Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 634
  • 742
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 910
http://www.youtube.com/watch?v=YktRtiVXbt0&feature=related
По тази подредба, подредих картинаплеменника ми и приятелката му. Ето какво се получи
         25                                        10
32     29  33                            22  28   23
         16                                          3  
         14                                        13
                              
                                27


Проверете ме и в пресмятането Peace

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 20:16 от Уиуи

# 181
  • Мнения: 42
27 като резултат ми се вижда много добра карта. писмото  за мен е несамо вест, или топли думи на влюбени, но и документ виждам и 25пръстен newsm78, малки ли са или  може да си помислим и нещо като тържество на семейството ти.може би ще видим след година.
пусни ми точното значение на позициите.

# 182
  • Мнения: 910
Подредбата е следната
картите се редята така
           1                                             1
     2  жена  3                               3   мъж 2
            4                                             4
             5                                             5
                                   6
                                 
1-планове
2 надежди
3 качества
4 чувства
5 е равно на сбора от 1, 2, 3 и 4 и е характеристика жената, съответно на мъжа
а 6 е картата която излиза като сбор от картите излезли като характеристика на мъжа и жената и е като цяло характеристика на самата връзка

Първоначално се слагат вете карти 28 и 29 цепи се и се слага едната купчинка под жената, другата под мъжа и се реди от тях съответно за мъжа от неговата купчинка, за жената от нейната. Характеристиките вече както излязат.

 ooooh!Дано сте ме разбрали

# 183
  • Мнения: 307

Сканирах книгата,ако някой я иска да ми пише Peace

# 184
  • Мнения: 42
28- ще погледнем за кавалера първо. казват че когато се покаже 10коса в една подредба то нейното появяване нетрябва да се разглежда само като нещо отрицателно. нейната поява говори за човека че има ясна представа за нещата. може да ни се струва понякога остър характер,но има личен опит който говори за това. значи неговите планове лежат на миналото. мисля си че това момче си има грижи.нагърбил се е с отговорни неща. нещата около него се случват бързо.но каточели незнае какво да направи,колкото повече мисли той,толкова повече се обърква..желанията са му за една голяма промяна.
29-плановете на момичето са за искренни отношения.момичето е и''обсебено'' от тази връзка. за нея това е огромна важност.можеби има наум нещо повече от връзка,/ако позволява възраста Wink/би и се искало да речем брак или тези по-дълбоки взаимоотношения.момичето е приятно,знае достатъчно коя е,има си едно хубаво самочувствие.късметлийка.при нея няма лоши мисли,понякога е странна за хората,но е спокоен човек,разбран.
тези двамата са изключителни характери.все са заедно и все нещо  недоразбрали.май някой ''са крие'' Winkмисля че писмото е едно допълнение към пръстена,кораба и детето. txtloves

# 185
  • Мнения: 910
Меги, просто си невероятна. Абсолютно точно.
А за тези които държат към картите да имати книжка, вижте какво намерих
http://www.tarotbg.com/bg_BG/sells_new/view/31/1/

# 186
  • плевен
  • Мнения: 644
Намерих 2 подредби но на английски език.Малко ме мързи сега да превеждам.Искате ли да ги пускам така,а после ще си превеждаме  newsm78

# 187
  • Мнения: 910
Пускай Цвете. Дружно ще се справим

# 188
  • плевен
  • Мнения: 644
The "Couple" spread


 
This is a double layout, man and woman for relationship and psychological readings. Use this technique to indicate the internal aspects of a relationship; the existing feelings and what the couple can expect and can acheive together.
1.   Place both significator cards on the table.
2.   Mix the deck and separate into two even packs, face down next to the man and woman sides.
3.   Take the Woman's pack, deal the first card off the top and place it above the woman significator.
4.   Deal the next card off the top and place it left of the woman.
5.   Deal the next card and place it right of the woman.
6.   Deal the next card and place it below the woman.
1.   Take the Man's pack and deal the first card, placing it above the man.
2.   Deal the next card right of the man.
3.   Deal the next card left of the man.
4.   Deal the next card below the man.
Notice that man and woman are laid out in an opposite order.
•   The above position are the thoughts and plans about the relationship
•   The left of the woman and right of the man, the hopes and desires
•   The right of the woman and left of the man, which quality is displayed in the relationship
•   The below position are the feelings
•   Add the numbers for each side and subtract from 36, both seperately and together. This is the general characteristic of the relationship




The "Development Spread" for a quick and accurate answer

 


This spread is appropriate for a quick and exact answer
1.   mix up the pack of 36 cards
2.   take the top card and lay it down - for example card "16"
3.   count 16 cards off the top to get the next card in the layout - for example "13"
4.   reassemble pack (in the same order) and count 13 off the top - for example "6".
5.   add the numbers of the 3 cards to find the "advice card", (if this number is higher than 36, you subtract 36 from it). In our example, 16+13+6=35.
6.   look through the pack for this number, in our example we find "35" the anchor. This is the "advice card"
7.   IF the "35" or "36" cards appear as the first or second position...you must stop the layout, there can be no more counting, as there will be no cards left.
*Important!* Every card is interpreted individually
•   first position is the past connecting to the present
•   second position is present
•   third position is future

•   fourth position is advice

# 189
  • плевен
  • Мнения: 644
http://lenormandcards.blogspot.com/ това е сайта.Ако откриете нещо оттам друго,пишете.За сега нямам време за повече.  Peace

# 190
  • Мнения: 5
изтеглих тези 3 карти за характера на протичане на вечер. става въпрос за един млад мъж.
 10коса+32луна+7змия=49=13дете
значили че вечерта ще е ''фатална'',от косата и змията ми се струва че ще е нажежено положението,но като резултат дали ще е наивноста на лице че въибще  дали е трябвало да се захваща с това. дали ще има въпрос след вечерта;''трябваше ли да ходя''
Здравей Меги , може и малко късно да е вече затова , но въпреки всичко.На пръв поглед с тези три карти коса , луна , змия - нищо хубаво.Внезапни решения свързани със промяна в статуквото.Вечерта ще прочете с илюзии и измамни намерения.Наивност.В крайна сметка Дете. Отново ме навежда на мисълта за наивеност   , доверчивост.Някой след тази вечер ще бъде заблуден. Това мисля аз.

# 191
  • Мнения: 5
Уиуи , много ми допада тази подредба , която си дала, Меги вече е отговорила.и аз  виждам също едни стремежи на жената за "задомяване" и за постигане на стабилност , близост с мъжа, като има  моменти на съмнения, дали ще се получат  така нещата.  С  тези сборове нещо не те разбрах обаче , кажи как  си ги сметнала?25+32+16+33 =106 и 10+22+3+23=58 = 5+8 = 13
 Мъжа няма планове , не възлага надежди . На ниво чувства , има вероятност да се променят  нещата при него, или вече е имало някаква промяна., която мисля , ще е към  установяване на доверие и ново начало на тези отношения. За характеристика на връзката не мога  а кажа , защото неразбарх как  си получила 14 като сбор от  картите  на жената.

# 192
  • Мнения: 910
Ами да, при жената съм сбъркала-нейната характеристика е 16, а от там характеристика на връзката е 29. Което какво означава, че в крайна сметка доминантата във връзката е жената, или че тя трябва да се грижи повече за себе си и да отстоява своето.

# 193
  • Мнения: 5
значи какво стана сега Уиуи , при жената 16- това е звезди -отново показва надеждите на жената и новоститие които очаква. характеристиката на връзката - 29 - жена.Това е неутрална карто тълкува се спрямо близките карти. Тази карта показва питащата. може д асе каже че определяща, доменираща  рола в тази връзка има жената. Вероятно от жената зависи как  ще се развият  отноншенията по нататък.

# 194
  • Мнения: 5
подредбите коите е дала Цветето , са първата е тази на  Уиуи за характеристика , само че пише , че трябва ако сбора е по голям от 36 се вади 36 и така се получава съответната карта.
 втората подредба е нумерологичната ,която ще е добре някой да  я обясни , защото с тези карти как  се вадят точно не ми е ясно . Например броиш от първата карта и стигаш до номера й вадиш я и как се продължава , отначало ли се брои до следващия номер или продължаваш , останалите карти отдолу ли се слагат и такива неща не са ми ясни.Ако някой яразбира по добре нека да обясни.

Общи условия

Активация на акаунт