Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 796
  • 742
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте.Ако има някоя мама която обича да гледа на карти и особено на Мадам Ленорман ако иска да споделя опит тук-от къде се е научила и тн.Много съм се запалила сега на тази тема и ще се радвам да се науча  Peace

# 1
  • Мнения: 42
днес случайно се бях натъкнала на тази ''мадам'' и нейните карти. Mr. Greenсъдба,поедновреме сме се сетили за тези карти май Simple Smile
имам ги от повече от 1о години.веднъж ми показаха една трагедия,и след това не съм гледала на тях. а уж всичко беше на шега.а и тогава имах други ттрепети в сърцето.сега след толкова години вече нямам време и тема за да ги погледна.
та днес се порових,из нета,има руски форуми в които са показани различни от тези в упътването ни начини на подреждане. но и миите карти са без знаците на катрите/пика,купа спатия и каро-наместо тях има кратко описане на картата.изображенията и значенията са същите.

# 2
  • Мнения: 910
Аз никога не съм чувала за тези карти. Ще ми е интересно да ви следя за да науча нещо

# 3
  • Мнения: 20
Да се включа и аз-използвам ги вече 8 години и не само тях,а и друки карти с които много точно се допълват.Запали ме една приятелка,всичко беше съввсем на шега в началото.Събирахме се на кафе и задължително и картите се редяха.Един път ми се падна ковчега на цяла крта и веднага след това картите на Ленорманд се подредиха така,показващи много лошо събитие.11дни след това татко почина.Дали е случайност или не,лично за мен случайни неща няма,но от тогава започнах да следя с внимание какво показват -случвало се е да се повтарят картите в един и същи ред при подреждане,независимо колко добре са рзбъркани.Но пак повтарям,че като допълнение на гледането използвам и колкоди с други карти-тогава гадаенето е пълно и точно.Доста приятели казват,че след време се сбъдва това,което е излязло на картите.Въпреки всичко ги приемам като удоволствие,но имам и едно на ум винаги.Гадаенето представлява вероятности,които има голям шанс да се осъществят,но може и да не станат.Докато пророчеството е друго нещо.Ако желаеш,пиши-мога да ти посоча много източници за работа с Ленорманд-различни системи и варианти,но все пак това което идва от вътре не го пренебрегвай.

# 4
  • Мнения: 42
преди да си ги купя,знаете всяко момиче когато се влюби все иска я на кафе ,я на карти да си гледа.Събирахме се приятелки и все преписвахме от книги,списсания стари тетрадки какс е редят и значението им.Какви ли не пасианси сме редяли.Всъщност аз бях по-запалена по мистичното.Доста сънища и какви ли не неща ми показват събития които ще се случат в живота ми,но дали хубави или не човек неможе да ги избегне.
това което писах се отнася за онова време преди даречем16-17 години,когато бях ученичка,и влюбена тинейджърка  bouquet Laughing
това което ми показаха картите на МАДАМ и едновременно гледане с обикновени карти за игра на белот,беше болеста и ковчега близо до мен, и в едно с другите карти нещата саи паснаха.Баба ми падна и си счупе таза,а в това време аз лежах в болницата от жълтеница,така тя почина развила застояла плимония,/от залежаване и старост/ .данеказвам че вечерта когато почина,аз е сънувах в болницата, как тя дойде да си вземем СБОГОМ.
добре че ме испиаха та отидох на погребението.
та можеби,картите показват,когато има какво да кажат,но човек трябва да знае,че накуп когато ги гледаш ,няма да познаеш нищо.също така и нетрябва да търсиш онази карта и значението което ти искаш да намериш.мисля че картите и личноста която ще работи с тях трябва да са едно,така както ме теглиха да ги поглеждам преди,така сега неиспитвам нуждата да ги извадя от кутията им.
имам тези на МАДАМ и едни ТАРО,но зада работиш с тях трябва да знаеш значението им,когато само го прочетеш,не се получава.Трудно и сложно е.и объркано.Научиш ли значението им ще работи интуицията ,онова шесто чуство само ще говори вместо книжката.
чесснтно да си кажа по-ми допада гледането с обикновените карти,много истинско и добро гадаене.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 12:10 от MEGGI 76

# 5
  • Мнения: 42
Подредба с картите на Мадам Ленорман - Седемте дома 
Предоставена от Олга Георгиева.
Тази подредба се използва, когато трябва да се направи подробна прогноза за неголям промеждутък време. Събитиятя се сбъдват до 1 месец.
За начало – извадете картата на Питащия и я поставяте в центъра. Размесваме картите и ги подреждаме по следната схема...

Трите карти от всяка група се интерпретират заедно.Логиката е следната – първата карта е почвата на ставащите събития; втората – действащите сили, ставащите измемения; третата – резултата. Интерпретацията е следната :
1-ва група – общото състояние на Питащия в изследвания промеждутък от време;неговите мисли и чувства, понякога състоянието на здравето.
2-ра група – най – близкото му обкръжение –семейство, родственици, най-близки приятели и всички емоционално близки хора. Картите в тази група показват кой ще бъде до консултирания в близкото време, на чия помощ и поддръжка може да разчита.
3-та група – надежди и желания. Ако картите тук са съвсем неуместни – то тогава те показватопасенията и съмненията на Питащия.
4-та група – тук може да видим реалните планове на Питащия, които той ще се опитва да реализира в най-близко време.
5-та група – неочаквани влияния – Питащият все още не ги усеща и му предстои да се срещне с тях.Тук могат да са и помощта, но и препятствията.
6-та група – близкото бъдеще – следващите 2 седмици.
7-ма група – по-отдалечени събития, които ще станат в по-следващите 2 седмици.

# 6
  • Мнения: 42
няма ли други дами за тази тема.
сега ще ви покажа моите карти.
много малки и симпатични,удоволствие да ги държиш в ръка.това е кутийката и книжката им. Вкнижката има описание на картите,значението им,и начин на подреждане.

# 7
  • Мнения: 910
Откъде мога да си намеря такива карти с книжката? Във всички онлайн книжарници е изчерпана наличност. Sad

# 8
  • плевен
  • Мнения: 644
Откъде мога да си намеря такива карти с книжката? Във всички онлайн книжарници е изчерпана наличност. Sad

И аз съм отчаяна защото много ги искам но ги няма никъде.Мога да ти помогна с това: http://ezoterica.com/gadaene-simvolika-opisanie2810.Попитах дали има книжка на български с тълкуване и начини на подреждане и отговора беше такъв: Картите имат инструкции на английски, испански, френски и италиански езици.
На сайта ни може да намерите значенията на картите на български език

Аз все още се чудя дали точно тях да си взема или да си търся самоучителя+картите  bouquet

# 9
  • Мнения: 42
момичета ако само това ви спира ,яе са на друг език описанието  на картите,не се чудете.
направих малка справка за това което е в моята книжка и тов акоето е дадено в този сайт.
''3. Кораб – за наследство и финансова операция, сделка, обещава просперитет. Ако корабът е близо до Сигнификатора, ще предприемете дълго пътуване.''-----от сайта.....
а това е от мойта книжка
''3.кораб-означава богатства,които ще се получат ,било чрез търговия,било по наследство.Понякога,когато картата е съвсем близо до лицето,предвещава път.''
 пак от сайта''9. Букет – вестител на стахотен късмет.''
------от книжката ми'''9.БУКЕТ-обилно щастие в всяко отношение.това е картата на щастието''''
 ето пак от сайта''''
23. Мишки – означава кражба, ако е близо до вас ще си възвърнете това, което е било откраднато, но ако е далече ще трябва да се примирите с постоянна загуба.''
-----и от меойта книжка'''23.МИшКИ.-знак за кражба.лицето ще има нещо откраднато.ако е близко ще се върне,но ако е далеч загубата е пулна''''
споредмен има минимална разлика само в интерпретазията на превода .всичко е подобно с зназчението при мен и в дадедното значение от сайтаhttp://karti-taro.com/opisanie2928
а за ще се поогледам за едно добро таро тесте.малко съвет от вас.

# 10
  • Мнения: 42
http://ezoterica.com/gadaene-simvolika-opisanie2810--ето карртите на мадам от сайта и тези мойте за сравнение

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ако желаеш,пиши-мога да ти посоча много източници за работа с Ленорманд-различни системи и варианти,но все пак това което идва от вътре не го пренебрегвай.
Запис
Аз също съм от желаещите, може ли да постнеш източниците моля Simple Smile
 Hug

# 12
  • плевен
  • Мнения: 644
Значи спокойно да си взимам картите за 18.00лв а значението от сайта даден по-надолу е вярно,а и подредбите да търсим в нета.Много исках да си имам книгата но явно ще се търси тук.Ако някоя от вас има книгата може ли да напише нещо поече от нея(въпреки че като се замисля ще е доста писане и не искам да бъда нахална)Абе всеки да споделя каквото знае,май така е най-добре,ще си помагаме взаимно  bouquet

# 13
  • Мнения: 42
подредба от 4 карти за изясняване на въпрос.
  1     2    3
         4
позиция1-миналото което определя настоящото положение
позиция2-настояще
позиция3-бъдещи събития,положение
позиция4-съвет,какво да се направи или има впредвид при текущата ситуация.

# 14
  • Мнения: 910
Някой може ли да ми гледа онлайн Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт