармонични отношения.

14. "лисица" . пазете се! някой може да си поиграе с вас,само зада почеше гордоста си

15. "Мечката"  .благороддство,смелост,сила.грижа за партньора
16. "Звезди" . Като цяло, неутрална, или дори по-вероятно положителна,  карта повтаряне на заедно с благоприятни карти -  успехи, с лоши -  грешки.

17. "Щъркел". знак за щастие. Близо до  "кораб",  може да означава полет до "начало" - Преместване в нов апартамент. за жените - раждане на дете.

18. "Куче" . Това е един добър приятел, надежден партньор, успешен резултат на планирани действия.

19. "Кула" Резултат. Резултатът на много години на работа, или дори живота.

20. "Градина".  радост и удоволствие. Животът е хубав: празника ви очаква!  за приятели и .
21. "Планина" . Това могат да бъдат хора или обстоятелства, които възпрепятстват желанията ви.
22. "път''. Ситуацията  избор: можете да отидете в една посока,втора и дори в трета. ако е заобиколена от лоши карти можеби пътят е неблагоприятен,не е най-добрият за вас избор

23. "Плъхове"  щети, загуби, кражба
24. "Сърце" . Много добра карта, което означава, приятелството и любовта, хармонично отношенията с вашия партньор, радост и щастие.
25. "Tпръстен". Бракът.преданост,споразумение
   
26. "Книгата"  Обучение, обучение във всички сетива на думата.труден пъзел, една от най-важната тайна на живота,.

27. "Писмо". Официалният документ - свидетелството, призовка, предложението за сключване на договор или на известие за неговото прекратяване ,
 28. "мъжж" ", ЛК-МЪЖ.ЗА жена, , означава партньор .Същото се отнася и до N 29

29. "ЖЕНА".

30. "Лилии" . Заобиколени сте от добри хора.чар.добродетел

31. слънце" . Период на късмет, благополучие и настроение.

32. "Луна" . Близо до ЛК  - признаване работатси, уважение към другите, оттам чувството на психологически комфорт, спокойствие, хармония.

33. "Ключ" . Ключът за врата, а оттам по смисъла: можете да намерите (или вече имате) изход на лабиринт, изберете своя път,

34. "Риба". Много добра карта, което означава, че вашите надежди и планове се реализират.
35. "Котва" - древен символ на надеждата, особено в областта на човешките отношения. .

36. "Кръст" ,всеки си носи кръста


 bowuu

# 42
  • плевен
  • Мнения: 644
http://ezoterica.com/gadaene-simvolika-opisanie2810  това върши ли работа newsm78

# 43
  • Мнения: 2

върши - важното е на теб да ти харесват... Simple Smile

# 44
  • Мнения: 42
  1---2---3          1-минало,което определя настоящето,  2-моментно положение,3 бъдещи
 -----4------            събития, 4- съвет,какво да се направи,или да се иима в предвид текущата
                               ситуация
Картите са 1-мечка,2-гора,3-коса,4-градина
нека да тълкуваме тзи подредба.
според мен всичко се върти на инат или на нещо като завист,ревност.потози начин се е стигнало до възпрепятстване на обстоятелствата.Трудно се надвива на ината,така да знаеш.може би няма да има крайни резултати,развитие,в смисъл на очакваното, но на лице ще са препятствия,кавги,и всякакви спънки.

ревност,инат-понякога се появява в МЕЧКАТА,сила,корав човек.бичът си е разправии,кавги.,планина или гора -трудност,нащрек да си,спънки. и общо излиза че решението на въпроса няма ясен край,а просто всичко се върти около кавгите,но мечката е инатлъка от миналото,което определя ситуазията в сегашното положение.а именно кавгите.

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 10:41 от MEGGI 76

Общи условия

Активация на акаунт