Въпрос за диетата със Зелева супа

  • 22 420
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Днес ми е 4-ти ден и до тук съм смъкнала 2.5 кг,но започна да ме гложди мисълта дали я прилагам правилно.Срещнах доста видове рецепти за приготвянето на самата супа,че и допълнителните неща,които се ядат с нея.Спрях се на най-ограничения режим,но ме интересува дали в дните,в които са позволени зеленчуци могат да се ядат всички/без картофи/ или е за предпочитане само зеленолистни?Аз доста наблегнах на доматите,та затова питам...

# 1
# 2
  • Мнения: 834
Искам да ти кажа, че при мен с тази диета свалих само 4 кг. Така,че за всеки е много индивидуално!

# 3
  • Мнения: 236
Много благодаря за информацията .Днес ми е 5-ти ден и съм минус 3.200кг.Дано да паднат и още.Сматам да направя 2 дни почивка и пак да я повторя.Най-хубавото е,че кърмя и засега кърмата ми не е спряла,а минаха най-трудните и ограничителни дни.Не знам дали една доза супа е за седем дена,но аз като гледам ще направя две тенджери за 7 дни.Хапвам доста супа и се чувствам добре,а и кърма има.

# 4
  • Мнения: 429
Тази диета е за хора , които обичат да похапват . На свекърва ми я приложих мнооого успешно , а сега всеки месец я правила . -20 килца е с нея . Така че ни е запазена марка тази супичка , а и тя не е много зле .
Та по темата : не ти препоръчвам доматите , защото ги водят към групата на плодовете . Краставички , зелце , моркови ,пиперки , можеш без проблем да похапваш . Айде стииииискам палци   Hands Thumbsup

# 5
  • Мнения: 271
Може ли да ми напишете рецептата за тази супа или да дадете линк към нея?
Попаднах на една рецепта в Розали, ама искат 6 стръка праз - къде да ги намеря посред лято??? Ако има друга рецепта, моля ви, напишете я, за да започна от утре. Тъкмо една седмица време имам

# 6
  • Мнения: 505
http://www.tialoto.bg/programi/jenski_fitness.php#gurdi

аз от днес спазвам този вид зелева супа, ще докладвам другия понеделник Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 250
Аз не го готвя като супа, а като манджа.

Проблема ми е, че вместо ние с мъжа ми, яденето бива изядено от децата, а те определено нямат нужда от слабеене!

А за нас остават кюфтетата яхния. Е как да отслабне човек по този начин?!

# 8
  • Мнения: 1 111
Аз четох във форума,че тази диета се прилагала в болници за сърдечно болни или хипертоници.
Имам желание да я пробвам,но още нямам достатъчно мотивация,за да я започна.

# 9
  • Мнения: 236
Днес ми е последен ден и като гледам резултатът ще бъде минус 4-4.5кг,но утре сутрин ще се измеря за последно.Много съм доволна,през цялото време не се чувствах гладна.Ще направя малка почивка и после още един курс.Аз вместо праз сложих две глави лук.Някъде пише и шест,но ми се струва,че ще стане малко гадно.Мисля,че щях да отслабна и повече,ако не хапвах толкова много домати в дните със зеленчуци.Следващия път ще наблегна на зелените салати,и без това месото най-добре си подхожда с тях.

# 10
  • Мнения: 6 314
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=351

Ето тази рецепта за зелевата супа съм я превеждала лично от оригинална брошура на немска болница, в която беше лежал за операция бившия ми шеф (немец). Имам рецептата от преди повече от 10 години, когато никой не беше чувал за нея и смело мога да твърдя, че това е оригиналният вариант.

# 11
  • Мнения: 505
Благодаря, разликите между двата варианта не са малко и разбира ще се доверя на варианта на мамма.

# 12
  • Мнения: 271
Благодаря  newsm51

# 13
  • Мнения: 3 211

Абсолютно същата рецепта имам и аз отпреди 3-4 години от едно списание, пишеше, че е разработена в болница в Калифорния.
Правила съм я 2 пъти с резултат -4кг

# 14
  • Мнения: 505
Как сте момичета, аз съм втори ден и само - 1 кг, а имам да свалям 10  Cry, изчетох старите теми за супата и добре,че е NaNa и свекърва и та да продължавам. Много се изкефих на една мама "Най-гадното на тая супа, е че трябва да се яде"... хайде докладвайте

Общи условия

Активация на акаунт