плацента инкрета...страх ме е

  • 99 402
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 6 314
Имате ли нещо против да направя нова тема с цялата информация прегледно в първия пост, за да оставим тези грозни дрязги зад гърба си?


И ако може, да помоля Мамма да позамита в новата тема.
Който иска и има сърце - да помогне. Който се съмнява - негово право е. Но да си запази съмненията за себе си моля, изключително грозно е!


Момичета, не се сърдете, но това не е добра идея.
"Замитането" на въпроси, породени от съмнения, пропуски в информацията или невъзможност да се изчете всичко, няма да доведе до нищо добро - само би породило допълнителни съмнения и спекулации.
Повярвайте ми, не за първи път се сблъсквам с това.
Нужно е много търпения и обяснения. Приемете, че в името на каузата ще е необходимо да се повтарят едни и същи неща многократно. Ще помагам колкото мога, но не изисквайте от мен действия, които по-скоро биха навредили на кампанията, отколкото да помогнат.

Разбирам, че сте афектирани и се дразните на хора, които проявяват мнителност, но премахването на подобни публикации няма да е от полза, а ще е в пълен ущърб.
Моля, въоръжете се с търпение и отзивчивост - нужни са.

# 1 216
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Мацки, да си направим нова тема Heart Eyes И наистина една метла от време на време, няма да е лошо Mr. Green.
Аз подкрепям Поли, от самото начало. Вярвам че ще успеем, и че има много като мен, и като вас-Либи, Мамунката, Гери, Надето...и всички останали  Hug Hug Hug а те са толкова много. Вижте само Facebook-а над 4 000 човека в групата  Hug
Искам да кажа, че на мен документи не ми трябват. Че то аз какво ли разбирам, че да ги чета. Нито съм веща, нито съм с медицинско образование. Още повече , че са и на немски Mr. Green...език който все още не говоря. Но, с английския съм на шест  Mr. Green
На Тома Неверни, и това няма да помогне, само дето си търси оправдание Crossing Arms

Лека вечер, момичета Hug
Поли, не съм спирала да се моля, и да вярвам че ще успеем Praynig Hug Hug Hug

# 1 217
  • Мнения: 318
ММММММ да, не е никак лесно да си зависим от преклонението, съжалението  и благородието на непознати хора. Не е лесно да научиш, че ако искаш да живееш, не е достатъчно д аго искаш неимоверно много, трябват пари, никак не е лесно да научиш, че в твоя случай - и те не могат да бъдат гаранция....ами какво остава - да вярваме, нали? Нека си вярваме, това е безплатно.
дог1977, аз ти вярвам, че просто искаш факти, преди трепети, повярвай ми и ти, че съмненията ти са неоправдани, и повярвай (малко драма според теб), но наистина позаболява от нападките, неоснователни са Hug Не на последно място - вярвай на себе си, аз това се опитвам да направя в момента:)
Съзнавам, че темата е дълбоко натоварваща за едни и сълзлива за други, за жалост весела за никой, но това не ми пречи да пусна един виц хем по темата, хем за разнообразие;)
Блодинка към мъж в рестрант:
- Защо ме гледате така?!
- Изобщо не ви гледам..
- А защо не ме гледате!?

Лека на всички Ви и приятни сънища  bouquet

# 1 218
  • Мнения: 1 266
заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423615.new#new


ако нещо съм изпуснала, пишете да добавя.

може би на тази й трябва ключ  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт